Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 5 сессиясының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 63 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 маусымда N 8-7-137 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-7-128 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 "Саран газеті" газетінде жарияланған), оған Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 06 сәуірдегі 3 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 35 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-7-133 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 16 "Спутник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші азат жолда "3687890" саны "3688790" санымен ауыстырылсын;
бесінші азат жолда "2977354" саны "2978254" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3705616" саны "3706516" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші азат жолда "143391" саны "144291" санымен ауыстырылсын.
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 5 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 11 июня 2012 года N 63. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 19 июня 2012 года N 8-7-137. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-128, опубликовано в газете "Саран газеті" 30 декабря 2011 года N 53), в которое внесены изменения решением 3 сессии Саранского городского маслихата от 6 апреля 2012 года N 35 "О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-133, опубликовано в газете "Спутник" 19 апреля 2012 года N 16) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "3687890" заменить на цифры "3688790";
в абзаце пятом цифры "2977354" заменить на цифры "2978254";
в подпункте 2):
цифры "3705616" заменить на цифры "3706516";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "143391" заменить на цифры "144291".
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.