Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде 2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру шаралары туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 4/1 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 ақпанда N 8-3-133 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 18 шілдедегі N 29/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 18.07.2013 N 29/1 қаулысымен.
Нысаналы топтарға жататын жұмыссыз азаматтарға әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 718-1-баптарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 316 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" қаулысын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 тамыздағы N 972 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" қаулысын орындау үшін Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі және "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде тіркелген, нысаналы топтарға жататын жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмыспен қамту үшін әлеуметтік жұмыс орындарын құру жұмыстарын ұйымдастырсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2012.03.15 N 11/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) қаулысымен.
2. алынып тасталды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2012.07.05 N 26/1 (бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулысымен.
3. Әлеуметтік жұмыс орындарын құру шараларын қаржыландыру 002 "Жұмыспен қамту бағдарламасы" бағдарламасының 104 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету" бағдарламашасында және 102 "Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар" бағдарламашасында қарастырылған қаражаттар есебінен жүргізілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2012.03.15 N 11/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) қаулысымен.

О мерах по организации социальных рабочих мест на 2012 год в рамках Программы занятости 2020
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 26 января 2012 года N 4/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 17 февраля 2012 года N 8-3-133. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 18 июля 2013 года N 29/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 18.07.2013 N 29/1.
В целях оказания социальной поддержки безработным гражданам, относящимся к целевым группам, в соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 718-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 316 "Об утверждении Программы занятости 2020", постановления Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2011 года N 972 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости города Темиртау" акимата города Темиртау и государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау организовать работу по созданию социальных рабочих мест для временного трудоустройства безработных граждан из целевых групп, зарегистрированных в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау", в установленном законодательством порядке.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 15.03.2012 N 11/1 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
2. исключен - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 05.07.2012 N 26/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Финансирование мероприятий по созданию социальных рабочих мест производить за счет средств, предусмотренных по программе 002 "Программа занятости", подпрограмме 104 "Оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020" и подпрограмме 102 "Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения".
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 15.03.2012 N 11/1 (вводится в действие со дня его официального опубликования).