Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 3 сессиясының 2012 жылғы 6 сәуірдегі N 35 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 сәуірде N 8-7-133 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-7-128 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 "Саран газеті" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші азат жолда "3189329" саны "3687890" санымен ауыстырылсын;
бесінші азат жолда "2478793" саны "2977354" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3179329" саны "3705616" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші азат жолда "115665" саны "143391" санымен ауыстырылсын;
төртінші азат жолда "0" саны "27726" санымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 3 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2012 года N 35. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 16 апреля 2012 года N 8-7-133. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-128, опубликовано в газете "Саран газеті" 30 декабря 2011 года N 53), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "3189329" заменить на цифры "3687890";
в абзаце пятом цифры "2478793" заменить на цифры "2977354";
в подпункте 2):
цифры "3179329" заменить на цифры "3705616";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "115665" на цифры "143391";
в абзаце четвертом цифры "0" на цифры "27726".
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.