2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының IX сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 69 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 2087 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 2739073 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2275968 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 663 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1146 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 461296 мың теңге;
2) шығындар - 2733505 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 3569 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7789 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4220 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 115141 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 115141 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 113142 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 113142 мың теңге:
қарыздар түсімі - 7789 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 4220 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 109573 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 28.03.2013 N 79 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.07.2013 N 110 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.10.2013 N 125 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.11.2013 N 127 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2013 N 137 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 0 пайыз;
2) әлеуметтік табыс салығы бойынша – 0 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 28.11.2013 N 127 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдерінің құрамында келесідей трансферттер мен субвенциялар қарастырылғаны есепке алынсын:
республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер – 209892 мың теңге, оның ішінде:

О бюджете района на 2013-2015 годы
Решение IX сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 14 декабря 2012 года N 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2012 года N 2087. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 2739073 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2275968 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 663 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1146 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 461296 тысяч тенге;
2) затраты - 2733505 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 3569 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7789 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4220 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 115141 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 115141 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 113142 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 113142 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 7789 тысяч тенге;
погашение займов - 4220 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 109573 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 28.03.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.07.2013 N 110 (вводится в действие с 01.01.2013); от 10.10.2013 N 125 (вводится в действие с 01.01.2013); от 28.11.2013 N 127 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.12.2013 N 137 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год нормативы распределения доходов в бюджет района в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 0 процентов;
2) по социальному налогу – 0 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 28.11.2013 N 127 (вводится в действие с 01.01.2013).
3. Учесть, что в составе доходов бюджета района на 2013 год предусмотрены следующие трансферты и субвенции:
целевые текущие трансферты из республиканского бюджета – 209892 тысяч тенге, из них:

1) "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға – 10 940 мың теңге;
2) арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге, оның ішінде:
мүмкіндігі шектеулі балаларға үйде әлеуметтік көмек көрсететін бөлімдерге - 2884 мың теңге;
3) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге - 87070 мың теңге;
4) ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 5538 мың теңге;
5) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға - 0 мың теңге, оның ішінде:
кадрлардың біліктілігін арттыру – 0 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялау – 0 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету – 0 мың теңге;
жастар тәжірибесі – 0 мың теңге;
6) негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 4097 мың теңге;
7) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 3928 мың теңге;
8) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға – 14368 мың теңге;
9) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 63811 мың теңге;
10) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге - 3804 мың теңге;
11) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамытуға - 0 мың теңге, оның ішінде:
білім беру объектілерін жөндеуге – 0 мың теңге;
ауылдық елді мекендерді абаттандыру және коммуналдық-инженерлік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге - 0 мың теңге;
жергілікті атқарушы органның штат санының ұлғаюына – 10379 мың теңге;
республикалық бюджет есебінен даму трансферттері – 35140 мың теңге, оның ішінде:
12) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту жайластыру және (немесе) сатып алуға – 35140 мың теңге;
13) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға - 0 мың теңге;
14) облыстық бюджет есебінен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту жайластыру және (немесе) сатып алуға – 3904 мың теңге;
15) бюджет саласы қызметкерлерінің жалақысына (субвенция) – 214173 мың теңге;
16) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу - 1260 мың теңге.

1) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" – 10 940 тысяч тенге;
2) на введение стандартов специалистов специальных социальных услуг, в том числе:
в отделениях социальной помощи на дому детям с ограниченными возможностями – 2 884 тысяч тенге;
3) на проведение противоэпизоотических мероприятий – 87 070 тысяч тенге;
4) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов сферы сельских населенных пунктов – 5538 тысяч тенге;
5) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020 – 0 тысяч тенге, в том числе:
повышение квалификации кадров – 0 тысяч тенге;
частичное субсидирование заработной платы – 0 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 0 тысяч тенге;
молодежная практика – 0 тысяч тенге;
6) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 4097 тысяч тенге;
7) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 3928 тысяч тенге;
8) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 14368 тысяч тенге;
9) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 63811 тысяч тенге;
10) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 3804 тысяч тенге;
11) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020 – 0 тысяч тенге, в том числе:
на ремонт объектов образования – 0 тысяч тенге;
на ремонт объектов коммунально-инженерной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов – 0 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 10 379 тысяч тенге;
трансферты на развитие из республиканского бюджета – 35140 тысяч тенге, из них:
12) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 35140 тысяч тенге;
13) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020 – 0 тысяч тенге;
14) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры из областного бюджета – 3904 тысяч тенге;
15) заработная плата работников в бюджетной сфере (субвенция) – 214173 тысяч тенге;
16) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных – 1260 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 28.03.2013 N 79 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.07.2013 N 110 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.10.2013 N 125 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.11.2013 N 127 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2013 N 137 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен бюджеттік несие – 15579 мың теңге ескерілсін.
5. 2013 жылдың аудандық даму бағдарламаларын орындауға - 181514 мың теңге қарастырылсын, оның ішінде:
1) тұрғын үй құрылысы - 138743 мың теңге;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту жайластыру және (немесе) сатып алуға – 42771 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 28.03.2013 N 79 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.11.2013 N 127 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар бөлігінде:
1) елді мекендердегі жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету - 700 мың теңге;
2) ауданның жергілікті атқарушы органының резерві (екі пайыз) - 0 мың теңге;
3) ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу - 10213 мың теңге;
4) білім саласының ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары – 85658 мың теңге;
5) халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету – 6918 мың теңге;
6) мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету - 4727 мың теңге;
7) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек – 922 мың теңге;
8) жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 14781 мың теңге;
9) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 6575 мың теңге;
10) үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету - 684 мың теңге;
11) ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету - 6657 мың теңге;
12) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамытуға, оның ішінде:
ауылдық елді мекендерді абаттандыру және коммуналдық-инженерлік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге - 7889 мың теңге;

