3) 7 тармақтағы:
"31 094" сандары "28 880" сандарына ауыстырылсын;
4) 8 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға республикалық бюджеттен 1 104 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
5) 15 тармақтағы:
"264 600" сандары "314 600" сандарына ауыстырылсын;
6) 16 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"16. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен 41 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
7) 17 тармақтағы:
"9 000" сандары "93 000" сандарына ауыстырылсын;
8) 18 тармақтағы:
"29 400" сандары "34 955" сандарына ауыстырылсын;
9) 19 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"19. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен 4 556 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
10) 20 тармақтағы:
"1 000" сандары "10 333" сандарына ауыстырылсын;
11) келесі мазмұндағы 20-1, 20-2 тармақтарымен толықтырылсын:
"20-1. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізуге республикалық бюджеттен 274 203 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
20-2. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға республикалық бюджеттен 2 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
12) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ж. Күнеділов
Қалалық
мәслихат хатшысы
С. Имамбай
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2012 жылғы 9 сәуірдегі
N 39 шешіміне
1 қосымша
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
XLI сессиясының N 489 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

3) в пункте 7:
цифры "31094" заменить цифрами "28880";
4) пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 1104 тысяч тенге.";
5) в пункте 15:
цифры "264600" заменить цифрами "314600";
6) пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 в сумме 41 000 тысяч тенге.";
7) в пункте 17:
цифры "9000" заменить цифрами "93000";
8) в пункте 18:
цифры "29400" заменить цифрами "34955";
9) пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 в сумме 4 556 тысяч тенге.";
10) в пункте 20:
цифры "1000" заменить цифрами "10333";
11) дополнить пунктами 20-1, 20-2 следующего содержания:
"20-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов в сумме 274203 тысяч тенге.
20-2. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020 в сумме 2000 тысяч тенге.";
12) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Ж. Кунедилов
Секретарь
городского маслихата
С. Имамбай
Приложение 1
к решению Сатпаевского
городского маслихата
от 9 апреля 2012 года N 39
Приложение 1
к решению XLI сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 8 декабря 2011 года N 489
Городской бюджет на 2012 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

50654
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
819
020
Республикалық бюджеттен бөлінген трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
28880
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
235443
2
Әлеуметтiк көмек
215326
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
202476
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
59112
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
275
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4343
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
14920
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41158
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1786
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40269
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6989
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
21595
023
Тұрғындарды жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12029
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12850
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
12850
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20117
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20117
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19534
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
423
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1000471
1
Тұрғын үй шаруашылығы
522406
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
517052
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
349555
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

50654
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
819
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
28880
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
235443
2
Социальная помощь
215326
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
202476
002
Программа занятости
59112
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
275
005
Государственная адресная социальная помощь
4343
006
Оказание жилищной помощи
14920
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41158
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1786
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40269
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6989
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21595
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12029
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12850
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
12850
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20117
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20117
01
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19534
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
423
021
Капитальные расходы государственного органа
160
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1000471
1
Жилищное хозяйство
522406
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
517052
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
349555
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры