Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 9 сессиясының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 85 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 желтоқсанда N 2008 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-10-140 болып тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 53-54 (7318) сандарында жарияланған), оған Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі 3 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 28 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - N 8-10-145 болып тіркелген, 2012 жылғы 04 мамырдағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 19-20 (7337) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы 4 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер енгізу туралы N 41 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - N 8-10-150 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 маусымдағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 28 (7345) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 тамыздағы 7 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер енгізу туралы N 67 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - N 1928 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 қыркүйектегі "Тоқырауын тынысы" газетінің N 40 (7356) санында жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 қарашадағы 8 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы 40 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 373 шешіміне өзгерістер енгізу туралы N 72 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - N 1981 болып тіркелген, 2012 жылғы 23 қарашадағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 50 (7365) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 9 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2012 года N 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 декабря 2012 года N 2008
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-140, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 5 января 2012 года N 53-54 (7318)), в которое внесены изменения и дополнения решением 3 сессии Актогайского районного маслихата от 10 апреля 2012 года N 28 "О внесении изменений и дополнений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-145, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 04 мая 2012 года N 19-20 (7337)), внесены изменения решением 4 сессии Актогайского районного маслихата от 08 июня 2012 года N 41 "О внесении изменений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-150, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 29 июня 2012 года N 28 (7345)), внесены изменения решением 7 сессии Актогайского районного маслихата от 23 августа 2012 года N 67 "О внесении изменений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1928, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 14 сентября 2012 года N 40 (7356)), внесены изменения решением 8 сессии Актогайского районного маслихата от 13 ноября 2012 года N 72 "О внесении изменений в решение 40 сессии Актогайского районного маслихата от 09 декабря 2011 года N 373 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1981, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 23 ноября 2012 года N 50 (7365)), следующие изменения:

1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2989925" сандары "2981913" сандарына ауыстырылсын;
"2102147" сандары "2091888" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3001032" сандары "2993020" сандарына ауыстырылсын;
2) 6 тармақтағы:
"2429" сандары "2508" сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 146 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                        М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ
Ақтоғай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    Қ. Болғанбаев

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2989925" заменить цифрами "2981913";
цифры "2102147" заменить цифрами "2091888";
в подпункте 2):
цифры "3001032" заменить цифрами "2993020";
2) в пункте 6:
цифры "2429" заменить цифрами "2508";
3) приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              М. Онгаркулов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Актогайского района                        К. Болганбаев

24751
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
662
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
19109
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
10772
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10772
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5736
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
130
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4906
05
Денсаулық сақтау
1080
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1080
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1080
4
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1080
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
88465
2
Әлеуметтiк көмек
59265
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59265
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16801
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9068
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
2112
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1496
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
80
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7670
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11928
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1119
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8991
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29200
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

24751
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
662
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
19109
9
Прочие услуги в области образования
10772
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10772
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5736
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
130
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
4906
05
Здравоохранение
1080
2
Охрана здоровья населения
1080
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1080
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1080
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
88465
2
Социальная помощь
59265
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59265
002
Программа занятости
16801
005
Государственная адресная социальная помощь
9068
006
Оказание жилищной помощи
2112
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1496
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
80
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7670
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11928
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1119
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8991
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29200
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

2559
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
39334
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға
6205
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға
15826
"Саламатты Қазақстан" 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы аясындағы іс-шараларды іске асыру
1080
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
7618
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
662
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
4906
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
19484
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
36511
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
58555
облыстық бюджеттен:
161623
Поселкеішілік жолдарды орта жөндеуге
161623
Нысаналы даму трансферттері
525253
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
398792
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
101693
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
12000
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға

2559
На проведение противоэпизоотических мероприятий
39334
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6205
На реализацию мероприятий Программы занятости - 2020
15826
На реализацию мероприятий в рамках государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1080
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
7618
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
662
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4906
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
19484
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных учреждениях образования
36511
На ремонт объектов на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости - 2020
58555
из областного бюджета:
161623
На средний ремонт внутрипоселковых дорог
161623
Целевые трансферты на развитие
525253
в том числе:
из республиканского бюджета:
398792
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
101693
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12000
На развитие системы водоснабжения