"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 41-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 7 наурыздағы N 3-2 Шешімі. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 наурызда 6-11-123 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңыңың 6 - бабына сәйкес және «2012-1014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы № 2-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1805 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 41-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-11-117 болып тіркелген, 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 4-5 «Шу өңірі» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«7117908» сандарды «7084826» сандарымен ауыстырылсын;
«5487419» сандарды «5454337» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«7167908» сандары «7160633» сандармен ауыстырылсын
5) тармақшада:
«-83200» сандары «-109007» сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«83200» сандары «109007» сандармен ауыстырылсын;
«0» саны «25807» сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5- қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Н. Ибраимов                                Б.Саудабаев
Шу аудандық маслихатының 2012 жылғы
7 наурыздағы № 3-2 шешіміне
№ 1- қосымша
Шу аудандық маслихатының 2011 жылғы
20 желтоқсандағы № 41-2 шешіміне
№ 1- қосымша
2012 жылға арналған бюджет
Санаты
сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" № 41-2 от 20 декабря 2011 года
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 07 марта 2012 года № 3-2. Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 19 марта 2012 года за № 6-11-123. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей - 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей - 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 23 февраля 2012 года № 2-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1805) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2012- 2014 годы» № 41-2 от 20 декабря 2011 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-11-117, опубликовано в районной газете № 4-5 «Шуская долина» от 11 января 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1);
цифры «7117908» заменить цифрами «7084826»;
цифры «5487419» заменить цифрами «5454337»;
в подпункте 2):
цифры «7167908» заменить цифрами «7160633»;
в подпункте 5);
цифры «-83200» заменить цифрами «-109007»;
в подпункте 6);
цифры «83200» заменить цифрами «109007»;
цифру «0» заменить цифрами «25807».
Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Н.Ибраимов                                 Б.Саудабаев
Приложение № 1
к решению Шуского районного маслихата
от 7 марта 2012 года № 3-2
Приложение № 1
к решению Шуского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 41-2
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ

99 584
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
97 784
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 800
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
236 549
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
225 074
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
11 475
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19 869
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстың маңызы бар қаланың) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 769
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 600
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
350
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
150
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16 803
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланың) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 503
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
02
Қорғаныс
4 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
4 000
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 500
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 500
03
Қоғамдықтәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот,қылмыстық-атқару қызметі
7 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 000
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7 000
04
Бiлiм беру
4 492 640
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5 200
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5 200
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
239 073
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

99 584
001
Услуги по обеспечению деятельности  Акима района (города областного  значения)
97 784
003
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных  органов
1 800
123
Аппарат Акима района в городе,  города районного значения, поселка,  аула (села), аульного  (сельского)округа
236 549
001
Услуги по обеспечению деятельности  Акима района в городе, города  районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
225 074
022
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных  органов
11 475
452
Отдел финансов района (города  областного значения)
19 869
001
Услуги по реализации  государственной политики в области  исполнения и контроля за  исполнением бюджета района и  управления коммунальной  собственностью района (города  областного значения)
17 769
018
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных  органов
1 600
010
Организация приватизации коммунальной собственности
350
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
150
453
Отдел экономики и бюджетного  планирования района (города  областного значения)
16 803
001
Услуги по реализации  государственной политики ав области  формирования и развития  экономической политики, системы  государственного планирования и  управления района (города  областного значения)
16 503
004
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных  органов
300
02
Оборона
4 000
122
Аппарат акима района (города  областного значения)
4 000
005
Мероприятия в рамках исполнения  всеобщей воинской обязанности
1 500
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 000
007
Мероприятия по профилактики и  тушению  степных пожаров районом  (городском) масштабе, а также пожаров в населенных пунктах в  которых не созданы органы   государственной противопожарной  службы
1 500
03
Общественный порядок, безопасность,  правовая, судебная, уголовно-исполнительная  деятельность
7 000
458
Отдел жилищно-коммунального  хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района  (города областного значения)
7 000
021
Обеспечение безопасности дорожного  движения в населенных пунктах
7 000
04
Образование
4 492 640
123
Аппарат акима района в городе,  города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
5 200
005
Организация бесплатного подвоза  учащихся до школы и обратно в  аульной (сельской) местности
5 200
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства  района (города областного значения)
239 073
037
Строительство и реконструкция  объектов образования

239 073
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 248 367
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
347 848
004
Жалпы білім беру
3 534 897
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
175 146
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
49 401
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 000
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
37 489
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13 762
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
3 601
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3 312
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
81 911
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
413 090
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 165
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4 165
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
408 925
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 838
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
103 249
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
30 806
006
Тұрғын үй көмегі
23 569
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 650
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 400
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 168
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25 504
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар

239 073
471
Отдел образования, физической  культуры и спорта района (города областного значения
4 248 367
003
Обеспечение деятельности  организаций дошкольного воспитания и  обучения
347 848
004
Общеобразовательное обучение
3 534 897
005
Дополнительное образование для  детей и юношества
175 146
009
Приобретение доставка учебников,  учебно-методических комплексов для  государственных учреждений  образования района (города  областного значения)
49 401
010
Проведение школьных олимпиад,  внешкольных мероприятий и конкурсов  районного (городского) масштаба
1 000
020
Ежемесячные выплаты денежных  средств опекунам, (попечителям) на  содержание ребенка сироты (детей  сирот), ребенка (детей), оставщихся   без попечения родителей
37 489
023
Обеспечение оборудованием,  программным обеспечением детей  обучающихся на дому
13 762
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 601
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 312
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
81 911
06
Социальная помощь и социальное  обеспечение
413 090
123
Аппарат акима района в городе,  города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
4 165
003
Оказание социальной помощи  нуждающимся гражданам на дому
4 165
451
Отдел занятости и социальных  программ района (города областного  значения)
408 925
001
Услуги по реализации  государственной политики на местном  уровне в области обеспечения  занятости и реализации социальных  программ для населения
28 838
002
Программа занятости
103 249
004
Оказание социальной помощи на  приобретение топлива специалистам  здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и  спорта в сельской местности в  соответствии с законодательством  Республики Казахстан
6 500
005
Государственная адресная социальная  помощь
30 806
006
Жилищная помощь
23 569
007
Социальная помощь отдельным  категориям нуждающихся граждан по  решению местных представительных  органов
27 650
010
Материальное обеспечение  детей-инвалидов, воспитывающихся и  обцчающихся на дому
4400
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 504
011
Оплата услуг по зачислению, выплате  и доставки пособий и других  социальных  выплат
1 168
016
Государственные пособия на детей до  18 лет

1 800
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 515
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 005
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
190 299
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
7 310
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдың елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
7 310
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 450
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 265
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4 885
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
168 539
001
Жергілікті деңгейде ветеренария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 033
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 970
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9 500
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шікізаттың құнын иелеріне өтеу
18 400
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
9 384
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 049
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
113 203
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41 909
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
41 909
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандардың және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 909
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
30 000
12
Көлiк және коммуникация
261 579
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1 800
471
Отдел образования, физической  культуры  и спорта района (города областного значения)
2 515
014
Проведение спортивных соревнований  на районном (города областного  значения) уровне
1 005
015
Подготовка и участие сборных команд  района (города областного значения) по различным  видам спорта на областные спортивные соревнования
1510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное  хозяйство, особо охраняемые  природные территории, охрана  окружающей среды и животного мира,  земельные отношения
190 299
454
Отдел предпринимательства и  сельского хозяйства района (города  областного значения)
7 310
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы  сельских населенных пунктов за счет  целевых трансфертов из  республиканского бюджета
7 310
463
Отдел земельных отношений района  (города областного значения)
14 450
001
Услуги по реализации  государственной политики в области  регулирования земельных отношений  на территории района (города  областного значения)
9 265
004
Организация работ по зонированию земель
4 885
007
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных  органов
300
473
Отдел ветеринарии района (города  областного значения)
168 539
001
Услуги по реализации  государственной политики на местном  уровне в области ветеринарии
10 033
003
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных  органов
3 970
005
Обеспечение функционирования  скотомогильников (биотермических  ям)
9 500
007
Организация отлова и уничтожение  бродячих собак и кошек
2 000
008
Возмещение владельцам стоимости  изымаемых и уничтожаемых больных  животных, продуктов и сырья  животного происхождения
18 400
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
9 384
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 049
011
Проведение противоэпизоотических  мероприятий
113 203
11
Промышленность, архитектурная,  градостроительная и строительная  деятельность
41 909
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства  района (города  областного  значения)
41 909
001
Услуги по реализации  государственной политики в области  строительства, улучшения  архитектурного облика городов, районных населенных пунктов области  и обеспечение рационального и  эффективного градостроительного  освоения территории района (города  областного значения)
11 909
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
30 000
12
Транспорт и коммуникации
261 579
458
Отдел жилищно-коммунального  хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района  (города областного значения)