Ұлытау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы ХХХІІI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 392 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының III сессиясының 2012 жылғы 15 маусымдағы N 25 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 шілдеде N 8-16-82 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің бітуіне байланысты қолдануы тоқтатылды (Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 1-9/32 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің бітуіне байланысты қолдануы тоқтатылды (Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 27.02.2013 N 1-9/32 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы V сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 55 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ұлытау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы XXХІІI сессиясының N 392 шешіміне (нормативтік құқықтық келісімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-16-76 болып тіркелген және "Ұлытау өңірі" газетінің 2011 жылғы 24 желтоқсандағы N 50 (5820), 2012 жылдың 01 қаңтардағы N 1 (5821) санында жарияланған), Ұлытау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі ІІ сессиясының "Ұлытау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы ХХХІІІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 392 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 16 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық келісімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-16-78 болып тіркелген және "Ұлытау өңірі" газетінің 2012 жылғы 01 мамырдағы N 17 (5837) санында жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы:
"2850764" деген сандар "2851664" деген сандарға ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
"404069" деген сандар "404969" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2860270" деген сандар "2861169" деген сандарға ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
"215901" деген сандар "216801" деген сандарға ауыстырылсын;
15) тармақшадағы "." деген белгісі ";" деген белгісімен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение ХХХIII сессии Улытауского районного маслихата от 06 декабря 2011 года N 392 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение III сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 15 июня 2012 года N 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 июля 2012 года N 8-16-82. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27 февраля 2013 года № 1-9/32)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27.02.2013 № 1-9/32).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением V сессии Карагандинского областного маслихата от 08 июня 2012 года N 55 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХIII сессии Улытауского районного маслихата от 06 декабря 2011 года N 392 "О бюджете района на 2012 – 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-16-76 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 24 декабря 2011 года в N 50 (5820), от 01 января 2012 года N 1 (5821)), внесены изменения и дополнения решением ІІ сессии Улытауского районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 16 "О внесении изменений и дополнений в решение ХХХІІІ сессии Улытауского районного маслихата от 06 декабря 2011 N 392 "О бюджете района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-16-78 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 01 мая 2012 года в N 17 (5837)), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце:
цифры "2850764" заменить цифрами "2851664";
в пятом абзаце:
цифры "404069" заменить цифрами "404969";
в подпункте 2):
цифры "2860270" заменить цифрами "2861169";
2) в пункте 3:
цифры "215901" заменить цифрами "216801";
в подпункте 15) знак "." заменить на знак ";";

3 тармақ келесі мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге - 900 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редақцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            М. Ақшалов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 15 маусымдағы
ІІІ сессиясының N 25 шешіміне
қосымша
Ұлытау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 06 желтоқсандағы
ХХХІІІ сессиясының N 392 шешіміне
1-қосымша
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

пункт 3 дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы – 900 тысяч тенге.";
3) приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        М. Акшалов
Секретарь районного маслихата              Т. Сейтжанов
Приложение
к решению ІІІ сессии
Улытауского районного маслихата
от 15 июня 2012 года N 25
Приложение 1
к решению ХХХІІІ сессии
Улытауского районного маслихата
от 6 декабря 2011 года N 392
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

35401
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
883
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
15854
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
15844
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15844
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
10213
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5631
05
Денсаулық сақтау
900
2
Халықтың денсаулығын қорғау
900
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
900
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
154001
2
Әлеуметтік көмек
115219
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115219
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
28874
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6720
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
3344
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
1788
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
19082
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
960
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
22983
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10921
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11202
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9345
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38782
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
38782
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

35401
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
883
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
15854
9
Прочие услуги в области образования
15844
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15844
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10213
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
5631
05
Здравоохранение
900
2
Охрана здоровья населения
900
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
900
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
154001
2
Социальная помощь
115219
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115219
002
Программа занятости
28874
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6720
005
Государственная адресная социальная помощь
3344
006
Оказание жилищной помощи
1788
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19082
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
960
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22983
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10921
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11202
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9345
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38782
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38782
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения