Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 қаңтардағы ХХХХII сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/397 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 2/21 шешімі. Қарағанды облысы Шет ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 мамырда N 8-17-132 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 қаңтардағы ХХХХIІ сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 42/397 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-17-129 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" газетінің 2012 жылғы 1 наурыздағы N 09 (10.370) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"3754897" сандары "4179208" сандарына ауыстырылсын;
"2476725" сандары "2901036" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"3754897" сандары "4227451" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XXХХII cессии районного маслихата от 13 января 2012 года N 42/397 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2012 года N 2/21. Зарегистрировано Управлением юстиции Шетского района Карагандинской области 2 мая 2012 года N 8-17-132
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХХII сессии районного маслихата от 13 января 2012 года N 42/397 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-129, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 1 марта 2012 года N 09 (10.370)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3754897" заменить цифрами "4179208";
цифры "2476725" заменить цифрами "2901036";
в подпункте 2):
цифры "3754897" заменить цифрами "4227451";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.