Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XXXXVI сессиясының N 410 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының VII сессиясының 2012 жылғы 15 тамыздағы N 57 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 қыркүйекте N 1925 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XXXXVI сессиясының N 410 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-5-120, 2011 жылғы 31 желтоқсанда N 54-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі III сессиясының N 34 "Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XXXXVI сессиясының N 410 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-5-126, 2012 жылғы 28 сәуірде N 16 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 маусымдағы IV сессиясының N 38 "Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы XXXXVI сессиясының N 410 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-5-131, 2012 жылғы 30 маусымда N 25 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімдерімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2 423 459" сандары "2 444 595 " сандарына ауыстырылсын;
"555 193" сандары "553 089" сандарына ауыстырылсын;
"1 558" сандары "2 809" сандарына ауыстырылсын;
"699" сандары "1 552" сандарына ауыстырылсын;
"1 866 009" сандары "1 887 145" сандарына ауыстырылсын;
2)тармақшадағы:
"2 443 986" сандары "2 465 122" сандарына ауыстырылсын.
2) көрсетілген шешімнің N 1456 қосымшалары осы шешімнің N 1234 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XXXXVI сессии Каражалского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 410 "О бюджете города на 2012-2014 годы"
Решение VII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 15 августа 2012 года N 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 сентября 2012 года N 1925. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXXVI сессии Каражалского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 410 "О бюджете города на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-120, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 31 декабря 2011 года N 54-1), в которое внесены изменения решением III сессии Каражалского городского маслихата от 11 апреля 2012 года N 34 "О внесении изменений в решение XXXXVI сессии Каражалского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 410 "О бюджете города на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-126, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 28 апреля 2012 года N 16), решением IV сессии Каражалского городского маслихата от 13 июня 2012 года N 38 "О внесении изменений в решение XXXXVI сессии Каражалского городского маслихата от 9 декабря 2011 года N 410 "О бюджете города на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-131, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 30 июня 2012 года N 25) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 423 459" заменить цифрами "2 444 595";
цифры "555 193" заменить цифрами "553 089";
цифры "1 558" заменить цифрами "2 809";
цифры "699" заменить цифрами "1 552";
цифры "1 866 009" заменить цифрами "1 887 145";
в подпункте 2):
цифры "2 443 986" заменить цифрами "2 465 122"
2) приложения N 1456 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям N 1234 к настоящему решению.

900
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2300
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
6339
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
11761
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11761
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11361
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
02
Қорғаныс
3208
1
Әскери мұқтаждықтар
2908
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2908
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2908
02
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
300
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
300
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
200
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
100
04
Бiлiм беру
841115
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
94018
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
49161
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
48627
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
534
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
44857
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
44435
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
422
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
734815
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

900
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2300
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
6339
018
Капитальные расходы государственного органа
400
5
Планирование и статистическая деятельность
11761
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11761
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
11361
004
Капитальные расходы государственного органа
400
02
Оборона
3208
1
Военные нужды
2908
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2908
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2908
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
300
122
Аппарат акима района (города областного значения)
300
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
100
04
Образование
841115
1
Дошкольное воспитание и обучение
94018
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
49161
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
48627
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
534
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
44857
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
44435
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
422
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
734815
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

4167
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4167
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
730648
004
Жалпы білім беру
701853
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
12481
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
662
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
15652
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
12282
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12282
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4500
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7782
05
Денсаулық сақтау
900
2
Халықтың денсаулығын қорғау
900
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
900
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
63609
2
Әлеуметтiк көмек
50645
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3615
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3615
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47030
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14274
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4811
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
578
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
3736
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
166
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
13137
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2468
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

4167
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
4167
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
730648
004
Общеобразовательное обучение
701853
005
Дополнительное образование для детей и юношества
12481
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
662
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
15652
9
Прочие услуги в области образования
12282
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12282
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4500
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7782
05
Здравоохранение
900
2
Охрана здоровья населения
900
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
900
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
63609
2
Социальная помощь
50645
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3615
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3615
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47030
002
Программа занятости
14274
005
Государственная адресная социальная помощь
4811
006
Оказание жилищной помощи
578
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3736
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
166
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13137
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2468
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1200589
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
200632
Нысаналы даму трансферттері
999957
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
200632
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
81586
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7782
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
55634
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
16608
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
662
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
10177
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
1299
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша іс-шараларды іске асыру
8878
оның ішінде:
0
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6591
Еңбек ақыны жартылай субсидиялауға
1045
Көшіп қонуды қамтамасыз ету субсидиясы
1242
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
4506
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
4506
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2629
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2629
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
101734
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
75623
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
26111
Нысаналы даму трансферттері:
999957
оның ішінде:
0
Облыстың құрылыс басқармасы
999957
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
50000
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

1200589
в том числе:
Целевые текущие трансферты
200632
Целевые трансферты на развитие
999957
в том числе:
Целевые текущие трансферты
200632
в том числе:
Областное управление образования
81586
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7782
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55634
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16608
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
662
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
900
Областное управление занятости и координации
10177
На введение стандартов специальных социальных услуг
1299
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
8878
в том числе:
0
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6591
На частичное субсидирование заработной платы
1045
На предоставление субсидий на переезд
1242
Областное управление сельского хозяйства
4506
На проведение противоэпизоотических мероприятий
4506
Областное управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2629
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
2629
Областное управление энергетики и коммунального хозяйства
101734
Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
75623
Жилищно-коммунальное хозяйства
26111
Целевые трансферты на развитие
999957
в том числе:
0
Областное управление строительства
999957
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
50000
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

17778
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
84888
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
845291
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
2000
Қаражал қалалық мәслихатының
2012 жылғы 15 тамыздағы
VII сессиясының N 57 шешіміне
3-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
XXXXVI сессиясының N 410 шешіміне
5-қосымша
2012 жылға арналған қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы

17778
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
84888
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
845291
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2000
Приложение 3
к решению VII сессии
Каражалского городского маслихата
от 15 августа 2012 года N 57
Приложение 5
к решению XXXXVI сессии
Каражалского городского маслихата
от 9 декабря 2011 года N 410
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2012 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего

142085
оның ішінде:
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17191
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4677
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
49554
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4167
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
27484
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
2453
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1000
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
90
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
31000
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
935
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
534

142085
в том числе:
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17191
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4677
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
49554
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
4167
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
27484
008
Освещение улиц населенных пунктов
2453
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1000
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
90
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
31000
022
Капитальные расходы государственного органа
935
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
534