2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 ақпандағы N 39 қаулысы. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 наурызда 6-11-120 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 210 қаулысымен
Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 210 қаулысымен
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 - бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шу ауданындағы меншік нысандарының барлық ұйымдарында, кәсіпорындарында және мекемелерінде жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Дәмеш Чайхықызы Ускумбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                 І.Тортаев
Шу ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 24 ақпандағы
№ 39 қаулысына қосымша
2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс
берушінің
атауы
Кәсіп
(лауазым)
Ұйымдастырылатын әлеуметтік жұмыс орындарының саны
Айлықжалақымөлшері(теңге)
Жұмыстыңұзақтығы
(ай)
Мемлекеттік
бюджет
қаражатынан
өтелетін
айлық
жалақының
мөлшері
(теңге)
1
«Тасөткел»
жауапкерші
лігі
шектеулі
серіктесті
гі
Жан-жақты
жұмыскер
10
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
2
«Бөлтірік-
Е»
жауапкерші
лігі
шектеулі
серіктесті
гі
Жан-жақты
жұмыскер
7
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
3
«Дулат
Жайсан»
жауапкерші
лігі
шектеулі
серіктесті
гі
Жан-жақты
жұмыскер
10
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
4
«Нұр Ару»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
5
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
5
«Баласағұн
ауылдық
тұтыну
кооператив
і
Жан-жақты
жұмыскер
5
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
6
«Өтеул»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
3
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
7
«Нұр-2000»
жауапкершілі
шектеулі
серіктестігі
Жан-жақты
жұмыскер
9
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
8
«Бек»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
5
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
9
«Талғат»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
5
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
10
«Нурасилова»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
2
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
11
«Диас» шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
10
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
12
«Ғазиз»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
10
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
13
«Белбасар –Шу»жауапкершілігі шектеулісеріктестігі
Жан-жақты
жұмыскер
5
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
14
«Кербулак-3»жауапкершілігі шектеулісеріктестігі
Жан-жақты
жұмыскер
5
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
15
«Бектібай»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
5
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
16
«Өнер» шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
3
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
17
«Айтжан»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
2
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
18
«Тоғанбай»
ауылдық
тұтынукооперативі
Жан-жақты
жұмыскер
5
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
19
«Мар Нұр»жауапкершілігі шектеулісеріктестігі
Жан-жақты
жұмыскер
10
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
20
«Жайлау»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
10
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
21
«Еркін»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
10
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
22
«Фаттулаева»
жеке кәсіпкер
Жан-жақты
жұмыскер
2
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
23
«Арал» шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
4
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
24
«Ернар» жеке
кәсіпкері
Жан-жақты
жұмыскер
4
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
25
«Нұрсұлтан»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
4
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
26
Қазақстандық
көп
салалы-әлеум
еттік
мекемесі
Жан-жақты
жұмыскер
10
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
27
«Мақсат»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
3
30000
6
Жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Жергілікті
бюджет
28
«Бектібай-1»
шаруа
қожалығы
Жан-жақты
жұмыскер
35

Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 24 февраля 2012 года № 39. Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 13 марта 2012 года за № 6-11-120. Утратило силу постановлением Шуского районного акимата Жамбылской области от 20 июня 2012 года № 210
Утратило силу постановлением Шуского районного акимата  Жамбылской области от 20 июня 2012 года № 210
В соответствии с подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации социальных рабочих мест акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места на 2012 год.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ускумбаеву Дамеш Чайхиевну.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 17 января 2012 года.
Аким района                                И.Тортаев
Приложение к постановлению
акимата Шуского района № 39
от 24 февраля 2012 года
Перечень работодателей, где будут организованы социальные  рабочие места на 2012 год
Наименование работодателя
Профессия(должность)
Количество организуемых социальных рабочих мест
Размер месячной заработной платы (тенге)
Продолжи тельность моло дежной практики (месяц)
Размер месячной заработной платы, который будет компенсирован из средств государственного бюджета (тенге)
1
Товарищество с
ограниченной
ответствен
ностью
«Тасоткел»
Разнорабочий
10
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
2
Товариществос
ограниченной
ответствен
ностью
«Болтирик-Е»
Разнорабочий
7
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
3
Товарищество с
ограниченной
ответствен
ностью «Дулат
Жайсан»
Разнорабочий
10
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
4
Крестьянское
хозяйство «Нур
Ару»
Разнорабочий
5
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
5
Сельский
отребительс
кий
кооператив
«Баласагун»
Разнорабочий
5
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
6
Крестьянское
хозяйство
«Отеул»
Разнорабочий
3
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
7
Товарищество с
ограниченной
ответствен
ностью
«Нур-2000»
Разнорабочий
9
30000
6
Не более
ятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
8
Крестьянское
хозяйство
«Бек»
Разнорабочий
5
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
9
Крестьянское
хозяйство
«Талгат»
Разнорабочий
5
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
10
Крестьянскоехо
яйство
«Нурасилова»
Разнорабочий
2
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
11
Крестьянское
хозяйство
«Диас»
Разнорабочий
10
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
12
Крестьянское
хозяйство
«Газиз»
Разнорабочий
10
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
13
Товарищество с
ограниченной
ответствен
ностью
«Белбасар –
Шу»
Разнорабочий
5
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
14
Товарищество с
ограниченной
ответствен
ностью
«Кербулак-3»
Разнорабочий
5
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
15
Крестьянское
хозяйство
«Бектибай»
Разнорабочий
5
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
16
Крестьянское
хозяйство
«Онер»
Разнорабочий
3
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
17
Крестьянское
хозяйство
«Айтжан»
Разнорабочий
2
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
18
Сельский
потребительски
кооператив
«Тоганбай»
Разнорабочий
5
30000
6
Не более
пятидесяти
процентов
заработной
платы –
20000;
Местный
бюджет
19
Товарищество с
ограниченной
ответствен
ностью «Мар Нур»
Разнорабочий
10
30000
6
Не более пятидесяти процентов заработной платы – 20000;
Местный бюджет
20
Крестьянское хозяйство «Жайлау»
Разнорабочий
10
30000
6
Не более пятидесяти процентов заработной платы – 20000;
Местный бюджет
21
Крестьянское хозяйство «Еркин»
Разнорабочий
10
30000
6
Не более пятидесяти процентов заработной платы – 20000;
Местный бюджет
22
Индивидуаль
ный предпринима
тель «Фаттулаева»
Разнорабочий
2
30000
6
Не более пятидесяти процентов заработной платы – 20000;
Местный бюджет
23
Крестьянское хозяйство «Арал»
Разнорабочий
4
30000
6
Не более пятидесяти процентов заработной платы – 20000;
Местный бюджет
24
Крестьянское хозяйство «Ернар»
Разнорабочий
4
30000
6
Не более пятидесяти процентов заработной платы – 20000;
Местный бюджет
25
Индивидуаль
ный предпринима
тель «Нурсултан»
Разнорабочий
4
30000
6
Не более пятидесяти процентов заработной платы – 20000;
Местный бюджет
26
Казахстанское многопрофильное социальное учреждение
Разнорабочий
10
30000
6
Не более пятидесяти процентов заработной платы – 20000;
Местный бюджет
27
Крестьянское хозяйство «Максат»
Разнорабочий
3
30000
6
Не более пятидесяти процентов заработной платы – 20000;
Местный бюджет
28
Крестьянское хозяйство «Бектыбай-1»
Разнорабочий
35

40000
12
Алғашқы
алты айда –
жалақының
елу
пайызынан
асырмай –
20000;
Кейінгі үш
айда –
жалақының
отыз
пайызынан
асырмай –
12000;
Соңғы үш
айда –
жалақының
он бес
пайызынан
асырмай –
6000;
Жергілікті
бюджет
Барлығы
198

40000
12
В первые шесть месяцев – не более пятидесяти процентов заработной платы – 20000;
Последующие три месяца – не более тридцати процентов заработной платы – 12000;
Последние три месяца – не более пятнадцати процентов заработной платы –
6000.
Республиканский бюджет
Всего
198