Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2 сессиясының 2012 жылғы 16 ақпандағы N 21 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 1 наурызда N 8-14-163 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-161 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 4 ақпандағы N 5 (5238) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
2) тармақшада:
"2596248" сандары "2603998" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 34477" сандары "алу 42227" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"34477" сандары "42227" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "7750" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 16 қосымшалары осы шешімге 12 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Н. Сүлейменов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы
М. Мұхамеджанова

О внесении изменений в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 2 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 февраля 2012 года N 21. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 1 марта 2012 года N 8-14-163
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-161, опубликовано в газете "Нұра" от 4 февраля 2012 года N 5 (5238)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "2596248" заменить цифрами "2603998";
в подпункте 5):
цифры "минус 34477" заменить цифрами "минус 42227";
в подпункте 6):
цифры "34477" заменить цифрами "42227";
цифру "0" заменить цифрами "7750";
2) приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Н. Сулейменов
Секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Нуринского района
М. Мухамеджанова

1659392
004
Жалпы білім беру
1614703
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
14244
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1546
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
28899
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
12137
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12137
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5612
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6525
05
Денсаулық сақтау
209
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
209
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
209
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
209
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
102310
2
Әлеуметтiк көмек
87074
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87074
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26047
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6703
006
Тұрғын үй көмегі
3952
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1434
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
416
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14979
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16916
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5833
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7794
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15236
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15236
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1659392
004
Общеобразовательное обучение
1614703
005
Дополнительное образование для детей и юношества
14244
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1546
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
28899
9
Прочие услуги в области образования
12137
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12137
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5612
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
6525
05
Здравоохранение
209
9
Прочие услуги в области здравоохранения
209
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
209
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
209
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
102310
2
Социальная помощь
87074
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87074
002
Программа занятости
26047
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3000
005
Государственная адресная социальная помощь
6703
006
Оказание жилищной помощи
3952
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1434
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
416
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14979
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
16916
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5833
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7794
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15236
9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15236
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения