Мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 38/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 2077 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 мамырдағы N 17/24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 20.05.2013 N 17/24 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Әсем Айтжанқызы Жүніспековаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк 10 күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Абай ауданының әкімі                       Е. Нашаров
Абай ауданы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
N 38/05 қаулысымен
бекiтiлген
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге
және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру,
әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария
мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi
1. Негiзгi ережелер
1. Осы "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi (бұдан әрi – Регламент) "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзiрлендi.
2. Мемлекеттiк қызметтi аудандық уәкiлеттi орган ұсынады.
3. Мемлекеттiк қызмет нысаны автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттiк қызмет:
1) "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабы 8-тармағының;
2) "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мөлшерiн және ережесiн бекiту туралы" 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысының (бұдан әрi – Қаулы);

Об утверждении регламента оказания государственной услуги
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 11 декабря 2012 года N 38/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2012 года N 2077. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 20 мая 2013 года N 17/24
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 20.05.2013 N 17/24.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент оказания государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Джунуспекову Асем Айтжановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района                      Е. Нашаров
Утвержден
постановлением акимата
Абайского района
от 11 декабря 2012 года № 38/05
Регламент оказания государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент оказания государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственную услугу предоставляет районный уполномоченный орган.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании:
1) пункта 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий";
2) постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - Постановление);

3) "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет стандартын бекiту туралы" 2011 жылғы 31 қаңтардағы N 51 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысының (бұдан әрi – Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң нәтижесi көтерме жәрдемақы және бюджеттiк кредит түрiндегi әлеуметтiк қолдау шаралары немесе қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәйектелген жауап беру болып табылады.
6. Көтерме жәрдемақы ұсыну бойынша мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiнде басқа органдардың қатысуы қарастырылмаған. Бюджеттiк кредиттi ұсыну барысында тұрғын үй сатып алу немесе салу үшiн бюджеттiк кредиттi рәсiмдеудi жүзеге асыратын сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) қатысады.
7. Регламентте келесiдей негiзгi түсiнiктер қолданылады:
1) бюджеттiк кредит - Қаулыда белгiлеген мөлшерде тұрғын үй алуға немесе салуға бюджеттiк кредит түрiндегi тұтынушыларды әлеуметтiк қолдау шарасы;
2) көтерме жәрдемақысы - Қаулыда белгiлеген мөлшерде бiр жолғы ақшалай төлем түрiндегi тұтынушыларды әлеуметтiк қолдау шарасы;
3) мемлекеттiк қызмет - ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну (бұдан әрi - тұтынушылар);
4) сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) - аудан әкiмiнiң атынан және тапсырысы бойынша тұтынушыларға берiлетiн бюджеттiк кредиттерге қызмет көрсету бойынша мiндеттердi атқаратын қаржылық агенттiк;
5) тұрақты түрде жұмыс iстейтiн комиссия - тұтынушыларға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсету жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру үшiн аудандық мәслихаттың депутаттарынан, ауданның атқарушы органдарының және қоғамдық ұйымдардың өкiлдерiнен тұратын ауданның әкiмдiгi құратын алқалы орган;
6) уәкiлеттi орган – ауылдық аумақтарды дамыту жөнiндегi мемлекеттiк орган.
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң талаптары
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн мемлекеттiк органдардың орналасқан жерiн, көрсету тәртiбiн және оның көрсету барысын Стандарттың 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлардан алуға болады.
9. Мемлекеттiк қызметтi көрсету мәселелерi бойынша ақпаратты тұтынушылар www.abay-akimat-karaganda.kz Абай ауданы әкiмiнiң аппараты интернет-ресурсында, мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн жердегi уәкiлеттi органның стендiлерiнен алуға болады.
10. Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең көп уақыты - отыз минуттан аспайды.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең жоғарғы шектi уақыты-он минуттан аспайды.
Мемлекеттiк қызмет тұтынушының құжаттарын тапсырған сәттен бастап келесi мерзiмде ұсынылады:

3) постановления Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года N 51 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - Стандарт).
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. В процессе оказания государственной услуги по предоставлению подъемного пособия участия других органов не предусмотрено. При предоставлении бюджетного кредита участвует поверенный (агент), который осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья.
7. В Регламенте используются следующие основные понятия:
1) бюджетный кредит - мера социальной поддержки потребителей в виде бюджетного кредита на приобретение или строительства жилья в размере, установленного Постановлением;
2) подъемное пособие - мера социальной поддержки потребителей в виде единовременной денежной выплаты в размере, установленного Постановлением;
3) государственная услуга - предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты (далее - потребители);
4) поверенный (агент) - финансовое агентство, выполняющее от имени и по поручению акима района функции по обслуживанию бюджетных кредитов, предоставляемых потребителям;
5) постоянно действующая комиссия - коллегиальный орган, создаваемый акиматом района для организации работы по оказанию мер социальной поддержки потребителям, состоящий из депутатов районного маслихата, представителей исполнительных органов района и общественных организаций;
6) уполномоченный орган - государственный орган по развитию сельских территорий района.
2. Требования оказания государственной услуги
8. Информацию о месте нахождения государственных органов, порядке оказания государственной услуги и ходе их оказания можно получить по адресам, указанным в приложении 1 Стандарта.
9. Информацию по вопросам оказания государственной услуги потребители могут получить в интернет-ресурсе аппарата Акима Абайского района www.abay-akimat-karaganda.kz, на стендах уполномоченного органа в местах предоставления государственной услуги.
10. Максимальное время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более тридцати минут.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более десяти минут.
Государственная услуга предоставляется в следующие сроки с момента сдачи потребителем документов:

күнтiзбелiк 32 күннiң iшiнде Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес келiсiм жасасу рәсiмi жүзеге асырылады;
келiсiм жасалғаннан кейiн күнтiзбелiк 7 күннiң iшiнде екiншi деңгейлi банктердегi тұтынушылардың жеке есеп шоттарына аудару арқылы көтерме жәрдемақысын төлеу жүргiзiледi;
Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес келiсiм жасалғаннан кейiн күнтiзбелiк 30 күннiң iшiнде тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттiк кредит ұсынылады;
әлеуметтiк қолдау шараларын ұсынудан бас тартылған жағдайда, тұрақты түрде жұмыс iстейтiн комиссияның шешiмi қабылданғаннан кейiн уәкiлеттi орган үш жұмыс күнi iшiнде тұтынушыға дәйектелген жауап жолдайды.
11. Стандарттың 11-тармағында көрсетiлген дәйексiз құжаттарды ұсыну фактiсi бас тарту үшiн негiз болып табылады.
12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушыдан сұраныс түскен сәттен бастап және мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн бергенге дейiнгi мемлекеттiк қызмет көрсетудiң кезеңдерi:
1) тұтынушы Стандарттың 11-тармағында айқындалған қажеттi құжаттарды қоса отырып уәкiлеттi органға өтiнiш тапсырады;
2) уәкiлеттi орган құжаттарды қабылдауды және тiркеудi жүзеге асырады және тұрақты түрде жұмыс iстейтiн комиссияға қарастыру үшiн жолдайды;
3) тұрақты түрде жұмыс iстейтiн комиссия түскен құжаттарды қарастырады және аудан әкiмдiгiне әлеуметтiк қолдау шараларын ұсынуды немесе бас тартуды ұсынады;
4) әкiмдiк әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы қабылдайды және оны уәкiлеттi орган мен сенiм бiлдiрiлген өкiлге (агентке) жолдайды;
5) уәкiлеттi орган, сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) және тұтынушы Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес келiсiм жасайды;
6) уәкiлеттi орган көтерме жәрдемақы төлейдi;
7) сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) тұрғын үй сатып алу немесе салу үшiн бюджеттiк кредиттi рәсiмдеудi жүргiзедi.
13. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн құжаттарды қабылдауды уәкiлеттi органның бiр маманы және сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агент) бiр маманы жүзеге асырады.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсi кезiнде
iс-әрекеттердiң (өзара iс-әрекеттердiң) сипаттамасы
14. Мемлекеттiк қызмет тұтынушының ауданның уәкiлеттi органына Стандартқа 3-қосымшаға сәйкес үлгi бойынша өтiнiштi ұсынумен жеке хабарласқан кезiнде ұсынылады. Тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық қажеттi құжаттарды тапсырғанын растайтын қолхат берiледi және оның әлеуметтiк қолдау шараларын алатын күнi көрсетiледi.
15. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды ұсынады.
16. Ақпараттық қауiпсiздiгiне талаптар қарастырылмаған.

в течение 32 календарных дней осуществляется процедура заключения соглашения согласно приложению 2 Стандарта;
в течение 7 календарных дней после заключения соглашения производится выплата подъемного пособия путем зачисления средств на лицевые счета потребителей в банках второго уровня;
в течение 30 календарных дней после заключения соглашения согласно приложению 2 Стандарта предоставляется бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья;
в случае отказа в предоставлении мер социальной поддержки, уполномоченный орган в течение трех рабочих дней после принятия решения постоянно действующей комиссии, направляет потребителю мотивированный ответ.
11. Основанием для отказа является факт предоставления недостоверных документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган с приложением необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта;
2) уполномоченный орган осуществляет прием и регистрацию документов и направляет для рассмотрения в постоянно действующую комиссию;
3) постоянно действующая комиссия рассматривает поступившие документы и рекомендует акимату района предоставить меру социальной поддержки или отказать;
4) акимат принимает постановление об оказании мер социальной поддержки и направляет его в уполномоченный орган и поверенному (агенту);
5) уполномоченный орган, поверенный (агент) и потребитель заключают соглашение согласно приложению 2 Стандарта;
6) уполномоченный орган выплачивает подъемное пособие;
7) поверенный (агент) осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья.
13. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляются одним специалистом уполномоченного органа и одним специалистом поверенного (агента).
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
14. Государственная услуга предоставляется при личном обращении потребителя в районный уполномоченный орган с предоставлением заявления по форме согласно приложению 3 Стандарта.
Потребителю выдается расписка, подтверждающая, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги и указывается дата получения им мер социальной поддержки.
15. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
16. Требований к информационной безопасности не предусмотрено.

17. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсi кезiнде келесi құрылымдық-функционалды бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ) қатыстырылған:
1) уәкiлеттi органның маманы;
2) уәкiлеттi органның бастығы;
3) аудан әкiмi аппаратының маманы;
4) аудан әкiмi аппаратының басшысы;
5) сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) өкiлi;
6) сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) басшысы.
18. Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттi (рәсiмдi) орындаудың мерзiмiн көрсетумен әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң (рәсiмдердiң) кезектiлiгi мен өзара iс-әрекеттердiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген.
19. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң логикалық кезектiлiгi және ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететiн схема осы Регламентке 2-қосымшада көрсетiлген.
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге
және тұру үшiн келген денсаулық сақтау,
бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына
әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
1-қосымша
Әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң (рәсiмдердiң) кезектiлiгi мен өзара iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
1-кесте. Құрылымдық-функционалды бiрлiктердiң (бұдан әрi - ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекеттерi (барысы, жұмыс ағымы)
1. Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағымының) реттiк нөмiрi
1
2
3
4
5
6
ҚФБ атауы
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Әкiм аппаратының маманы
Әкiм аппаратының басшысы
Уәкiлеттi органның маманы
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) өкiлi
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Өтiнiштердi, қажеттi құжаттарды қабылдайды, көшiрмелерiн түпнұсқаларымен салыстырады, тiркейдi және қолхатты бередi
Қаржы қаражаттарының қажеттiлiгiн есептейдi және құжаттарды тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның қарауына енгiзедi
Әкiмдiк қаулысының жобасын әзiрлейдi және келiсiледi
Қаулының жобасын әкiмдiктiң отырысының күн тәртiбiне енгiзедi
Келiсiмнiң жобасын әзiрлейдi және қол қою үшiн енгiзедi
Келiсiмнiң жобасын қол қою үшiн енгiзедi
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
Құжаттар жинағын құрастыру, қолхат беру
Әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну немесе одан бас тарту туралы тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның шешiмi
Әкiмдiк қаулысының жобасы
Әкiмдiктiң қаулысы
Келiсiм
Келiсiм
Орындау мерзiмi
30 минут
5 күн
7 күн
3 күн
4 күн
1 күн
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2
3
4
5
6
7
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекетi (барысы, жұмыс ағымы)
2. Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағымының) нөмiрi
7
8
9
10
11
ҚФБ атауы
Уәкiлеттi органның бастығы
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) басшысы
Уәкiлеттi органның бастығы
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) өкiлi
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) басшысы
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Келiсiмге қол қояды
Келiсiмге қол қояды
Көтерме жәрдемақысының сомасын тұтынушылардың жеке есеп-шотына аударады
Тұрғын үйдi сатып алу немесе салу үшiн бюджеттiк кредиттi ресiмдеу рәсiмiн жүзеге асырады
Сатып алынған тұрғын үйге бюджеттiк кредиттiң қаражаттарын аударуды жүзеге асырады
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
Келiсiм
Келiсiм
Төлем тапсырысы
Қарыз және кепiлдiк шарты
Төлем тапсырысы
Орындау мерзiмi
1 күн
1 күн
7 күн
28 күн
2 күн
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
8
9
10
11
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негiзгi үдерiс – әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы шешiм бекiтiлген жағдайда
Негiзгi үдерiс (барысы, жұмыс ағымы)
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
Әкiм аппаратының маманы
Әкiм аппаратының басшысы
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) өкiлi
Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агенттiң) басшысы
N 1 iс-әрекет
Өтiнiштердi, қажеттi құжаттарды қабылдайды, түпнұсқаларымен көшiрмелерiн салыстырады, тiркейдi және қолхат бередi (30 мин)
N 2 iс-әрекет
Қаржы қаражаттарының қажеттiлiгiн есептейдi және құжаттарды тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның қарауына енгiзедi (5 күн)
N 3 iс-әрекет
Әкiмдiк қаулысының жобасын әзiрлейдi және келiсiледi (7 күн)
N 4 iс-әрекет
Қаулының жобасын әкiмдiктiң отырысының күн тәртiбiне енгiзедi (3 күн)
N 5 iс-әрекет
Келiсiмнiң жобасын әзiрлейдi және қол қою үшiн енгiзедi (4 күн)
N 6 iс-әрекет
Келiсiмнiң жобасын қол қою үшiн енгiзедi (1 күн)
N 7 iс-әрекет
Келiсiмге қол қояды (1 күн)
N 8 iс-әрекет
Келiсiмге қол қояды (1 күн)
N 9 iс-әрекет
Көтерме жәрдемақысының сомасын тұтынушылардың жеке есеп-шотына аударады (7 күн)
N 10 iс-әрекет
Тұрғын үйдi сатып алу үшiн бюджеттiк кредиттi ресiмдеу рәсiмiн жүзеге асырады (28 күн)
N 11 iс-әрекет
Сатып алынған үй үшiн бюджеттiк кредиттiң қаражаттарын аударуды жүзеге асырады (2 күн)
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдерiс - әлеуметтiк қолдау шараларын ұсынудан бас тарту туралы шешiм бекiтiлген жағдайда
Баламалы үдерiс (барысы, жұмыс ағымы)
Уәкiлеттi органның маманы
Уәкiлеттi органның бастығы
N 1 iс-әрекет
Өтiнiштердi, қажеттi құжаттарды қабылдайды, көшiрмелерiн түпнұсқаларымен салыстырады, тiркейдi және қолхатты бередi (30 мин)
N 2 iс-әрекет
Қаржы қаражаттарының қажеттiлiгiн есептейдi және құжаттарды тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның қарауына енгiзедi (5 күн)
N 3 iс-әрекет
Дәйектемесiз құжаттарды ұсынған жағдайда, тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның шешiмiнiң негiзiнде тұтынушыға себебiн көрсете отырып жазбаша бас тартуды жолдайды (3 күн)
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге
және тұру үшiн келген денсаулық сақтау,
бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына
әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
2-қосымша
Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну үдерiсi

17. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа;
3) специалист аппарата акима района;
4) руководитель аппарата акима района;
5) представитель поверенного (агента);
6) руководитель поверенного (агента).
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту оказания государственной
услуги "Предоставление мер социальной
поддержки специалистам здравоохранения,
образования, социального обеспечения,
культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим
для работы и проживания в сельские
населенные пункты"
Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (далее – СФЕ)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1. Действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
Наименование СФЕ
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист аппарата акима
Руководитель аппарата акима
Специалист уполномоченного органа
Представитель поверенного (агента)
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает заявления, необходимые документы, сверяет копии с оригиналами, регистрирует и выдает расписку
Производит расчет потребности финансовых средств и вносит документы на рассмотрение постоянно действующей комиссии
Разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата
Вносит проект постановления в повестку дня заседания акимата
Подготавливает проект Соглашения и вносит на подписание
Вносит проект Соглашения на подписание
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Формирование досье, выдача расписки
Решение постоянно действующей комиссии о предоставлении мер социальной поддержке или в их отказе
Проект постановления акимата
Постановление акимата
Соглашение
Соглашение
Сроки исполнения
30 минут
5 дней
7 дней
3 дня
4 дня
1 день
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Действия основного процесса (хода, потока работ)
2. Действия (хода, потока работ)
7
8
9
10
11
Наименование СФЕ
Начальник уполномоченного органа
Руководитель поверенного (агента)
Начальник уполномоченного органа
Представитель поверенного (агента)
Руководитель поверенного (агента)
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Подписывает Соглашение
Подписывает Соглашение
Перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета потребителей
Осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья
Осуществляет перечисление средств бюджетного кредита за приобретенное жилье
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Соглашение
Соглашение
Платежное поручение
Договоры займа и залога
Платежное поручение
Сроки исполнения
1 день
1 день
7 дней
28 дней
2 дня
Номер следующего действия
8
9
10
11
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс – в случае утверждения решения о предоставлении мер социальной поддержки
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист аппарата акима
Руководитель аппарата акима
Представитель поверенного (агента)
Руководитель поверенного (агента)
Действие N 1 Принимает заявления, необходимые документы, сверяет копии с оригиналами, регистрирует и выдает расписку (30 мин)
Действие N 2 Производит расчет потребности финансовых средств и вносит документы на рассмотрение постоянно действующей комиссии (5 дней)
Действие N 3 Разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата (7 дней)
Действие N 4 Вносит проект постановления в повестку дня заседания акимата (3 дня)
Действие N 5 Подготавливает проект Соглашения и вносит на подписание (4 дня)
Действие N 6 Вносит проект Соглашения на подписание (1 день)
Действие N 7 Подписывает Соглашение (1 день)
Действие N 8 Подписывает Соглашение (1 день)
Действие N 9 Перечисляет сумму подъемного пособия на лицевые счета потребителей (7 дней)
Действие N 10 Осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита для приобретения жилья. (28 дней)
Действие N 11 Осуществляет перечисление средств бюджетного кредита за приобретенное жилье (2 дня)
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс – в случае утверждения решения об отказе в предоставлении мер социальной поддержки
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Действие N 1
Принимает заявления, необходимые документы, сверяет копии с оригиналами, регистрирует и выдает расписку (30 мин)
Действие N 2
Производит расчет потребности финансовых средств и вносит документы на рассмотрение постоянно действующей комиссии (5 дней)
Действие N 3
При предоставлении недостоверных документов, на основании решения постоянно действующей комиссии направляет потребителю письменный отказ с указанием причин (3 дня)
Приложение 2
к Регламенту оказания государственной
услуги "Предоставление мер социальной
поддержки специалистам здравоохранения,
образования, социального обеспечения,
культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим
для работы и проживания в сельские
населенные пункты"
Процесс предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты