Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 25 қазандағы N 110 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 қарашада N 1963 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-7-128 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 "Саран газеті" газетінде жарияланған), оған Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 06 сәуірдегі 3 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 35 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-7-133 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 16 "Спутник" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы 5 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 63 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-7-137 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 маусымдағы N 26 "Спутник" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 тамыздағы 7 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 43 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 665 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 83 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1920 болып тіркелген, 2012 жылғы 6 қыркүйекте N 36 "Спутник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші азат жолда "3734214" саны "3749614" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3751940" саны "3767340" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші азат жолда "189715" саны "205115" санымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 10 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25 октября 2012 года N 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 ноября 2012 года N 1963. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-128, опубликовано в газете "Саран газеті" 30 декабря 2011 года N 53), в которое внесены изменения решением 3 сессии Саранского городского маслихата от 6 апреля 2012 года N 35 "О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-133, опубликовано в газете "Спутник" 19 апреля 2012 года N 16), решением 5 сессии Саранского городского маслихата от 11 июня 2012 года N 63 "О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-137, опубликовано в газете "Спутник" 28 июня 2012 года N 26), решением 7 сессии Саранского городского маслихата от 14 августа 2012 года N 83 "О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 665 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1920, опубликовано в газете "Спутник" 6 сентября 2012 года N 36) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "3734214" заменить на цифры "3749614";
в подпункте 2):
цифры "3751940" заменить на цифры "3767340";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "189715" заменить на цифры "205115";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

883
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
20076
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
38267
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
32267
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15310
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16957
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6000
05
Денсаулық сақтау
900
2
Халықтың денсаулығын қорғау
900
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
900
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
190834
2
Әлеуметтiк көмек
165118
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6114
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6114
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
144004
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35539
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2000
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
25000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23515
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1248
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
30395
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14447
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8860
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15000
012
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

883
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
20076
9
Прочие услуги в области образования
38267
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
32267
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15310
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16957
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6000
05
Здравоохранение
900
2
Охрана здоровья населения
900
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
900
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
190834
2
Социальная помощь
165118
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6114
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6114
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
144004
002
Программа занятости
35539
005
Государственная адресная социальная помощь
2000
006
Оказание жилищной помощи
25000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23515
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1248
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30395
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14447
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8860
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15000
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов