Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 42 кезекті сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/499 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы мәслихатының 6 сессиясының 2012 жылғы 8 маусымдағы N 6/55 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 маусымда N 8-9-136 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 42 кезекті сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/499 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-9-120 болып тіркелген, "Абай–Ақиқат" аудандық газетінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (3901) болып жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 5 сәуірдегі 4 кезектен тыс сессиясының "Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 42 кезекті сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/499 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4/41 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-9-130 болып тіркелген, "Абай–Ақиқат" аудандық газетінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 16 (3917) болып жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 650 481" сандары "3 652 281" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 679 716" сандары "3 681 516" сандарына ауыстырылсын.
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 және 7 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Абай ауданы мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсауды жүргізсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
В. Черепанов
Абай аудандық мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Б. Муталяпова

О внесении изменений в решение 42 очередной сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 42/499 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 6 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 8 июня 2012 года N 6/55. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 19 июня 2012 года N 8-9-136. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 42 очередной сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 42/499 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-120, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 декабря 2011 года N 52 (3901)), внесены изменения решением 4 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 5 апреля 2012 года N 4/41 "О внесении изменений в решение 42 очередной сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 42/499 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-130, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 28 апреля 2012 года N 16 (3917)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 650 481" заменить цифрами "3 652 281";
в подпункте 2):
цифры "3 679 716" заменить цифрами "3 681 516";
2) приложения 1, 4, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
В. Черепанов
Секретарь Абайского районного маслихата
Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
Б. Муталяпова

004
Жалпы білім беру
1568501
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
50440
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1766
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
28072
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
45761
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
45761
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19877
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
132
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
25752
05
Денсаулық сақтау
1800
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1800
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1800
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
168770
2
Әлеуметтiк көмек
139592
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
139592
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
32904
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2690
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5690
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
4800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
2540
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1176
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
42120
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4930
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
33216
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9526
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29178

004
Общеобразовательное обучение
1568501
005
Дополнительное образование для детей и юношества
50440
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1766
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
28072
9
Прочие услуги в области образования
45761
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
45761
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19877
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
132
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
25752
05
Здравоохранение
1800
2
Охрана здоровья населения
1800
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1800
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
168770
2
Социальная помощь
139592
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
139592
002
Программа занятости
32904
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2690
005
Государственная адресная социальная помощь
5690
006
Оказание жилищной помощи
4800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2540
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1176
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42120
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4930
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33216
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9526
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29178

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29178
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25082
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
710
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3386
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
631897
1
Тұрғын үй шаруашылығы
206071
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
93609
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
7200
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
86409
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7000
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
100555
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
55556
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
11110
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
18889
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
15000
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4907
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4457
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
2
Коммуналдық шаруашылық
193978
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3000
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
93000
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің жұмыс істеуі
20000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
65000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
8000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
97978
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29178
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25082
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
710
021
Капитальные расходы государственного органа
3386
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
631897
1
Жилищное хозяйство
206071
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
93609
005
Снос аварийного и ветхого жилья
7200
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
86409
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7000
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
7000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
100555
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
55556
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11110
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
18889
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
15000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
4907
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
4457
005
Капитальные расходы государственного органа
450
2
Коммунальное хозяйство
193978
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3000
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
93000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
20000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
65000
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
97978
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

69265
Қарыздарды өтеу
1251
Бюджет қаражатының қалдықтарының қозғалысы
29235
16
Қарыздарды өтеу
1251
1
Қарыздарды өтеу
1251
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1251
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1251
Абай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 8 маусымдағы
6 кезектен тыс сессиясының
N 6/55 шешіміне
2 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
42 кезекті сессиясының
N 42/499 шешіміне
4 қосымша
2012 жылға арналған нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
716687
Ағымдағы
448889
республикалық бюджеттен
345219
2012 жылға "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыруға
3749
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
7694
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
13446
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға
2644
Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының іс-шараларын жүзеге асыруға
20942
оның ішінде:
- еңбекақыны жартылай жәрдемақылау
5037
- халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9526
- көшуге жәрдемақы ұсыну
2662
- жастар тәжірибесі
3717
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1800
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде биология, химия және физика кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға
4097
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
1766
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
25752
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
28072
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
38648
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
93409
оның ішінде:
- білім беру
7000
- тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
60912
- жол инфрақұрылымы
25497
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
103200
облыстық бюджеттен
103670
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығына
30000
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға

69265
Погашение займов
1251
Движение остатков бюджетных средств
29235
16
Погашение займов
1251
1
Погашение займов
1251
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1251
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1251
Приложение 2
к решению 6 внеочередной сессии
Абайского районного маслихата
от 8 июня 2012 года N 6/55
Приложение 4
к решению 42 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 12 декабря 2011 года N 42/499
Целевые трансферты и бюджетные кредиты на 2012 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Итого
716687
Текущие
448889
из республиканского бюджета
345219
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3749
На введение стандартов специальных социальных услуг
7694
На проведение противоэпизоотических мероприятий
13446
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
2644
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
20942
в том числе:
- частичное субсидирование заработной платы
5037
- обеспечение деятельности центров занятости населения
9526
- предоставление субсидий на переезд
2662
- молодежная практика
3717
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1800
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
1766
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25752
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
28072
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
38648
На ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
93409
в том числе:
- образование
7000
- жилищно-коммунальное хозяйство
60912
- дорожная инфраструктура
25497
На проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
103200
из областного бюджета
103670
На жилищно-коммунальное хозяйство
30000
На организацию внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок

23670
Ауданға мәнді автомобиль жолдарын орта және күрделі жөндеуге
50000
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
198533
республикалық бюджеттен
189978
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
15000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға
17000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
50000
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
10000
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
97978
облыстық бюджеттен

23670
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
50000
На развитие
198533
из республиканского бюджета
189978
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
15000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
17000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
государственного коммунального жилищного фонда
50000
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10000
На развитие системы водоснабжения
97978
из областного бюджета