Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 309/46 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 8 мамырдағы N 6/43 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 мамырда N 8-4-279 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 309/46 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-264 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 007 (913) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), оған Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 наурыздағы N 3/20 "Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 309/46 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-271 болып тіркелген, 2012 жылғы 30 наурыздағы N 12 (245) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі N 5/39 "Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 309/46 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-274 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 16 (249) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2893974" сандары "2903016" сандарына ауыстырылсын;
"116692" сандары "123034" сандарына ауыстырылсын;
"2000" сандары "4700" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2901907" сандары "2910949" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 09 декабря 2011 года N 309/46 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 8 мая 2012 года N 6/43. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 11 мая 2012 года N 8-4-279. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 09 декабря 2011 года N 309/46 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-264, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 007 (913) от 18 января 2012 года), в которое внесены изменения решением Приозерского городского маслихата от 12 марта 2012 года N 3/20 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 09 декабря 2011 года N 309/46 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-271, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 12 (245) от 30 марта 2012 года), решением Приозерского городского маслихата от 10 апреля 2012 года N 5/39 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 09 декабря 2011 года N 309/46 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-274, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 16 (249) от 27 апреля 2012 года), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2893974" заменить цифрами "2903016";
цифры "116692" заменить цифрами "123034";
цифры "2000" заменить цифрами "4700";
в подпункте 2):
цифры "2901907" заменить цифрами "2910949";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.