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 28.03.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.07.2013 N 110 (вводится в действие с 01.01.2013); от 10.10.2013 N 125 (вводится в действие с 01.01.2013); от 28.11.2013 N 127 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.12.2013 N 137 (вводится в действие с 01.01.2013).
4. Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов учесть бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме – 15579 тысяч тенге.
5. Предусмотреть – 181514 тысяч тенге для выполнения программы развития района на 2013 год, в том числе:
1) строительство жилья – 138743 тысяч тенге;
2) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 42771 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 28.03.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013); от 28.11.2013 N 127 (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Расходная часть бюджета района на 2013 год:
1) обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах - 700 тысяч тенге;
2) резерв местного исполнительного органа района (два процента) - 0 тысяч тенге;
3) приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения) - 10213 тысяч тенге;
4) капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организации в сфере образования – 85658 тысяч тенге;
5) обеспечение повышения компьютерной грамотности населения – 6918 тысяч тенге;
6) обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида - 4727 тысяч тенге;
7) государственная адресная социальная помощь - 922 тысяч тенге;
8) социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов – 14781 тысяч тенге;
9) государственное пособие на детей до 18 лет - 6575 тысяч тенге;
10) материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому – 684 тысяч тенге;
11) оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 6657 тысяч тенге;
12) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости, в том числе:
на ремонт объектов коммунально-инженерной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов – 7889 тысяч тенге;

13) ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 34 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 28.03.2013 N 79 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.07.2013 N 110 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.11.2013 N 127 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақылары мен мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға арттыру белгіленсін.
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының тізімі осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Аудан бюджетінің құрамында елді мекендерде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындар осы шешімге 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
10. Аудан бюджетінің құрамында кенттер, ауылдық округ әкімдері аппараттары арқылы іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындар осы шешімге 6-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

13) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов сферы сельских населенных пунктов – 34 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 28.03.2013 N 79 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.07.2013 N 110 (вводится в действие с 01.01.2013); от 28.11.2013 N 127 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Установить на 2013 год гражданским служащим здравоохранения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих занимающихся видами деятельности в городских.
8. Утвердить перечень программ развития бюджета района на 2013 год согласно приложению 4 к настоящему решению.
9. Установить затраты по реализации бюджетных программ в населенных пунктах в составе районного бюджета согласно приложению 5 к настоящему решению.
10. Установить затраты по реализации бюджетных программ аппараты акима поселков, сельских округов в составе районного бюджета согласно приложению 6 к настоящему решению.

11. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі осы шешімге 7-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
12. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларының әкімшілерінің тізбелері осы шешімге 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
C. Казанғапов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
ІХ сессиясының № 69 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет

11. Установить в процессе исполнения бюджета района на 2013 год не подлежащие секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7 к настоящему решению.
12. Утвердить перечень на 2013 год администраторов бюджетных программ районного бюджета согласно приложению 8 к настоящему решению.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
С. Казанғапов
Секретарь
районного маслихата
Т. Сейтжанов
Приложение 1
к решению ІХ сессии
Улытауского районного маслихата
от 14 декабря 2012 года № 69
Бюджет района 2013 год

21292
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
456
012
Ақпараттық жүйелер құру
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
45
067
Ведомостволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1480
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
338245
1
Тұрғын үй шаруашылығы
228447
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның) ауылдық ( селолық ) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7889
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
7889
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
220558
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
138743
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
81815
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2
Коммуналдық шаруашылық
43363
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
38671
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
38671
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4692
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
4692
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
3
Елді-мекендерді көркейту
66435
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
63775
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру

21292
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
456
012
Создание информационных систем
021
Капитальные расходы государственного органа
45
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1480
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
338245
1
Жилищное хозяйство
228447
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7889
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7889
467
Отдел строительства района (города областного значения)
220558
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
138743
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
81815
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
005
Капитальные расходы государственного органа
2
Коммунальное хозяйство
43363
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38671
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
38671
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4692
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
4692
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
3
Благоустройство населенных пунктов
66435
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
63775
008
Освещение улиц населенных пунктов

21161
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
21161
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20480
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
681
012
Ақпараттық жүйелер құру
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
128016
1
Тұрғын үй шаруашылығы
28587
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның) ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтауын ұйымдастыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
041
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
28587
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту жайластыру және (немесе) сатып алу
28587
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
2
Коммуналдық шаруашылық
21088
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21088
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
21088
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
3
Елді-мекендерді көркейту
78341
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
78341
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
20056
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5858
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
52427
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

21161
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21161
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20480
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
681
012
Создание информационных систем
021
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
128016
1
Жилищное хозяйство
28587
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
28587
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
28587
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
21088
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21088
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
21088
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
3
Благоустройство населенных пунктов
78341
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
78341
008
Освещение улиц населенных пунктов
20056
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5858
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
52427
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

8200
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
005
Ақпараттық жүйелер құру
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9971
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9971
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9971
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9971
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12
Көлік және коммуникация
33259
1
Автомобиль көлігі
33259
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық ) округ әкімінің аппараты
5825
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5825
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27434
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
27434
13
Өзгелер
95579
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
8447
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8447
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8447
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Өзгелер
87132
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
55136
012
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
55136
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20993
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10100
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
380
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10940
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

8200
004
Организация работ по зонированию земель
005
Создание информационных систем
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9971
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9971
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9971
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
9971
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
33259
1
Автомобильный транспорт
33259
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5825
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
5825
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27434
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
27434
13
Прочие
95579
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
8447
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8447
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8447
002
Создание информационных систем
004
Капитальные расходы государственного органа
9
Прочие
87132
452
Отдел финансов района (города областного значения)
55136
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
55136
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20993
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10100
013
Капитальные расходы государственного органа
380
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
10940
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)