Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XXXXVI сессиясының N 410 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының IV сессиясының 2012 жылғы 13 маусымдағы N 38 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 маусымда N 8-5-131 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XXXXVI сессиясының N 410 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-5-120, 2011 жылғы 31 желтоқсанда N 54-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі III сессиясының N 34 "Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XXXXVI сессиясының N 410 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-5-126, 2012 жылғы 28 сәуірде N 16 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2 422 559" сандары "2 423 459" сандарына ауыстырылсын;
"1 865 109" сандары "1 866 009" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 443 086" сандары "2 443 986" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің N 145 қосымшалары осы шешімнің N 123 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
IV cессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2012 жылғы 13 маусымдағы
IV сессиясының N 38 шешіміне
1 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
XXXXVI сессиясының N 410 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1) Кірістер

О внесении изменений в решение XXXXVI сессии Каражалского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 410 "О бюджете города на 2012-2014 годы"
Решение IV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 13 июня 2012 года N 38. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 19 июня 2012 года N 8-5-131. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXXVI сессии Каражалского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 410 "О бюджете города на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-120, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 31 декабря 2011 года N 54-1), в которое внесены изменения решением III сессии Каражалского городского маслихата от 11 апреля 2012 года N 34 "О внесении изменений в решение XXXXVI сессии Каражалского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 410 "О бюджете города на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-126, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 28 апреля 2012 года  N 16) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 422 559" заменить цифрами "2 423 459";
цифры "1 865 109" заменить цифрами "1 866 009";
в подпункте 2):
цифры "2 443 086" заменить цифрами "2 443 986";
2) приложения N 145 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям N 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель IV сессии,
секретарь городского маслихата             З. Оспанова
Приложение 1
к решению IV сессии
Каражалского городского маслихата
от 13 июня 2012 года N 38
Приложение 1
к решению XXXXVI сессии
Каражалского городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 410
Бюджет города Каражал на 2012 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I) Доходы

7202
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
55634
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
16608
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
662
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
10177
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
1299
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша іс-шараларды іске асыру
8878
оның ішінде:
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6591
Еңбекақыны жартылай субсидиялауға
1045
Көшіп қонуды қамтамасыз ету субсидиясы
1242
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
4506
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
4506
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2629
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2629
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
75623
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
75623
Нысаналы даму трансферттері:
1005512
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1005512
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
55555
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

7202
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55634
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16608
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
662
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
900
Областное управление занятости и координации
10177
На введение стандартов специальных социальных услуг
1299
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
8878
в том числе:
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6591
На частичное субсидирование заработной платы
1045
На предоставление субсидий на переезд
1242
Областное управление сельского хозяйства
4506
На проведение противоэпизоотических мероприятий
4506
Областное управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2629
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
2629
Областное управление энергетики и коммунального хозяйства
75623
Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
75623
Целевые трансферты на развитие
1005512
в том числе:
Областное управление строительства
1005512
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
55555
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

17778
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
84888
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
845291
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
2000
Қаражал қалалық мәслихатының
2012 жылғы 13 маусымдағы
IV сессиясының N 38 шешіміне
3 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
XXXXVI сессиясының N 410 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы

17778
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
84888
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
845291
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2000
Приложение 3
к решению IV сессии
Каражалского городского маслихата
от 13 июня 2012 года N 38
Приложение 5
к решению XXXXVI сессии
Каражалского городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 410
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2012 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего

1179453
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
173941
Нысаналы даму трансферттері
1005512
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
173941
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21281
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
20747
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
534
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
59725
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7202
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
34887
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
16074
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
662
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10177
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
1299
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша іс-шараларды іске асыру
8878
оның ішінде:
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6591
Еңбекақыны жартылай субсидиялауға
1045
Көшіп қонуды қамтамасыз етуге субсидия
1242
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
4506
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
4506
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2629
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2629
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
75623
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
75623
Нысаналы даму трансферттері
1005512
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1005512
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

1179453
в том числе:
Целевые текущие трансферты
173941
Целевые трансферты на развитие
1005512
в том числе:
Целевые текущие трансферты
173941
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21281
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
20747
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
534
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
59725
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7202
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
34887
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16074
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
662
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
900
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
10177
На введение стандартов специальных социальных услуг
1299
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
8878
в том числе:
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6591
На частичное субсидирование заработной платы
1045
На предоставление субсидий на переезд
1242
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
4506
На проведение противоэпизоотических мероприятий
4506
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2629
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
2629
Областное управление энергетики и коммунального хозяйства
75623
Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
75623
Целевые трансферты на развитие
1005512
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1005512
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда