Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 4 сессиясының 2012 жылғы 9 маусымдағы N 4 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 маусымда N 8-11-137 тіркелді. 2013 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-128 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 3 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі 3 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-134 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2012 жылғы 19 мамырдағы N 20 санында жариялаған) енгізілген өзгерістерімен бірге келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4913107" деген сандары "4915537" деген сандарына ауыстырылсын;
"3929725" деген сандары "3932155" деген сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5125219" деген сандары "5127649" деген сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 4 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 9 июня 2012 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 19 июня 2012 года N 8-11-137. Срок действия решения - до 1 января 2013 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-128, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 3 от 21 января 2012 года), с изменениями, внесенными решением 3 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 11 апреля 2012 года N 4 "О внесении изменений в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-134, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 20 от 19 мая 2012 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4913107" заменить цифрами "4915537";
цифры "3929725" заменить цифрами "3932155";
в подпункте 2):
цифры "5125219" заменить цифрами "5127649";
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

3312
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
42804
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
49823
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
49823
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21812
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
28011
05
Денсаулық сақтау
2430
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2430
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2430
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
2430
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
206686
2
Әлеуметтiк көмек
185293
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
185293
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
60332
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6626
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
13786
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
5379
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7710
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1290
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22494
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
32260
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22282
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13134
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21393
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21393
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18818
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

3312
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
42804
9
Прочие услуги в области образования
49823
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
49823
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21812
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
28011
05
Здравоохранение
2430
2
Охрана здоровья населения
2430
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2430
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
2430
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
206686
2
Социальная помощь
185293
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
185293
002
Программа занятости
60332
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6626
005
Государственная адресная социальная помощь
13786
006
Оказание жилищной помощи
5379
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7710
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1290
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22494
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
32260
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22282
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
13134
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21393
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21393
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18818
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат