Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 4 сессиясының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 48 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 сәуірде N 8-15-169 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 2-43/68 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 23.04.2013 № 2-43/68 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы елу алтыншы сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 439 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-161 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы "Сельский труженик" газетінің N 52 (7276) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 288 605" сандары "3 496 739" сандарына ауыстырылсын;
"2 791 757" сандары "2 999 891" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 308 605" сандары "3 565 199" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"82 675" сандары "98 775" сандарына ауыстырылсын;
"84 945" сандары "101 934" сандарына ауыстырылсын;
"2 270" сандары "3 159" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"102 675" сандары "167 235" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"102 675" сандары "167 235" сандарына ауыстырылсын;
"84 945" сандары "101 934" сандарына ауыстырылсын;
"2 270" сандары "3 166" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение 4 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 11 апреля 2012 года N 48. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 17 апреля 2012 года N 8-15-169. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23 апреля 2013 года № 2-43/68)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23.04.2013 № 2-43/68).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение пятьдесят шестой сессии Осакаровского районного маслихата от 13 декабря 2011 года N 439 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-161, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 31 декабря 2011 года N 52 (7276)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 288 605" заменить цифрами "3 496 739";
цифры "2 791 757" заменить цифрами "2 999 891";
в подпункте 2):
цифры "3 308 605" заменить цифрами "3 565 199";
в подпункте 3):
цифры "82 675" заменить цифрами "98 775";
цифры "84 945" заменить цифрами "101 934";
цифры "2 270" заменить цифрами "3 159";
в подпункте 5):
цифры "102 675" заменить цифрами "167 235";
в подпункте 6):
цифры "102 675" заменить цифрами "167 235";
цифры "84 945" заменить цифрами "101 934";
цифры "2 270" заменить цифрами "3 166";

14187
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
143688
2
Әлеуметтік көмек
126582
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126582
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26885
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
52
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5325
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9258
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
7731
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8651
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
418
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33771
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13894
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11486
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9111
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17106
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17106
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14616
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
749
012
Ақпараттық жүйелер құру
1741
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
849154
1
Тұрғын үй шаруашылығы
399271
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
41792
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
41792
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14823
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14823
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9011
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1000
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

14187
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
143688
2
Социальная помощь
126582
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126582
002
Программа занятости
26885
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
52
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5325
005
Государственная адресная социальная помощь
9258
006
Оказание жилищной помощи
7731
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8651
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
418
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33771
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
13894
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11486
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9111
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17106
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17106
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14616
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
749
012
Создание информационных систем
1741
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
849154
1
Жилищное хозяйство
399271
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
41792
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
41792
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
14823
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
14823
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9011
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1000
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020

1087
жастар тәжірибесін ұйымдастыру
4646
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10507
Мамандарды ауылдық жергілікті мекендерде әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
10507
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17229
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
17229
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5171
2012 жылға "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру
5171
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық жергілікті мекендерді дамытуға
89626
оның ішінде:
білім беру
25000
мәдениет
14823
тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
23781
жол инфрақұрылымы
26022
облыстық бюджеттен
1828
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1828
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1828
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
636877
оның ішінде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
636877
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
92000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
20000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
158000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
4200
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
362677
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
62802
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
62802
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
17556
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және сатып алуға
10222
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
467
Ақбұлақ ауылының су құбыр желілерін қайта құру
34557
Бюджеттік кредиттер
101934
Республикалық бюджеттен
101934
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
101934
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
101934
Осакаров аудандық мәслихатының
2012 жылғы 11 сәуірдегі
сессиясының N 48 шешіміне
3 қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
56 сессиясының N 439 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты бойынша шығыстар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты

1087
организация молодежной практики
4646
Отдел экономики и бюджетного планирования района
10507
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
10507
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
17229
На проведение противоэпизотических мероприятий
17229
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
5171
На обустройство аульных (сельских) округов на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развития регионов" на 2012 год
5171
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
89626
в том числе:
образование
25000
культура
14823
жилищно-коммунальное хозяйство
23781
дорожная инфраструктура
26022
из областного бюджета
1828
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
1828
На организацию внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1828
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
636877
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
636877
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
92000
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
20000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
158000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
4200
На развитие систем водоснабжения
362677
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
62802
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
62802
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
17556
На проектирование, развитие,обустройство и приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10222
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
467
Реконструкция водопроводных сетей села Акбулак
34557
Бюджетный кредит
101934
Из республиканского бюджета
101934
Отдел экономики и бюджетного планирования района
101934
Бюджетный кредит для реализации мер социальной поддержки специалистов
101934
Приложение 3
к решению 4 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 11 апреля 2012 года N 48
Приложение 5
к решению 56 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 13 декабря 2011 года N 439
Расходы по аппаратам акимов поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов района на 2012 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка

70958
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15930
Ақпараттық жүйелер құру
203
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
48300
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
20000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
12000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1500
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
60
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
14740
Көлік және коммуникация
6525
Автомобиль көлігі
6525
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6525
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда селоларда, ауылдық селолық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6525
Молодежный кенті әкімінің аппараты
50175
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
150
Ақпараттық жүйелер құру
181
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26613
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
21792
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1500
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1500
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1821
Көлік және коммуникация
8210
Автомобиль көлігі
8210
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8210
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8210
Батпақ селолық округі әкімінің аппараты
9992
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8011
Ақпараттық жүйелер құру
181
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1800
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1725
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
75
Пионер селолық округі әкімінің аппараты
9083
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8231
Ақпараттық жүйелер құру
127
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
725
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
250
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
400
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
75
Есіл селолық округі әкімінің аппараты
11954
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

70958
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15930
Создание информационных систем
203
Жилищно-коммунальное хозяйство
48300
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
20000
Освещение улиц населенных пунктов
12000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1500
Содержание мест захоронений и погребение безродных
60
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
14740
Транспорт и коммуникаций
6525
Автомобильный транспорт
6525
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6525
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
6525
Аппарат акима поселка Молодежный
50175
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15021
Капитальные расходы государственных органов
150
Создание информационных систем
181
Жилищно-коммунальное хозяйство
26613
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
21792
Освещение улиц населенных пунктов
1500
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1500
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1821
Транспорт и коммуникаций
8210
Автомобильный транспорт
8210
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8210
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
8210
Аппарат акима Батпактинского сельского округа
9992
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8011
Создание информационных систем
181
Жилищно-коммунальное хозяйство
1800
Освещение улиц населенных пунктов
1725
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
75
Аппарат акима Пионерского сельского округа
9083
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8231
Создание информационных систем
127
Жилищно-коммунальное хозяйство
725
Освещение улиц населенных пунктов
250
Обеспечение санитарии населенных пунктов
400
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
75
Аппарат акима сельского округа Есиль
11954
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа