Жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғат ескерткіштері туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 4 қазандағы N 51/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 қарашада N 1973 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің 2012 жылдың 2 тамыздағы N 02-02-01-24/250-ОАШК ұсынысының негізінде Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғат ескерткіштері аумағының шекарасын және қорғау режимінің түрлерін бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.Қ. Айтуғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Ә. Құсайынов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2012 жылғы 04 қазандағы
N 51/02 қаулысына
қосымша
Жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғат ескерткіштері
N п/п
Атауы
Шекаралары
Қорғау режимінің түрі
1
"Тихонов қайыңды тоғайы"
Қарағанды облысы, "Орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі Қарағанды шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарағанды орманшылығы, Қарағанды-Теміртау трассасы бойынша Қарағанды қаласының шекарасынан 1 километр солтүстік-шығысқа қарай, Бұқар жырау ауданының жерлерінде; 10 гектар
Қорықтық
2
"Кәдімгі қарағайдың екпесі"
Қарағанды облысы, "Орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі Қарағанды шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарағанды орманшылығы, 31 квартал, 14, 15 телім; 5,7 гектар
Қорықтық
3
"Биші қайыңдар тоғайы"
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті; 2 гектар
Қорықтық
4
"Шаған жапырақты үйеңкі" екпесі
Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы, Ермеков көшесі, 13 үй; бір ағаш
Қорықтық

О государственных памятниках природы местного значения
Постановление акимата Карагандинской области от 4 октября 2012 года N 51/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 ноября 2012 года N 1973
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях", на основании представления Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 августа 2012 года N 25-02-01-24/250-КЛОХ акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить границы и вид режима охраны территории государственных памятников природы местного значения, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Айтуганова К.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А. Кусаинов
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 04 октября 2012 года
N 51/02
Государственные памятники природы местного значения
N п/п
Наименование
Границы
Вид режима охраны
1
"Тихоновская березовая роща"
Карагандинская область, коммунальное государственное учреждение "Карагандинское хозяйство по охране лесов и животного мира", Карагандинское лесничество, на землях Бухар- Жырауского района, в 1 километре на северо-восток от границы города Караганды по трассе Караганда-Темиртау; 10 гектар
Заповедный
2
"Посадка сосны обыкновенной"
Карагандинская область, коммунальное государственное учреждение "Карагандинское хозяйство по охране лесов и животного мира", Карагандинское лесничество, 31 квартал, 14, 15 выделы; 5,7 гектар
Заповедный
3
"Роща танцующие березы"
Карагандинская область, Бухар- Жырауский район, поселок Ботакара; 2 гектара
Заповедный
4
Посадка "Клен ясенелистный"
Карагандинская область, Каркаралинский район, город Каркаралинск, улица Ермекова, дом 13; одно дерево
Заповедный