"2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 наурыздағы N 3-12 Шешімі. Жамбыл облысы Талас ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 сәуірде № 6-10-132 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 – бабының 5) тармағына109 – бабының 1) тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 – бабының 1 – тармағының 1 – тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6–10–127 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы № 8-9 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада:
«4 067 344» сандары «4 069 537» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-108 375» сандары «-110 568» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«108 375» сандары «110 568» сандарымен ауыстырылсын;
12 тармақ алынып тасталынсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 20 марта 2012 года № 3-12. Зарегистрировано управлением юстиции Таласского района Жамбылской области 3 апреля 2012 года за № 6-10-132. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49–3 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6–10–127, опубликованное в газете «Талас тынысы» 14 января 2012 года № 8 – 9), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры «4 067 344» заменить цифрами «4 069 537»;
в подпункте 5):
цифры «-108 375» заменить цифрами «-110 568»;
в подпункте 6):
цифры «108 375» заменить цифрами «110 568»;
пункт 12 исключить.

Аталған шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Т. Сәрсенұлы                               Ж.Әсемов
Талас аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 наурыздағы
№ 3 - 12 шешіміне 1- қосымша
Талас аудандық мәслихатының

Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Т.Сарсенулы
Секретарь маслихата                        Ж.Асемов
Приложение - 1
к решению Таласского районного
маслихата от 20 марта 2012 года
№ 3 - 12
Приложение - 1
к решению Таласского районного