Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 7 желтоқсанда N 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда N 2018 тіркелді. 2013 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-128 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 3 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі 3 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-134 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2012 жылғы 19 мамырдағы N 20 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 маусымдағы 4 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-137 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2012 жылғы 14 шілдедегі N 28 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 тамыздағы 7 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-143 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2012 жылғы 29 қыркүйектегі N 39 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қарашадағы 9 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы 49 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 1969 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2012 жылғы 1 желтоқсандағы N 48 санында жарияланған) енгізілген өзгерістерімен бірге келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 7 декабря 2012 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2012 года N 2018. Срок действия решения - до 1 января 2013 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-128, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 3 от 21 января 2012 года), с изменениями, внесенными решением 3 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 11 апреля 2012 года N 4 "О внесении изменений в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-134, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 20 от 19 мая 2012 года), решением 4 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 9 июня 2012 года N 4 "О внесении изменений в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-137, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 28 от 14 июля 2012 года), решением 7 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 16 августа 2012 года N 4 "О внесении изменений в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-143, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 39 от 29 сентября 2012 года), решением 9 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 9 ноября 2012 года N 4 "О внесении изменений в решение 49 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года N 4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1969, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 48 от 1 декабря 2012 года) следующие изменения:

17943
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
17943
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2668610
004
Жалпы білім беру
2557354
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
71000
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1104
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
39152
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
45679
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
45379
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21812
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
23567
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
300
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
300
05
Денсаулық сақтау
2430
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2430
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2430
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
2430
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
217378
2
Әлеуметтiк көмек
189786
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
189786
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
59484
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6680
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15986
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
4379
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9897
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

17943
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
17943
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2668610
004
Общеобразовательное обучение
2557354
005
Дополнительное образование для детей и юношества
71000
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
39152
9
Прочие услуги в области образования
45679
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
45379
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21812
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
23567
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
300
037
Строительство и реконструкция объектов образования
300
05
Здравоохранение
2430
2
Охрана здоровья населения
2430
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2430
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
2430
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
217378
2
Социальная помощь
189786
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
189786
002
Программа занятости
59484
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6680
005
Государственная адресная социальная помощь
15986
006
Оказание жилищной помощи
4379
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9897
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

1081
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23189
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
31060
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
24896
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13134
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27592
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27592
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20168
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
975
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6449
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
904283
1
Тұрғын үй шаруашылығы
433098
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
89981
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
89981
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6200
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6200
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
87019
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
87019
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
249898
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
142852
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
90683
072
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберiнде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
15000
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
1363
2
Коммуналдық шаруашылық
358406
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
59320
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
59320
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
299086
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту

1081
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23189
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
31060
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24896
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
13134
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27592
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27592
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20168
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
975
021
Капитальные расходы государственного органа
6449
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
904283
1
Жилищное хозяйство
433098
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
89981
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
89981
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6200
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6200
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
87019
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
87019
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
249898
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
142852
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
90683
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
15000
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
1363
2
Коммунальное хозяйство
358406
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
59320
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
59320
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
299086
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения