Нысаналы топтардағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 9 ақпандағы N 05/22 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 наурызда N 8-4-270 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 1 тамыздағы N 27/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2012.08.01 N 27/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14 тармақшасын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабы және 18-1 бабын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 316 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" қаулысын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 тамыздағы N 972 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" қаулысын басшылыққа ала отырып, нысаналы топқа жататын жұмыссыз азаматтарға әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Балқаш қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Томпиева Ж.К.) нысаналы топтардағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды жүзеге асырсын.
2. "Балқаш қаласының жұмыспен қамту орталығы" Балқаш қаласының әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік мекемесі (А.А. Айнекова) нысаналы топтардағы "Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының" қатысушыларын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды жүзеге асырсын.
3. 2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұсынатын жұмыс берушілердің қоса беріліп отырған тізімі, жоспарланған жұмыс орындарының саны, жұмыс ұзақтығы, айлық жалақы мөлшері және жоспарланған өтемақылар мөлшері бекітілсін.
4. Нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі анықталсын:
1) оқу орындарының түлектері;
2) ұзақ уақыт (он екі және одан да көп ай) жұмыс істемеген жұмыссыздар;
3) қырық бес жастан асқан жұмыссыздар.
5. "Балқаш қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ж.М. Тлеулесова) әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген нысаналы топтардағы жұмыссыздардың еңбек төлемін республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің және 2012 жылға қарастырылған қалалық бюджет құралдарының есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.

Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп
Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 9 февраля 2012 года N 05/22. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 6 марта 2012 года N 8-4-270. Утратило силу постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 1 августа 2012 года N 27/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 01.08.2012 N 27/02.
Руководствуясь подпунктом 14 пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 7 и статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 316 "Об утверждении Программы занятости 2020", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2011 года N 972 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания социальной поддержки безработным гражданам, относящимся к целевым группам акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Балхаш" (Томпиева Ж.К.) осуществлять организацию социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости города Балхаш" акимата города Балхаш (Айнекова А.А.) осуществлять организацию социальных рабочих мест для трудоустройства участников "Программы занятости 2020" из целевых групп.
3. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, планируемое количество рабочих мест, продолжительность работ, размер месячной заработной платы и размер планируемой компенсации предоставляющим социальные рабочие места на 2012 год.
4. Определить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) выпускники учебных заведений;
2) длительно не работающие безработные (двенадцать и более месяцев);
3) безработные старше сорока пяти лет.
5. Государственному учреждению "Отдел финансов города Балхаш" (Тлеулесова Ж.М.) обеспечить финансирование оплаты труда безработных из целевых групп, направленных на социальные рабочие места за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета и средств, предусмотренных в городском бюджете на 2012 год.

6. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Бахит Кадыровна Молдабаеваға жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі                     Қ. Тейлянов
09 ақпан 2012 жылғы N 05/22
Балқаш қаласы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Нысаналы топтардағы жұмыссыздарды жұмыспен қамту үшін әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізімі
N
Жұмыс берушінің атауы
Кәсіп (лауазым)
Жоспарланған жұмыс орындарының саны
Жұмыстың жоспарланған ұзақтығы (ай)
Айлық жалақы мөлшері, теңге
Жоспарланған өтемақының мөлшері теңге
1
Жеке кәсіпкер (әрі қарай ЖК) Оспанов Кайрат Жумагазыевич
Оператор
4
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
Ұйымдастырушы
1
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
2
ЖК Абеуова Айман Муратовна
Азпазшы
3
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
Наубайшы
1
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
Кондитер
1
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
3
ЖК Кульмухамедов Бауыржан Мухтарович
Кеңсе менеджері
1
12 айға дейін
52000
3 ай 15600
3 ай 7800
Сауда агенті
2
12 айға дейін
52000
3 ай 15600
3 ай 7800
4
ЖК Мырзабеков Жармолда Мырзабекович
Сылақшы
2
12 айға дейін
52000
3 ай 15600
3 ай 7800
Слесарь-сантехник
1
12 айға дейін
52000
3 ай 15600
3 ай 7800
5
ЖК Исмагулова Кабира
Наубайшы
2
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
Сатушы
2
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
Азпазшы
2
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
Жүргізуші
1
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
Кондитер
1
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
6
ЖК Калиев Арман Муратович
Сатушы
2
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
Азпазшы
6
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
Жүк тасушы
1
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
Наубайшы
2
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800
Жүргізіші
1
12 айға дейін
52000
6 ай 26 000
3 ай 15600
3 ай 7800

6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Молдабаеву Бахит Кадыровну.
7. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш                         К. Тейлянов
Приложение
к постановлению акимата
города Балхаша
9 февраля 2012 года N 05/22
Перечень
работодателей, где будут организованы социальные рабочие места для трудоустройства безработных из целевых групп
N
Наименование работодателя
Профессия (должность)
Планируемое количество рабочих мест
Планируемая продолжительность работ (месяц)
Размер месячной заработной платы, тенге
Планируемый размер компенсации, тенге
1
Индивидуальный предприниматель (далее ИП) Оспанов Кайрат Жумагазыевич
Оператор
4
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
Администратор
1
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
2
ИП Абеуова Айман Муратовна
Повар
3
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
Пекарь
1
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
Кондитер
1
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
3
ИП Кульмухамедов Бауыржан Мухтарович
Офис менеджер
1
до 12 месяцев
52000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
Торговый агент
2
до 12 месяцев
52000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
4
ИП Мырзабеков Жармолда Мырзабекович
Отделочник
2
до 12 месяцев
52000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
Слесарь-сантехник
1
до 12 месяцев
52000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
5
ИП Исмагулова Кабира
Пекарь
2
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800=
Продавец
2
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
Повар
2
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
Водитель
1
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
Кондитер
1
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
6
ИП Калиев Арман Муратович
Продавец
2
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
Повар
6
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
Грузчик
1
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
Пекарь
2
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800
Водитель
1
до 12 месяцев
52000
6 месяцев 26 000
3 месяца 15600
3 месяца 7800