Ақтоғай ауданы бойынша 1995 жылы туған азаматтарды Балқаш қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеуді өткізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 01ш шешімі. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 ақпанда N 8-10-143 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабын орындау мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабын басшылыққа алып Ақтоғай ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Балқаш қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімінің шақыру учаскесіне 1995 жылы туған азаматтарды тіркеу, оларды әскери есепке қою, санын, әскери қызметке жарамдылық дәрежесін айқындау, жалпы білім деңгейін, алған мамандығы мен дене даярлығы деңгейін белгілеу мақсатында 2012 жылғы 01 сәуірге дейін жүргізілсін.
2. Тіркеуге жататын азаматтар шақыру қағаздарын алған күннен бастап білім беру ұйымдарының және басқа ұйымдардың басшылары оларды дәрігерлік сараптамадан өту және құжаттар жинау үшін жұмыстан, оқудан босатсын.
3. Азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу кезінде әскери оқу орындарына түсуге тілек білдіретін денсаулығы жарамды адамдарды анықтау жүргізілсін.
4. Балқаш қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімінің бастығы (Б.А. Бекмагамбетов - келісім бойынша) 1995 жылы туған азаматтарды тіркеудің қорытындылары туралы ақпаратты Ақтоғай ауданының әкіміне 2012 жылғы 15 сәуір қарсаңында ұсынсын.
5. Ақтоғай ауданы әкімінің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы N 02-ш "Ақтоғай ауданы бойынша 1994 жылғы туған азаматтарды Балқаш қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеуді өткізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне N 8-10-126 болып тіркелген, 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 52 (7266) жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С.М. Әбеуоваға жүктелсін.
7. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі                    Қ.К. Тілеубергенов
КЕЛІСІЛДІ
Балқаш қаласының қорғаныс
істері жөніндегі біріктірілген
бөлімінің бастығы
_______________ Б.А. Бекмагамбетов
2012 жылғы 17 қаңтар

О проведении приписки по Актогайскому району граждан 1995 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш
Решение акима Актогайского района Карагандинской области от 18 января 2012 года N 01ш. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 3 февраля 2012 года N 8-10-143
Во исполнение статьи 17 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", руководствуясь статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Актогайского района РЕШИЛ:
1. Провести приписку граждан 1995 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш до 1 апреля 2012 года с целью принятия их на воинский учет, определения количества, степени годности к воинской службе, установления общеобразовательного уровня, полученной специальности и уровня физической подготовленности.
2. Руководителям организаций образования и иных организаций при получении допризывниками повесток на медицинскую комиссию освободить их от работы, учебы для прохождения медицинского освидетельствования и сбора документов.
3. В процессе приписки граждан к призывному участку выявить юношей, годных по состоянию здоровья, желающих поступить в военные учебные заведения.
4. Объединенному отделу по делам обороны города Балхаш (Бекмагамбетов Б.А. - по согласованию) до 15 апреля 2012 года представить акиму Актогайского района информацию об итогах приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку.
5. Признать утратившим силу решение акима Актогайкого района от 15 декабря 2010 года N 02-ш "О проведении приписки по Актогайскому району граждан 1994 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-126, опубликовано в газете "Токырауын тынысы" от 31 декабря 2010 года N 52 (7266)).
Сноска. Решение акима Актогайкого района Карагандинской области от 15.12.2010 N 02-ш в РЦПИ не поступало.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Абеуовой С.М.
7. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района                   Қ.К. Тлеубергенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник объединенного отдела
по делам обороны города Балхаш
подполковник
_______________ Б.А. Бекмагамбетов
17 января 2012 года