"Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 612 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған I сессиясының 2012 жылғы 24 қаңтардағы N 16 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 8 ақпанда N 8-1-150 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің бітуіне байланысты қолдануы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихатының 2013 жылғы 7 наурыздағы № 2-34/147 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің бітуіне байланысты қолдануы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихатының 07.03.2013 N 2-34/147 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы LIX сессиясының "Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 612 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-145, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы N 153 (905) жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2012 - 2014 жылдарға арналған, оның ішінде 2012 жылға арналған бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 34 619 506 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 18 975 157 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 82 407 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдері бойынша – 1 271 335 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 14 290 607 мың теңге;
2) шығындар – 35 982 340 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 17 374 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 374 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 162 126 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – 1 542 334 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 542 334 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 517 374 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 850 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 874 960 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары аталған шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының
I сессия төрағасы                          Г. Ивченко
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Оспанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2012 жылғы 24 қаңтардағы I сессиясының
N 16 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсандағы LIX сессиясының
N 612 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

О внесении изменений в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы"
Решение I сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 24 января 2012 года N 16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 8 февраля 2012 года N 8-1-150. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Карагандинского городского маслихата от 7 марта 2013 года № 2-34/147)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Карагандинского городского маслихата от 07.03.2013 № 2-34/147).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012 – 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-145, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2011 года N 153 (905)), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 34 619 506 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 975 157 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 82 407 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 271 335 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 290 607 тысяч тенге;
2) затраты – 35 982 340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 374 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 374 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 162 126 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – 1 542 334 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 542 334 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 517 374 тысяч тенге;
погашение займов – 850 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 874 960 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
I сессии V созыва
Карагандинского
городского маслихата                       Г. Ивченко
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Оспанов
Приложение 1
к решению I сессии
Карагандинского городского маслихата
от 24 января 2012 года N 16
Приложение 1
к решению LIX сессии
Карагандинского городского маслихата
от 12 декабря 2011 года N 612
Бюджет города Караганды на 2012 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы