"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 330 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 05 сәуірдегі N 28 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 18 сәуірде N 4300 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 1-03-11/29М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 22.01.2013 N 1-03-11/29М хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті IIIL сессиясының N 330 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4282 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 239-240 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы  N 209-210 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
"1) кірістер – 117 864 870 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 578 041 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 445 985 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 107 837 044 мың теңге;
2) шығындар – 121 583 296 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 2 080 597 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2 695 176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 614 579 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 460 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 460 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -6 259 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 259 523 мың теңге.";
4-тармақтың 5), 6), 7) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"5) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 396 484 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кызылординской области от 05 апреля 2012 года N 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 апреля 2012 года за N 4300. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22 января 2013 года N 1-03-11/29М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22.01.2013 N 1-03-11/29М).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной IIIL сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4282, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2011 года N 239-240, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2011 года N 209-210) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
"1) доходы – 117 864 870 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 578 041 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 445 985 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 837 044 тысяч тенге;
2) затраты – 121 583 296 тысяч тенге;|
3) чистое бюджетное кредитование – 2 080 597 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 2 695 176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 614 579 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 460 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 460 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 259 523 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 259 523 тысяч тенге.";
подпункты 5), 6), 7) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"5) на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев – 396 484 тысяч тенге;

6) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуге – 3 061 068 мың теңге;
7) абаттандыруға – 1 267 107 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 13), 14), 15), 16), 17) тармақшаларымен толықтырылсын:
"13) Арал ауданы Арал қаласындағы өнер мектебі ғимаратын күрделі жөндеуге – 35 447 мың теңге;
14) N 1 Макаренко атындағы жетім және ата-аналарынан қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған мектеп-интернатының бөлінуіне сәйкес Қызылорда қаласына жалпы орта білім беру мектебін құру үшін ұстауға – 17 082 мың теңге;
15) Қызылорда қаласының магистралдық жылу жүйелерін күрделі жөндеуге – 207 539 мың теңге;
16) Қызылорда қаласында айналмалы жол құрылысын салу үшін жер телімдерін сатып алуға – 77 000 мың теңге;
17) Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі және Бұхарбай батыр елді мекенінің Бұхарбай батырдың 200-жылдық мерейтойын тойлауына байланысты мәдениет үйілерінің ғимаратын күрделі жөндеуге - 101 922 мың теңге.";
5-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2011 жылы республикалық және облыстық бюджеттерінен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомасы 721 256 мың теңге.";
6-тармақтың 1), 2), 3), 4) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорын дамытуға – 515 297 мың теңге;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 286 713 мың теңге;
3) сумен жабдықтау жүйесін және су бұру жүйелерін дамытуға – 199 868 мың теңге;
4) коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 350 611 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 6), 7), 8) тармақшаларымен толықтырылсын:
"6) Қызылорда қаласының жол үстінен жаяу жүргінші көпір құрылысы жобасының жобалық сметалық құжатын мемлекеттік сараптама қорытындысымен әзірлеуге және салуға – 53 112 мың теңге;
7) спорт объектілерін дамытуға – 100 000 мың теңге;
8) көлік инфрақұрылымын дамытуға – 99 490 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 6-36-4 тармақпен толықтырылсын:
"6-3. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте Қызылорда қаласы бюджетіне облыстық бюджет қаржысы есебінен ипотекалық тұрғын үй құрылысын қоса қаржыландыруға – 51 200 мың теңге кредит қаралсын.
6-4. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте электр энергияның кешенді есептеу құрылғыларын алу үшін акцияларды сатып алуға "ҚЭТТК" ақционерлік қоғамының жарғылық қорын ұлғайтуға - 148 000 мың теңге қаржы қаралсын.";
мынадай мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Облыстық құрылыс басқармасы шығындарында Жаңақорған ауданы Кейден елді мекеніндегі 140 орындық орта мектептің құрылысын аяқтауға 16 000 мың теңге қаржы қаралсын.";

6) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) – 3 061 068 тысяч тенге;
7) на благоустройство – 1 267 107 тысяч тенге;";
дополнить подпунктами 13), 14), 15), 16), 17 следующего содержания:
"13) на капитальный ремонт здания школы искуств в городе Аральск Аральского района – 35 447 тысяч тенге;
14) на содержание вновь создаваемой общеобразовательной школы в городе Кызылорда в связи с разделением школы-интерната для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей N 1 имени Макаренко – 17 082 тысяч тенге;
15) на капитальный ремонт тепловых магистральных сетей города Кызылорды – 207 539 тысяч тенге;
16) на выкуп земельных участков для строительства объездной дороги города Кызылорда – 77 000 тысяч тенге;
17) на капитальный ремонт зданий домов культуры в поселке Жалагаш и населенном пункте Бухарбай батыр Жалагашского района в связи с празднованием 200-летия Бухарбай батыра – 101 922 тысяч тенге.";
абзац третий пункта 5 изложить в следующей редакции:
"с неиспользованием (недоиспользованием) целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, выделенных в 2011 году в сумме 721 256 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 3), 4) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"1) на развитие государственного жилищно-коммунального фонда – 515 297 тысяч тенге;
2) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 286 713 тысяч тенге;
3) на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 199 868 тысяч тенге;
4) на развитие коммунального хозяйства – 350 611 тысяч тенге;";
дополнить подпунктами 6), 7), 8) следующего содержания:
"6) на разработку проектно-сметной документации с заключением государственной экспертизы и строительство надземных пешеходных мостов в городе Кызылорда – 53 112 тысяч тенге;
7) на развитие объектов спорта – 100 000 тысяч тенге;
8) на развитие транспортной инфраструктуры – 99 490 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 6-36-4 следующего содержания:
"6-3. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год кредиты бюджету города Кызылорда на софинансирование строительства ипотечных домов в сумме 51 200 тысяч тенге.
6-4. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год средства на увеличение уставного капитала акционерного общества "КРЭК" для выкупа акций на приобретение комплектов приборов учета электроэнергии в сумме 148 000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Предусмотреть в составе расходов управления строительства области средства в сумме 16 000 тысяч тенге на завершение строительства средней школы на 140 мест в населенном пункте Кейден Жанакорганского района.";

аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
4-сессиясының төрағасы                    А. Әлназарова
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                      Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
4 сессии Кызылординского
областного маслихата                      А. Альназарова
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                      Б. Еламанов
Приложение 1
к решению внеочередной 4 сессии
Кызылординского областного маслихата

3 584 622
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 309 348
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 010
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
74 144
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
14 180
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
39 708
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
47 191
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
86 643
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
4 848
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
6 550
04
Бiлiм беру
22 630 194
261
Облыстың білім басқармасы
9 770 849
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 404
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
678 527
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17 042
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
125 828
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
455 432
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
161 927
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
98 928
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
173 996
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 265
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
46 789
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 319 723
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 082 150
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 119 840
029
Әдістемелік жұмыс
43 833
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

3 584 622
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3 309 348
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 010
006
Капитальные расходы государственного органа
74 144
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
14 180
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
39 708
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
47 191
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
86 643
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
4 848
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
6 550
04
Образование
22 630 194
261
Управление образования области
9 770 849
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
103 404
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
678 527
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
17 042
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
125 828
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
455 432
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
161 927
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
98 928
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
173 996
013
Капитальные расходы государственного органа
3 265
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
46 789
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 319 723
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 082 150
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 119 840
029
Методическая работа
43 833
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

144 996
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
150 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
107 655
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
581 187
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
99 423
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 870 119
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
32 014
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
252 346
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 217 543
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 036 608
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
180 935
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
374 733
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
55 320
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
19 225
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
300 188
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
63 147
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
63 147
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 203 922
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 203 922
05
Денсаулық сақтау
21 872 173
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 197 437
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 131
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру

144 996
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
150 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
107 655
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
581 187
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
99 423
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 870 119
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
32 014
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
252 346
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 217 543
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 036 608
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
180 935
253
Управление здравоохранения области
374 733
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
55 320
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
19 225
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
300 188
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
63 147
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
63 147
271
Управление строительства области
11 203 922
037
Строительство и реконструкция объектов образования
11 203 922
05
Здравоохранение
21 872 173
253
Управление здравоохранения области
19 197 437
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
98 131
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения

228 910
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
90 515
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 877
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 057
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 518 040
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
7 558 416
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 358 502
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
24 904
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
644 136
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
21 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 092
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
24 369
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
137 066
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
50 916
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
41 105
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
78 921
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
865 383
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 074 310
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
22 608
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 208 073
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
49 174
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
176 802
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
788 612
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
15 518
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 674 736
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау

228 910
006
Услуги по охране материнства и детства
90 515
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 877
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 057
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 518 040
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 558 416
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1 358 502
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
24 904
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
644 136
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
21 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 092
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 369
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
137 066
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
50 916
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
41 105
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
78 921
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
865 383
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 074 310
029
Областные базы спецмедснабжения
22 608
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 208 073
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
49 174
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
176 802
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
788 612
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
15 518
271
Управление строительства области
2 674 736
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения

2 674 736
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
3 183 227
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 618 176
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 113
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
199 200
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
177 630
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 560
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
415 257
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
301 794
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
272 017
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 221
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32 016
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелер желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 806
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
613 584
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
420 972
261
Облыстың білім басқармасы
320 232
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
275 381
037
Әлеуметтік сауықтандыру
44 851
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
21 920
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
21 920
271
Облыстың құрылыс басқармасы
222 899
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
222 899
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 104 461
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер

2 674 736
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 183 227
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 618 176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
136 113
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
199 200
003
Социальная поддержка инвалидов
177 630
007
Капитальные расходы государственного органа
4 560
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
415 257
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
301 794
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
272 017
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
41 221
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
32 016
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
3 806
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
613 584
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
420 972
261
Управление образования области
320 232
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
275 381
037
Социальная реабилитация
44 851
265
Управление предпринимательства и промышленности области
21 920
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
21 920
271
Управление строительства области
222 899
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
222 899
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 104 461
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи

35 187
261
Облыстың білім басқармасы
29 490
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 490
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
378 686
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
378 686
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 411 452
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 373 042
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
515 297
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 500 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
900 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
250 149
057
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
36 564
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
786 400
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 249 646
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 748
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 863
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

35 187
261
Управление образования области
29 490
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
29 490
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
378 686
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
378 686
271
Управление строительства области
5 411 452
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
50 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 373 042
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
515 297
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 500 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
900 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
250 149
057
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
36 564
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
786 400
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 249 646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
85 748
005
Капитальные расходы государственного органа
1 863
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

58 295
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
677 406
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
496 589
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
20 780
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
464 605
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 061 068
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 118
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және түзету және оның сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуге
19 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
58 029
13
Өзгелер
4 698 568
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
508 094
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 309
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 079
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
1 164
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
250 000
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
143 542
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
50 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
697 005
012
Облыстық жергілікті атқарушы органның резервi
697 005
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
54 382
020
Республикалық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 382
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 439 087
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 480 387
077
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
958 700
14
Борышқа қызмет көрсету
2 268
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 268
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

58 295
002
Развитие транспортной инфраструктуры
677 406
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
496 589
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
20 780
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
464 605
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3 061 068
011
Капитальные расходы государственного органа
5 118
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
19 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
58 029
13
Прочие
4 698 568
265
Управление предпринимательства и промышленности области
508 094
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
61 309
002
Капитальные расходы государственного органа
2 079
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
1 164
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
250 000
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
143 542
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
50 000
257
Управление финансов области
697 005
012
Резерв местного исполнительного органа области
697 005
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
54 382
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
54 382
271
Управление строительства области
3 439 087
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 480 387
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
958 700
14
Обслуживание долга
2 268
257
Управление финансов области
2 268
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
271
Облыстың құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
271
Облыстың құрылыс басқармасы
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
057
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
271
Управление строительства области
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
271
Управление строительства области
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
057
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, строительство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфрастуктуры в рамках Программы занятости 2020
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
030
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах

031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
271
Облыстың құрылыс басқармасы
016
Мәдениет объектілерін дамыту
018
Мұрағат объектілерін дамыту
034
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету
12
Көлiк және коммуникация
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
13
Басқалар
271
Облыстың құрылыс басқармасы
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
077
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
033
Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiн кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру

031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
271
Управление строительства области
016
Развитие объектов культуры
018
Развитие объектов архивов
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
007
Развитие теплоэнергетической системы
071
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
255
Управление сельского хозяйства области
037
Содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
12
Транспорт и коммуникации
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
271
Управление строительства области
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
077
Целевые транферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
033
Увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
034
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум