Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 43/424 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы мәслихатының VI сессиясының 2012 жылғы 8 маусымдағы N 6/53 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 маусымда N 8-13-122 тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 43/424 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-113 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2011 жылғы 24 желтоқсандағы N 101-102 (11017) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 9 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 43/424 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4/35 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-120 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2012 жылғы 21 сәуірдегі N 31-32 (11051) сандарында жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшада:
"3804213" сандары "3806373" сандарына ауыстырылсын;
"3433022" сандары "3435182" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3846705" сандары "3848865" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 9 декабря 2011 года N 43/424 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение VI сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 8 июня 2012 года N 6/53. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 12 июня 2012 года N 8-13-122. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата от 9 декабря 2011 года N 43/424 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-113, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 24 декабря 2011 года N 101-102 (11017), в которое внесены изменения решением Каркаралинского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4/35 "О внесении изменений решение районного маслихата от 9 декабря 2011 года N 43/424 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-120, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 21 апреля 2012 года N 31-32 (11051), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3804213" заменить цифрами "3806373";
цифры "3433022" заменить цифрами "3435182";
в подпункте 2):
цифры "3846705" заменить цифрами "3848865";

119556
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
12291
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
26760
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
14170
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
21657
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
2208
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
40310
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге
2160
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26422
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге
12588
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шараларын жүзеге асыру
13834
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
35000
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
35000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
50219
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
50219
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5080
Ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға
634
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
4446
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
25000
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға
25000
Нысаналы даму трансферттері
248970
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
248970
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
190469
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына
27834
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға
12667
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға

119556
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
12291
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
26760
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
14170
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21657
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программа АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
2208
На ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
40310
На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2160
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26422
На введение стандартов специальных социальных услуг
12588
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
13834
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
35000
На ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
35000
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
50219
Проведение противоэпизоотических мероприятий
50219
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5080
На организацию внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
634
На реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
4446
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
25000
На ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
25000
Целевые трансферты на развитие
248970
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
248970
На развитие систем водоснабжения
190469
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
27834
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12667
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020