Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLII сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының V сессиясының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 5/35 шешімі. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 маусымда N 8-12-127 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімінің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 2013 жылғы 1 қазандағы N 01-18/48 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 01.10.2013 N 01-18/48 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармақтың 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 15 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLII сессиясының N 42/363 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-12-121 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 31 желтоқсандағы N 58-59 (9476) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі IV сессиясының N 4/31 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLIІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-12-126 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 19 (9492) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) 1 тармақшада:
бірінші абзацтағы "3 250 137" сандары "3 251 487" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2 599 110" сандары "2 660 460" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 309 174" сандары "3 268 024" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы "0" саны "42 500" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "0" саны "42 500" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
"794 375" сандары "795 725" сандарына ауыстырылсын;
3) 3 тармақтағы:
"859 904" сандары "861 254" сандарына ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімнің 120 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
V сессиясының төрағасы                     А. Беков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З. Сердалинов
2012 жылғы 11 маусым
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2012 жылғы 11 маусымдағы
V сессиясының N 5/35 шешіміне
1 қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
ХLII сессиясының N 42/363 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение V сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 11 июня 2012 года N 5/35. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 15 июня 2012 года N 8-12-127. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 1 октября 2013 года № 01-18/48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 01.10.2013 № 01-18/48).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 15 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-121, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 31 декабря 2011 года N 58-59 (9476)), внесены изменения решением IV сессии Жанааркинского районного маслихата от 16 апреля 2012 года N 4/31 "О внесении изменений в решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата от 6 декабря 2011 года N 42/363 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-126, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 28 апреля 2012 года N 19 (9492)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце цифры "3 250 137" заменить цифрами "3 251 487";
в пятом абзаце цифры "2 599 110" заменить цифрами "2 660 460";
в подпункте 2):
цифры "3 309 174" заменить цифрами "3 268 024";
в подпункте 4):
в первом абзаце цифру "0" заменить цифрами "42 500";
во втором абзаце цифру "0" заменить цифрами "42 500";
2) в пункте 2:
цифры "794 375" заменить цифрами "795 725";
3) в пункте 3:
цифры "859 904" заменить цифрами "861 254";
4) приложение 120 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель V внеочередной
сессии районного маслихата                 А. Беков
Секретарь районного маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Жанааркинского района"        З. Сердалинов
11 июня 2012 года
Приложение 1 к решению
V сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 11 июня 2012 года N 5/35
Приложение 1 к решению
XLII сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 6 декабря 2011 года N 42/363
Бюджет района на 2012 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

28102
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18965
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
545
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8592
05
Денсаулық сақтау
1350
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1350
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1350
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
1350
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
196822
2
Әлеуметтiк көмек
180789
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
180789
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
46139
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7758
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
23207
006
Тұрғын үй көмегі
5101
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28100
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
743
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20096
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
37243
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4831
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7571
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16033
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16033
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14804
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
929
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
706004
1
Тұрғын үй шаруашылығы
310260
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

28102
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18965
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
545
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8592
05
Здравоохранение
1350
2
Охрана здоровья населения
1350
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1350
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1350
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
196822
2
Социальная помощь
180789
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
180789
002
Программа занятости
46139
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7758
005
Государственная адресная социальная помощь
23207
006
Оказание жилищной помощи
5101
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28100
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
743
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20096
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
37243
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4831
023
Обеспечение деятельности центров занятости
7571
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16033
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16033
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14804
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
929
021
Капитальные расходы государственных органов
300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
706004
1
Жилищное хозяйство
310260
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1350
Дамуға
522632
республикалық бюджеттен
507211
14
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
19000
15
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
90701
16
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
25400
17
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды, жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
42700
18
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
329410
облыстық бюджеттен
15421
19
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
10077
20
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды, жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алу
2522
21
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
2822
Бюджеттік кредиттер
65529
республикалық бюджеттен
65529
22
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
65529

1350
На развитие
522632
из республиканского бюджета
507211
14
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
19000
15
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
90701
16
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
25400
17
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
42700
18
На развитие системы водоснабжения
329410
из областного бюджета
15421
19
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
10077
20
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2522
21
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
2822
Бюджетные кредиты
65529
из республиканского бюджета
65529
22
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
65529