Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 7 сессиясының 2012 жылғы 16 тамыздағы N 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 тамызда N 8-11-143 тіркелді. 2013 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-128 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 3 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі 3 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (Нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-134 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2012 жылғы 19 мамырдағы N 20 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 маусымдағы 4 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-137 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2012 жылғы 14 шілдедегі N 28 санында жарияланған) енгізілген өзгерістерімен бірге келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4915537" деген сандары "5040856" деген сандарына ауыстырылсын;
"973124" деген сандары "1048290" деген сандарына ауыстырылсын;
"1258" деген сандары "4497" деген сандарына ауыстырылсын;
"9000" деген сандары "12786" деген сандарына ауыстырылсын;
"3932155" деген сандары "3975283" деген сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5127649" деген сандары "5259468" деген сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "6500" деген сандары "0" деген санына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "6500" деген сандары "0" деген санына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 7 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 16 августа 2012 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 августа 2012 года N 8-11-143. Срок действия решения - до 1 января 2013 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-128, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 3 от 21 января 2012 года), с изменениями, внесенными решением 3 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 11 апреля 2012 года N 4 "О внесении изменений в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-134, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 20 от 19 мая 2012 года), решением 4 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 9 июня 2012 года N 4 "О внесении изменений в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-137, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 28 от 14 июля 2012 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4915537" заменить цифрами "5040856";
цифры "973124" заменить цифрами "1048290";
цифры "1258" заменить цифрами "4497";
цифры "9000" заменить цифрами "12786";
цифры "3932155" заменить цифрами "3975283";
в подпункте 2):
цифры "5127649" заменить цифрами "5259468";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "6500" заменить цифрой "0";
в абзаце втором цифры "6500" заменить цифрой "0";

18426
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
18426
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2649395
004
Жалпы білім беру
2536860
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
69419
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3312
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
39804
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
50223
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
48723
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21812
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
26911
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1500
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
1500
05
Денсаулық сақтау
2430
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2430
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2430
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
2430
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
215831
2
Әлеуметтiк көмек
190548
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190548
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
62804
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6626
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
13786
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
5379
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10495
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

18426
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
18426
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2649395
004
Общеобразовательное обучение
2536860
005
Дополнительное образование для детей и юношества
69419
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
3312
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
39804
9
Прочие услуги в области образования
50223
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
48723
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21812
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
26911
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1500
05
Здравоохранение
2430
2
Охрана здоровья населения
2430
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2430
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
2430
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
215831
2
Социальная помощь
190548
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190548
002
Программа занятости
62804
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6626
005
Государственная адресная социальная помощь
13786
006
Оказание жилищной помощи
5379
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10495
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

1290
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22492
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
32260
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22282
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13134
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25283
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25283
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19185
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
975
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5123
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
958705
1
Тұрғын үй шаруашылығы
488317
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
89981
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
89981
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6200
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6200
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
79974
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
79974
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
312162
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
156957
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
94890
072
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберiнде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
21315
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
39000
2
Коммуналдық шаруашылық
350522
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
53096
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
53096
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
297426
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту

1290
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22492
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
32260
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22282
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
13134
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25283
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25283
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19185
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
975
021
Капитальные расходы государственного органа
5123
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
958705
1
Жилищное хозяйство
488317
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
89981
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
89981
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6200
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6200
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
79974
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
79974
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
312162
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
156957
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
94890
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
21315
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
39000
2
Коммунальное хозяйство
350522
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
53096
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
53096
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
297426
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения