Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттары мен құжаттардың тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 3 сессиясының 2012 жылғы 10 сәуірдегі N 32 шешімі. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 сәуірде N 8-10-147 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы N 106 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 11 сессиясының 13.02.2013 N 106 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттары мен әлеуметтік көмек алуға қажетті құжаттардың тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету шығындарын қаржыландыру "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" 451007 бағдарламасы бойынша аудан бюджетінде қарастырылған қаржы шегінде жүргізіледі.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Р. Жақыпбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  М. Оңғарқұлов
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 10 сәуірдегі
N 32 шешіміне
қосымша
Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттары мен әлеуметтік көмек алуға қажетті құжаттардың тізбесі
1. Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына:
әлеуметтік жеке кодын беру туралы куәлігінің көшірмесі;
жеке куәлігінің көшірмесі;
салық төлеушінің тіркеу нөмірі куәлігінің көшірмесі;
Ұлы Отан соғысының мүгедегі, қатысушысының мәртебесін растайтын құжаттың көшірмесі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
2. Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына теңестірілген адамдарға:
әлеуметтік жеке кодын беру туралы куәлігінің көшірмесі;
жеке куәлігінің көшірмесі;
салық төлеушінің тіркеу нөмірі куәлігінің көшірмесі;
Ұлы Отан соғысының мүгедегі, қатысушысына теңестірілгендігінің мәртебесін растайтын құжаттың көшірмесі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.

Об утверждении отдельных категории нуждающихся граждан и перечня документов
Решение 3 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 10 апреля 2012 года N 32. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 26 апреля 2012 года N 8-10-147. Утратило силу решением 11 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 13 февраля 2013 года N 106
Сноска. Утратило силу решением 11 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 13.02.2013 N 106.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить отдельные категории нуждающихся граждан и перечень документов необходимых для получения социальной помощи согласно приложению.
2. Контроль за исполнение данного решения возложить на постоянные комиссии районного маслихата.
3. Финансирование расходов на оказание социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан производится по программе 451007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" в пределах средств, предусмотренных в бюджете района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Р. Жакыпбаев
Секретарь районного маслихата              М. Онгаркулов
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 10 апреля 2012 года N 32
Отдельные категории нуждающихся граждан и перечень документов необходимых для получения социальной помощи
1. Для инвалидов и участников Великой Отечественной войны:
копия свидетельства о присвоении социального индивидуального кода;
копия удостоверения личности;
копия свидетельства регистрационного номера налогоплательщика;
копия документа подтверждающего статус инвалида, участника Великой Отечественной войны;
копия документа, подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
2. Для лиц, приравненных к инвалидам и участникам Великой Отечественной войны:
копия свидетельства о присвоении социального индивидуального кода;
копия удостоверения личности;
копия свидетельства регистрационного номера налогоплательщика;
копия документа подтверждающего статус приравненного к инвалидам, участникам Великой Отечественной войны;
копия документа, подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.

3. I, II және III топтағы мүгедектерге (егер табыстары белгіленген күн көріс шегінен төмен болған жағдайда):
әлеуметтік жеке кодын беру туралы куәлігінің көшірмесі;
жеке куәлігінің көшірмесі;
салық төлеушінің тіркеу нөмірі куәлігінің көшірмесі;
мүгедектігін растайтын құжаттың көшірмесі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
4. Қазақстан Республикасының Үкіметі бекіткен аурулар тізімінде аталған кейбір созылмалы аурулардың ауыр түрлерімен ауыратын адамдарға:
әлеуметтік жеке кодын беру туралы куәлігінің көшірмесі;
жеке куәлігінің көшірмесі;
салық төлеушінің тіркеу нөмірі куәлігінің көшірмесі;
аурудың диагнозын растайтын медициналық мекемесінен құжат;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
5. Экологиялық зілзалалар, табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайлар салдарынан тұрғын үйінен айырылған адамдарға:
әлеуметтік жеке кодын беру туралы куәлігінің көшірмесі;
жеке куәлігінің көшірмесі;
салық төлеушінің тіркеу нөмірі куәлігінің көшірмесі;
экологиялық зілзалалар, табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайларды растайтын құзыретті мекеменің қорытындысы;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
6. Мемлекеттік немесе қоғамдық міндеттерін, әскери қызметін орындау кезінде, адам өмірін құтқару кезінде, құқық тәртібін қорғау кезінде қаза тапқан (қайтыс болған) адамның отбасына:
әлеуметтік жеке кодын беру туралы куәлігінің көшірмесі;
жеке куәлігінің көшірмесі;
салық төлеушінің тіркеу нөмірі куәлігінің көшірмесі;
қайтыс болуы туралы куәлігінің көшірмесі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
7. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге келген жас мамандарға (мұғалімдер мен дәрігерлерге):
әлеуметтік жеке кодын беру туралы куәлігінің көшірмесі;
жеке куәлігінің көшірмесі;
салық төлеушінің тіркеу нөмірі куәлігінің көшірмесі;
жоғарғы оқу орнын аяқтағаны жөнінде дипломның көшірмесі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
8. Аз қамтамасыз етілген отбасыларына (егер отбасының жиынтық табысы белгіленген кедейшілік шегінен аспаған жағдайда):
әлеуметтік жеке кодын беру туралы куәлігінің көшірмесі;
жеке куәлігінің көшірмесі;
салық төлеушінің тіркеу нөмірі куәлігінің көшірмесі;
отбасы мүшелерінің табыстары жөнінде анықтамалары;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.

