2012 жылы жастар тәжірибесін өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілер тізімін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 ақпандағы N 4/4 қаулысы. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 1 наурызда N 8-8-107 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 22 мамырдағы N 10/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2012.05.22 N 10/1 қаулысымен.

Об утверждении перечня работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 23 февраля 2012 года N 4/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинска Карагандинской области 1 марта 2012 года N 8-8-107. Утратило силу - постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 22 мая 2012 года N 10/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 22.05.2012 N 10/1.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жастар тәжірибесін өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілер тізімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Н.Б. Рыстинге жүктелсін.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Рыстина Н.Б.