Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 309/46 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 2 тамыздағы N 9/56 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 тамызда N 8-4-285 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 309/46 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-264 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 007 (913) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), оған Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 наурыздағы N 3/20 "Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 309/46 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-271 болып тіркелген, 2012 жылғы 30 наурыздағы N 12 (245) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі N 5/39 "Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 309/46 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-274 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 16 (249) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 08 мамырдағы N 6/43 "Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 309/46 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-279 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 мамырдағы N 19 (252) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 маусымдағы N 8/53 "Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 309/46 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-280 болып тіркелген, 2012 жылғы 22 маусымдағы N 24 (257) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 09 декабря 2011 года N 309/46 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 2 августа 2012 года N 9/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 августа 2012 года N 8-4-285. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 09 декабря 2011 года N 309/46 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-264, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 007 (913) от 18 января 2012 года), в которое внесены изменения решением Приозерского городского маслихата от 12 марта 2012 года N 3/20 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 09 декабря 2011 года N 309/46 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-271, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 12 (245) от 30 марта 2012 года), решением Приозерского городского маслихата от 10 апреля 2012 года N 5/39 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 09 декабря 2011 года N 309/46 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-274, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 16 (249) от 27 апреля 2012 года), решением Приозерского городского маслихата от 08 мая 2012 года N 6/43 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 09 декабря 2011 года N 309/46 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-279, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 19 (252) от 18 мая 2012 года), решением Приозерского городского маслихата от 12 июня 2012 года N 8/53 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 09 декабря 2011 года N 309/46 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-280, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 24 (257) от 22 июня 2012 года), следующие изменения:

8133
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
78
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
11009
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11009
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10598
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
411
02
Қорғаныс
1625
1
Әскери мұқтаждықтар
1625
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1625
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1625
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
800
1
Құқық қорғау қызметi
800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
800
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
800
04
Білім беру
406478
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
68030
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
68030
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
67645
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
385
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
332305
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
332305
004
Жалпы білім беру
264217
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
64496
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
221
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
3371
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
6143
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
6143
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

8133
018
Капитальные расходы государственного органа
78
5
Планирование и статистическая деятельность
11009
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11009
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
10598
004
Капитальные расходы государственного органа
411
02
Оборона
1625
1
Военные нужды
1625
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1625
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1625
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
800
1
Правоохранительная деятельность
800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
800
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
800
04
Образование
406478
1
Дошкольное воспитание и обучение
68030
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
68030
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
67645
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
385
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
332305
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
332305
004
Общеобразовательное обучение
264217
005
Дополнительное образование для детей и юношества
64496
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
221
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
3371
9
Прочие услуги в области образования
6143
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
6143
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)