3. Для инвалидов I, II и III группы (в случае если доходы ниже установленного прожиточного минимума):
копия свидетельства о присвоении социального индивидуального кода;
копия удостоверения личности;
копия свидетельства регистрационного номера налогоплательщика;
копия документа подтверждающего инвалидность;
копия документа, подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
4. Для лиц, страдающих тяжелыми формами некоторых хронических заболеваний, перечисленных в списке заболеваний, утвержденных Правительством Республики Казахстан:
копия свидетельства о присвоении социального индивидуального кода;
копия удостоверения личности;
копия свидетельства регистрационного номера налогоплательщика;
копия документа с медицинского учреждения, подтверждающего диагноз болезни;
копия документа, подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
5. Для лиц лишившиеся жилища в результате экологических бедствий, чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера:
копия свидетельства о присвоении социального индивидуального кода;
копия удостоверения личности;
копия свидетельства регистрационного номера налогоплательщика;
заключение уполномоченного органа подтверждающего экологическое бедствие, чрезвычайные ситуации природного и техногенного характера;
копия документа, подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
6. Для семьи лица, погибшего (умершего) при исполнении государственных или общественных обязанностей, воинской службы, при спасении человеческой жизни, при охране правопорядка:
копия свидетельства о присвоении социального индивидуального кода;
копия удостоверения личности;
копия свидетельства регистрационного номера налогоплательщика;
копия свидетельство о смерти;
копия документа, подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
7. Для молодых специалистов, прибывших на работу в сельскую местность (учителя и врачи):
копия свидетельства о присвоении социального индивидуального кода;
копия удостоверения личности;
копия свидетельства регистрационного номера налогоплательщика;
копия диплома об окончании учебного заведения;
копия документа, подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
8. Для малообеспеченных семей (в случае, если совокупный доход семьи не превышает установленной черты бедности):
копия свидетельства о присвоении социального индивидуального кода;
копия удостоверения личности;
копия свидетельства регистрационного номера налогоплательщика;
справка о доходах членов семьи;
копия документа, подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.

9. 75 жастан асқан адамдарға (егер отбасының жиынтық табысы белгіленген кедейшілік шегінен аспаған жағдайда):
әлеуметтік жеке кодын беру туралы куәлігінің көшірмесі;
жеке куәлігінің көшірмесі;
салық төлеушінің тіркеу нөмірі куәлігінің көшірмесі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
10. Мүгедек балаларға:
әлеуметтік жеке кодын беру туралы куәлігінің көшірмесі;
салық төлеушінің тіркеу нөмірі куәлігінің көшірмесі;
ата-анасының біреуінің жеке куәлігінің көшірмесі;
туу туралы куәлігінің көшірмесі;
мүгедектігі жөнінде анықтама;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.

9. Для лиц старше 75 лет (в случае, если совокупный доход семьи не превышает установленной черты бедности):
копия свидетельства о присвоении социального индивидуального кода;
копия удостоверения личности;
копия свидетельства регистрационного номера налогоплательщика;
копия документа, подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
10. Для детей инвалидов:
копия свидетельства о присвоении социального индивидуального кода;
копия удостоверения личности одного из родителя;
копия свидетельства регистрационного номера налогоплательщика одного из родителя;
копия свидетельство о рождении;
справка об инвалидности;
копия документа, подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.