Саран қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы N 21/16 "Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 тамыздағы N 31/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қыркүйекте N 1939 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 22/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 28.04.2014 № 22/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 2002 жылғы 11 шілдедегі "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы "Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-7-138 болып тіркелген, "Спутник" 2012 жылғы 5 шілдедегі N 27 (1385), газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі қаулының 3 тармағының 1) тармақшасындағы "ата-анасының біреуіне және мүгедек баланың" сөздері "үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың ата-анасының біреуіне және" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 наурыздан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Саран қаласының әкімінің
міндетін атқарушы                          М. Кожухов

О внесении изменения в постановление акимата города Сарани от 14 июня 2012 года N 21/16 "Об оказании дополнительной социальной помощи"
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 23 августа 2012 года N 31/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 сентября 2012 года N 1939. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 28 апреля 2014 года № 22/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 28.04.2014 № 22/01.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сарани от 14 июня 2012 года N 21/16 "Об оказании дополнительной социальной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-138, опубликовано в газете "Спутник" от 5 июля 2012 года N 27 (1385)) следующее изменение:
в подпункте 1) пункта 3 постановления на государственном языке слова "ата-анасының біреуіне және мүгедек баланың" заменить на слова "үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың ата-анасының біреуіне және".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 марта 2012 года.
Исполняющий обязанности
акима города Сарани                        М. Кожухов