"Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 612 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған V сессиясының 2012 жылғы 18 маусымдағы N 59 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 21 маусымда N 8-1-158 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің бітуіне байланысты қолдануы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихатының 2013 жылғы 7 наурыздағы № 2-34/147 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің бітуіне байланысты қолдануы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихатының 07.03.2013 N 2-34/147 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы LIX сессиясының "Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 612 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-1-145, 2011 жылғы 28 желтоқсандағы  N 153 (905) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған I сессиясының 2012 жылғы 24 қаңтардағы "Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 612 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 16 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-1-150 тіркелген, 2012 жылғы 15 ақпандағы N 020 (926) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған II сессиясының 2012 жылғы 16 сәуірдегі "Қарағанды қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 612 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 27 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-1-152 тіркелген, 2012 жылғы 25 сәуірдегі N 051 (957) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"37 798 336" сандары "37 809 150" сандарына ауыстырылсын;
"17 275 332" сандары "17 286 146" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"39 525 404" сандары "39 536 218" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары аталған шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының
кезектен тыс V сессиясының
төрағасы, Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Оспанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2012 жылғы 18 маусымдағы
V сессиясының N 59 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
LIX сессиясының N 612 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

О внесении изменений в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы"
Решение V сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 18 июня 2012 года N 59. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 21 июня 2012 года N 8-1-158. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Карагандинского городского маслихата от 7 марта 2013 года № 2-34/147)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Карагандинского городского маслихата от 07.03.2013 № 2-34/147).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012 – 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-145, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2011 года N 153 (905)), в которое внесены изменения решением I сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 24 января 2012 года N 16 "О внесении изменений в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-150, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 15 февраля 2012 года N 020 (926))", решением II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 27 "О внесении изменений в решение LIX сессии Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 612 "О бюджете города Караганды на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-152, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 25 апреля 2012 года N 051 (957)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "37 798 336" заменить цифрами "37 809 150";
цифры "17 275 332" заменить цифрами "17 286 146";
в подпункте 2):
цифры "39 525 404" заменить цифрами "39 536 218";
2) приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель V внеочередной
сессии Карагандинского
городского маслихата V созыва,
секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Оспанов
Приложение 1
к решению V сессии
Карагандинского городского маслихата
от 18 июня 2012 года N 59
Приложение 1
к решению LIX сессии
Карагандинского городского маслихата
от 12 декабря 2011 года N 612
Бюджет города Караганды на 2012 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

132256
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1005805
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
2110280
Нысаналы даму трансферттері
10897476
оның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
2000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде  инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
721777
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2275458
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
2592913
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
2036772
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
719000
Спорт объектілерін дамытуға
41700
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға
1152300
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға
1355556
Бюджеттік кредиттер
1517374
оның ішінде:
Тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
1500000
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге
17374

132256
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
1005805
На жилищно-коммунальное хозяйство
2110280
Целевые трансферты на развитие
10897476
в том числе:
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
721777
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2275458
На развитие системы водоснабжения
2592913
На развитие теплоэнергетической системы
2036772
На развитие транспортной инфраструктуры
719000
На развитие объектов спорта
41700
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов
1152300
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1355556
Бюджетные кредиты
1517374
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья
1500000
На проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума
17374