Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 7 наурыздағы N 2/5 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 наурызда N 8-3-136 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 47 сессиясының N 47/10 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-131 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 1 "Второе счастье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
2) тармақшадағы:
"8 588 636" сандары "8 725 884" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
бірінші және екінші азатжолдардағы "0" сандары "210 162" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 210 162 мың теңге" сөздері "алу 557 572 мың теңге" сөздерімен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"210 162" сандары "557 572" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші азатжолдағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азатжолмен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 347 410 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте 47 697 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.";
3) 6-тармақта:
"92 848" сандары "94 808" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"16 159" сандары "16 991" сандарымен ауыстырылсын;
9) тармақшадағы:
"." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) мүгедек балаларға әлеуметтік қызметтерді ұсыну бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты көрсетуге – 1128 мың теңге.";
4) 7 тармақта:
"48 304" сандары "49 600" сандарымен ауыстырылсын;
5) 8 тармақта:
"115 518" сандары "59 339" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            В. Дмитриев
Мәслихат хатшысы                           В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Б. Қонақаева
2012 жылғы 7 наурыз
Теміртау қалалық мәслихатының
2012 жылғы 7 наурыздағы
2 сессиясының N 2/5 шешіміне
1-қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
47 сессиясының N 47/10 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 7 марта 2012 года N 2/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 29 марта 2012 года N 8-3-136
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 47 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 47/10 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-131, опубликовано в газете "Второе счастье" от 18 января 2012 года N 1), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "8 588 636" заменить цифрами "8 725 884";
в подпункте 3):
в первом и во втором абзацах цифры "0" заменить цифрами "210 162";
в подпункте 5):
слова "минус 210 162 тысяч тенге" заменить словами "минус 557 572 тысяч тенге";
в подпункте 6):
цифры "210 162" заменить цифрами "557 572";
в третьем абзаце знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 347 410 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2012 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 47 697 тысяч тенге.";
3) в пункте 6:
цифры "92 848" заменить цифрами "94 808";
в подпункте 3):
цифры "16 159" заменить цифрами "16 991";
в подпункте 9):
знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) на оказание государственного социального заказа по предоставлению социальных услуг детям-инвалидам – 1128 тысяч тенге.";
4) в пункте 7:
цифры "48 304" заменить цифрами "49 600";
5) в пункте 8:
цифры "115 518" заменить цифрами "59 339".
2. Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        В. Дмитриев
Секретарь маслихата                        В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования города Темиртау"
______________ Б. Кунакаева
7 марта 2012 года
Приложение 1
к решению 2 сессии Темиртауского
городского маслихата
от 7 марта 2012 года N 2/5
Приложение 1
к решению 47 сессии Темиртауского
городского маслихата
от 12 декабря 2011 года N 47/10
Городской бюджет на 2012 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

2823445
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2823445
004
Жалпы білім беру
2575993
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
186190
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2649
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
58613
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
23183
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23183
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
23183
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
107816
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
107816
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12750
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
95066
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
451894
2
Әлеуметтiк көмек
419350
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
369750
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
78017
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
64
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4092
006
Тұрғын үй көмегі
8092
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
94808
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1788
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
24969
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43733
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5459
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
88850
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19878
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
49600
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

2823445
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2823445
004
Общеобразовательное обучение
2575993
005
Дополнительное образование для детей и юношества
186190
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2649
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
58613
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
23183
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23183
007
Организация профессионального обучения
23183
9
Прочие услуги в области образования
107816
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
107816
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12750
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
95066
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451894
2
Социальная помощь
419350
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
369750
002
Программа занятости
78017
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
64
005
Государственная адресная социальная помощь
4092
006
Оказание жилищной помощи
8092
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
94808
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1788
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
24969
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43733
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5459
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
88850
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19878
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
49600
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов