"2011-2012 жылдарда жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүлік объектілерін бекіту туралы" 2011 жылғы 6 желтоқсандағы Қарағанды облысы әкімдігінің N 44/08 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 22 қарашадағы N 59/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 желтоқсанда N 2001 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы N 920 қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2011-2012 жылдарда жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүлік объектілерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 44/08 қаулысына (2011 жылғы 9 желтоқсандағы N 1901 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 13 желтоқсандағы N 142 (21156) "Индустриальная Караганда" және 2011 жылғы 13 желтоқсандағы N 208-209 (21199) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1 қосымшада:
3 реттік нөмір келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
3
"Қарағанды облысының жолаушылар көлігін басқару орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды қаласы, Молоков көшесі, 112
"Қарағанды облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
51
";
көрсетілген қаулыға 2 қосымшада:
18 жолда:
"Объектінің атауы" бағанында:
"мемлекеттік нөмірі" жолындағы "324" сандары "234" сандарына ауыстырылсын.
2. "Қарағанды облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыны жүзеге асыру бойынша қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ғ.М. Мұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі                  Ә. Құсайынов

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Карагандинской области от 6 декабря 2011 года N 44/08 "Об утверждении объектов областного коммунального имущества, подлежащих приватизации в 2011-2012 годах"
Постановление акимата Карагандинской области от 22 ноября 2012 года N 59/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2012 года N 2001
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года N 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 6 декабря 2011 года N 44/08 "Об утверждении объектов областного коммунального имущества, подлежащих приватизации в 2011-2012 годах" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 декабря 2011 года N 1901, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 13 декабря 2011 года N 142 (21156), и "Орталық Қазақстан" от 13 декабря 2011 года N 208-209 (21199) следующее изменение и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
дополнить строкой, порядковый номер 3, следующего содержания:
"
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Центр управления пассажирским транспортом по Карагандинской области"
город Караганда, ул. Молокова, 112
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карагандинской области"
51
";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в строке 18:
в графе "Наименование объекта":
в строке "государственный номер" цифры "324" заменить цифрами "234".
2. Государственному учреждению "Управление финансов Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Мухамбетова Г.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области                А. Кусаинов