2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 2086 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 23/1-23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 23.01.2014 № 23/1-23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 4 695 080 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 889 041 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 235 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 86 819 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 687 985 мың теңге;
2) шығындар – 5 206 765 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 25 555 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 28 413 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 858 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 537 240 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 537 240 мың теңге:
қарыздар түсімі – 453 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 84 240 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 30.01.2013 N 12/105 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 27.03.2013 N 13/110 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.05.2013 N 15/131 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.07.2013 N 18/149 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.08.2013 N 19/155 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.09.2013 N 20/161 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.11.2013 N 21/165 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.12.2013 N 22/168 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2013 N 23/171 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2013 жылға арналған облыстық бюджетке, кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:

О городском бюджете на 2013-2015 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14 декабря 2012 года N 11/90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2012 года N 2086. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23 января 2014 года № 23/1-23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23.01.2014 № 23/1-23).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 695 080 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 889 041 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31 235 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 86 819 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 687 985 тысяч тенге;
2) затраты – 5 206 765 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25 555 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 28 413 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 858 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 537 240 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 537 240 тысяч тенге:
поступление займов – 453 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 84 240 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 30.01.2013 N 12/105 (вводится в действие с 01.01.2013); от 27.03.2013 N 13/110 (вводится в действие с 01.01.2013); от 15.05.2013 N 15/131 (вводится в действие с 01.01.2013); от 05.07.2013 N 18/149 (вводится в действие с 01.01.2013); от 14.08.2013 N 19/155 (вводится в действие с 01.01.2013); от 30.09.2013 N 20/161 (вводится в действие с 01.01.2013); от 15.11.2013 N 21/165 (вводится в действие с 01.01.2013); от 05.12.2013 N 22/168 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.12.2013 N 23/171 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в следующих размерах:

1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.
3. 2013 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында 1 084 627 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен субвенциялар көзделгені ескерілсін.
4. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға 107 424 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
5. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 41 964 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
6. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 2 801 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 13.12.2013 N 23/171 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерін төлеуге 42 438 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 13.12.2013 N 23/171 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге 9 400 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 13.12.2013 N 23/171 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге 5 271 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 30.09.2013 N 20/161 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. алынып тасталды - Қарағанды облысы  Балқаш қалалық мәслихатының 27.03.2013 N 13/110 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 1 084 627 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 107 424 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 41 964 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.
6. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 801 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 13.12.2013 N 23/171 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 42 438 тысяч тенге на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 13.12.2013 N 23/171 (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 9 400 тысяч тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 13.12.2013 N 23/171 (вводится в действие с 01.01.2013).
9. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 5 271 тысяч тенге на введение стандартов специальных социальных услуг.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 30.09.2013 N 20/161 (вводится в действие с 01.01.2013).
10. исключен - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.03.2013 N 13/110 (вводится в действие с 01.01.2013).

11. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 5 101 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
12. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға 3 862 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
13. алынып тасталды - Қарағанды облысы  Балқаш қалалық мәслихатының 27.03.2013 N 13/110 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 2 679 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 13-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 05.07.2013 N 18/149 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13-2. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 103 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 13-2-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 05.12.2013 N 22/168 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға 52 558 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
15. алынып тасталды - Қарағанды облысы  Балқаш қалалық мәслихатының 27.03.2013 N 13/110 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. алынып тасталды - Қарағанды облысы  Балқаш қалалық мәслихатының 27.03.2013 N 13/110 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға 329 757 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 16-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 05.07.2013 N 18/149 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 15.11.2013 N 21/165 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
17. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға 453 000 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.

11. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 5 101 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий.
12. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 3 862 тысяч тенге на субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям.
13. исключен - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.03.2013 N 13/110 (вводится в действие с 01.01.2013).
13-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 679 тысяч тенге на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 05.07.2013 N 18/149 (вводится в действие с 01.01.2013).
13-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 103 тысячи тенге на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-2 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 05.12.2013 N 22/168 (вводится в действие с 01.01.2013)
14. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 52 558 тысяч тенге на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда.
15. исключен - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.03.2013 N 13/110 (вводится в действие с 01.01.2013).
16. исключен - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.03.2013 N 13/110 (вводится в действие с 01.01.2013).
16-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 329 757 тысяч тенге на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 16-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 05.07.2013 N 18/149 (вводится в действие с 01.01.2013); с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.11.2013 N 21/165 (вводится в действие с 01.01.2013).
17. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 453 000 тысяч тенге на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья.

Ескерту. 17-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы  Балқаш қалалық мәслихатының 05.07.2013 N 18/149 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. Балқаш қаласы әкімдігінің 2013 жылға арналған резерві 40 283 мың теңге сомасында бекітілсін.
19. Қоңырат, Саяқ, Гүлшат кенттерінде жүзеге асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындары 2013 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, осы шешімге 456 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
19-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2012 жылы бөлінген, 91 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 19-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 27.03.2013 N 13/110 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 05.07.2013 N 18/149 (вводится в действие с 01.01.2013).
18. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2013 год в сумме 40 283 тысяч тенге.
19. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2013 год учтены расходы по бюджетным программам, реализуемым в поселках Конырат, Саяк, Гулшат, согласно приложениям 456 к настоящему решению.
19-1. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2012 году, в сумме 91 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 19-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.03.2013 N 13/110 (вводится в действие с 01.01.2013).

20. 2013 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында, осы шешімге 7 қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайтындығы белгіленсін.
21. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құруға немесе ұлғайтуға және бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, осы шешімге 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

20. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета на 2013 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7 к настоящему решению.
21. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2013 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 8 к настоящему решению.

22. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Б. Сейсембеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы                К. Рахимберлина
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
N 11/90 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 13.12.2013 N 23/171 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Б. Сейсембеков
Секретарь городского маслихата             К. Рахимберлина
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 14 декабря 2012 года N 11/90
Городской бюджет на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 13.12.2013 N 23/171 (вводится в действие с 01.01.2013).
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

48136
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
48136
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алу және жеткiзу
43235
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс iс-шараларды өткiзу
4901
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
226573
2
Әлеуметтiк көмек
190071
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3887
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
3887
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
175124
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
64228
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистiк Еңбек ерлерiн, Даңқ Орденiнiң үш дәрежесiмен және "Отан" орденiмен марапатталған соғыс ардагерлерi мен мүгедектерiн жерлеу рәсiмдерi бойынша қызмет көрсету
179
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
3262
006
Тұрғын үй көмегiн көрсету
2711
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
56739
010
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2027
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
28971
016
18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
6394
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн, жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету
10613
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11060
012
Жергiлiктi өкiлдiк органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
11060
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36502
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36502
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
35212
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1290
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
236948
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15459
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
15459
001
Жергiлiктi деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер

48136
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
48136
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
43235
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4901
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
226573
2
Социальная помощь
190071
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3887
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3887
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
175124
002
Программа занятости
64228
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
179
005
Государственная адресная социальная помощь
3262
006
Оказание жилищной помощи
2711
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56739
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2027
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28971
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6394
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10613
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11060
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
11060
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36502
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36502
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35212
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1290
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
236948
1
Жилищное хозяйство
15459
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
15459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру

Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы