286
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1152911
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1152911
004
Жалпы білім беру
1102023
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
34151
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
883
064
Бастауыш, негізгі орта және жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
15854
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
19962
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14962
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
10213
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4749
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5000
05
Денсаулық сақтау
900
2
Халықтың денсаулығын қорғау
900
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
900
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
136755
2
Әлеуметтік көмек
96278
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96278
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
21325
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6720
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
2521
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
700
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
19082
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

286
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1152911
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1152911
004
Общеобразовательное обучение
1102023
005
Дополнительное образование для детей и юношества
34151
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
883
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организации начального, основного среднего,общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных) специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей)за счет трансфертов из республиканского бюджета
15854
9
Прочие услуги в области образования
19962
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14962
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10213
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
4749
472
Отдел строительство, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5000
037
строительство и реконструкция объектов образования
5000
05
Здравоохранение
900
2
Охрана здоровья населения
900
471
Отдел образования, физической культуры и
спорта района (города областного
значения)
900
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
136755
2
Социальная помощь
96278
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96278
002
Программа занятости
21325
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6720
005
Государственная адресная социальная помощь
2521
006
Оказание жилищной помощи
700
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19082
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

491
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
22983
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7324
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5787
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9345
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40477
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
40477
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20481
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
587
012
Ақпараттық жүйелер құру
500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18909
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
474850
1
Тұрғын үй шаруашылығы
307811
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
158
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның) ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтауын ұйымдастыру
158
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43790
041
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
43790
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11687
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11687
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
252176
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
104662
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту жайластыру және (немесе) сатып алу
129414
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
11100
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
7000
2
Коммуналдық шаруашылық
70954
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
34574
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
34574
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

491
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22983
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7324
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5787
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9345
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40477
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40477
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20481
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
587
012
Создание информационных систем
500
021
Капитальные расходы государственного органа
18909
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
474850
1
Жилищное хозяйство
307811
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
158
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
158
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43790
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
43790
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11687
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
11687
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
252176
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
104662
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
129414
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
11100
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
7000
2
Коммунальное хозяйство
70954
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
34574
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
34574
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)