Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XXXXVI сессиясының N 410 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының III сессиясының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 34 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 сәуірде N 8-5-126 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XXXXVI сессиясының N 410 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-5-120, 2011 жылғы 31 желтоқсанда N 54-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2 274 754" сандары "2 422 559" сандарына ауыстырылсын;
"1 717 304" сандары "1 865 109" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 274 754" сандары "2 443 086" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0" саны "алу 20 527" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "20 527" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "20 527" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің N 145678 қосымшалары осы шешімнің N 123456 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
III cессияның төрағасы                     С. Мамин
Қалалық мәслихаттың хатшысы                З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2012 жылғы 11 сәуірдегі
III сессиясының N 34 шешіміне
1 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
XXXXVI сессиясының N 410 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1) Кірістер

О внесении изменений в решение XXXXVI сессии Каражалского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 410 "О бюджете города на 2012-2014 годы"
Решение III сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 11 апреля 2012 года N 34. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 23 апреля 2012 года N 8-5-126. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXXVI сессии Каражалского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 410 "О бюджете города на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-120, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 31 декабря 2011 года N 54-1) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 274 754" заменить цифрами "2 422 559";
цифры "1 717 304" заменить цифрами "1 865 109";
в подпункте 2):
цифры "2 274 754" заменить цифрами "2 443 086";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "минус 20 527";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "20 527";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "20 527";
2) приложения N 145678 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям N 123456 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель III сессии                    С. Мамин
Секретарь городского маслихата             З. Оспанова
Приложение 1
к решению III сессии
Каражалского городского маслихата
от 11 апреля 2012 года N 34
Приложение 1
к решению XXXXVI сессии
Каражалского городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 410
Бюджет города Каражал на 2012 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I) Доходы

15652
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
11702
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11702
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4500
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7202
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
66342
2
Әлеуметтiк көмек
53715
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4677
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4677
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49038
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
10379
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5824
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
4810
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
3736
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
166
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
13335
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2983
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1214
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6591
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
12627
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12627
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12521
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
106
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1028178
1
Тұрғын үй шаруашылығы
163074
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
160221
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
55555
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
17778
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
84888
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға

15652
9
Прочие услуги в области образования
11702
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11702
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4500
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7202
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
66342
2
Социальная помощь
53715
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4677
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4677
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49038
002
Программа занятости
10379
005
Государственная адресная социальная помощь
5824
006
Оказание жилищной помощи
4810
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3736
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
166
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13335
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2983
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1214
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6591
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
12627
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12627
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
12521
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
106
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1028178
1
Жилищное хозяйство
163074
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
160221
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
55555
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
17778
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
84888
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020

1178553
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
173041
Нысаналы даму трансферттері
1005512
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
173041
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21281
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
20747
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
534
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
58825
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7202
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
34887
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
16074
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
662
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10177
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
1299
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша іс-шараларды іске асыру
8878
оның ішінде:
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6591
Еңбек ақыны жартылай субсидиялауға
1045
Көшіп қонуды қамтамасыз етуге субсидия
1242
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
4506
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
4506
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2629
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2629
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
75623
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
75623
Нысаналы даму трансферттері
1005512
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1005512
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
55555
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
17778
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу

1178553
в том числе:
Целевые текущие трансферты
173041
Целевые трансферты на развитие
1005512
в том числе:
Целевые текущие трансферты
173041
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21281
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
20747
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
534
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
58825
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7202
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
34887
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16074
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
662
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
10177
На введение стандартов специальных социальных услуг
1299
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
8878
в том числе:
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6591
На частичное субсидирование заработной платы
1045
На предоставление субсидий на переезд
1242
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
4506
На проведение противоэпизоотических мероприятий
4506
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2629
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
2629
Областное управление энергетики и коммунального хозяйства
75623
Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
75623
Целевые трансферты на развитие
1005512
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1005512
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
55555
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
17778
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

6195
оның ішінде:
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
6195
Қаражал қалалық мәслихатының
2012 жылғы 11 сәуірдегі
III сессиясының N 34 шешіміне
6 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
XXXXVI сессиясының N 410 шешіміне
8 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы

6195
в том числе:
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6195
Приложение 6
к решению III сессии
Каражалского городского маслихата
от 11 апреля 2012 года N 34
Приложение 8
к решению XXXXVI сессии
Каражалского городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 410
Перечень бюджетных программ развития бюджета города на 2012 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство