Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 54/410 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 18 шілдедегі N 6/47 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 шілдеде N 8-4-282 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 54/410 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-262 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 6 "Балқаш өңірі", 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 6 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), оған қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 3/33 "Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 54/410 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-275 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 сәуірдегі N 44 "Балқаш өңірі", 2012 жылғы 25 сәуірдегі N 44 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 12 маусымдағы N 5/41 "Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 54/410 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-281 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 маусымдағы N 70-71 "Балқаш өңірі", 2012 жылғы 29 маусымдағы N 70-71 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"4 702 445" сандары "4 744 445" сандарымен ауыстырылсын;
"2 406 659" сандары "2 426 934" сандарымен ауыстырылсын;
"12 956" сандары "19 681" сандарымен ауыстырылсын;
"31 993" сандары "46 993" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 761 954" сандары "4 820 096" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацында "0" саны "алу 16 142" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында "0" саны "16 142" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 5 және 8 қосымшалары осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
А. Муслымов
Қалалық мәслихаттың хатшысы
К. Рахимберлина
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 18 шілдедегі
N 6/47 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
N 54/410 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 54/410 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18 июля 2012 года N 6/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 июля 2012 года N 8-4-282. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 54/410 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-262, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 18 января 2012 года N 6, "Северное Прибалхашье" от 18 января 2012 года N 6), в которое внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 11 апреля 2012 года N 3/33 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 54/410 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-275, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 25 апреля 2012 года N 44, "Северное Прибалхашье" от 25 апреля 2012 года N 44), решением городского маслихата от 12 июня 2012 года N 5/41 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 8 декабря 2011 года N 54/410 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-281, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 29 июня 2012 года N 70-71, "Северное Прибалхашье" от 29 июня 2012 года N 70-71) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 702 445" заменить цифрами "4 744 445";
цифры "2 406 659" заменить цифрами "2 426 934";
цифры "12 956" заменить цифрами "19 681";
цифры "31 993" заменить цифрами "46 993";
в подпункте 2):
цифры "4 761 954" заменить цифрами "4 820 096";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "минус 16 142";
в абзаце третьем цифру "0" заменить цифрами "16 142";
2) приложения 1, 5 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
А. Муслымов
Секретарь городского маслихата
К. Рахимберлина
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 18 июля 2012 года N 6/47
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 8 декабря 2011 года N 54/410
Городской бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

370
2
Қаржылық қызмет
39446
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
39446
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетiн орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiн басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
14937
003
Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргiзу
1763
011
Коммуналдық меншiкке түскен мүлiктi есепке алу, сақтау, бағалау және сату
22346
018
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
400
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
10683
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10683
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттiк жоспарлау жүйесiн қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
10683
02
Қорғаныс
7473
1
Әскери мұқтаждықтар
7473
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7473
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
7473
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20897
1
Құқық қорғау қызметi
20897
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20897
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
20897
04
Бiлiм беру
2511615
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
123303
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
123303
003
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
122398
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
905
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2300537
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2300537
004
Жалпы бiлiм беру
2170288
005
Балалар мен жеткiншектерге қосымша бiлiм беру
88110
063
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен "Назарбаев Зияткерлiк мектептерi" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге еңбекақыны арттыру
1104
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

370
2
Финансовая деятельность
39446
452
Отдел финансов района (города областного значения)
39446
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
14937
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1763
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
22346
018
Капитальные расходы государственного органа
400
5
Планирование и статистическая деятельность
10683
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10683
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
10683
02
Оборона
7473
1
Военные нужды
7473
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7473
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7473
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20897
1
Правоохранительная деятельность
20897
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20897
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
20897
04
Образование
2511615
1
Дошкольное воспитание и обучение
123303
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
123303
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
122398
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
905
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2300537
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2300537
004
Общеобразовательное обучение
2170288
005
Дополнительное образование для детей и юношества
88110
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

41035
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
87775
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
77775
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алу және жеткiзу
35293
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс iс-шараларды өткiзу
4000
020
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерi
38482
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10000
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
10000
05
Денсаулық сақтау
2070
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2070
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2070
024
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттiк бағдарламасы шеңберiнде iс-шаралар өткiзу
2070
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
253336
2
Әлеуметтiк көмек
217112
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3626
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
3626
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
204458
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
72562
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистiк Еңбек ерлерiн, Даңқ Орденiнiң үш дәрежесiмен және "Отан" орденiмен марапатталған соғыс ардагерлерi мен мүгедектерiн жерлеу рәсiмдерi бойынша қызмет көрсету
146
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
2806
006
Тұрғын үй көмегiн көрсету
2175
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
59726
010
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1665
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34321
016
18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
5380
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн, жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету
13998
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
11679
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9028
012
Жергiлiктi өкiлдiк органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау

41035
9
Прочие услуги в области образования
87775
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
77775
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
35293
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4000
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
38482
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10000
05
Здравоохранение
2070
2
Охрана здоровья населения
2070
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2070
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
2070
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
253336
2
Социальная помощь
217112
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3626
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3626
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
204458
002
Программа занятости
72562
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
146
005
Государственная адресная социальная помощь
2806
006
Оказание жилищной помощи
2175
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59726
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1665
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34321
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5380
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13998
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11679
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9028
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыру
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
029
Сумен жабдықтау жүйесiн дамыту
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлiк инфрақұрылымын дамыту

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
029
Развитие системы водоснабжения
12
Прочие
1
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры