"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 330 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 08 мамырдағы N 31 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 29 мамырда N 4302 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 1-03-11/29М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 22.01.2013 N 1-03-11/29М хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға 2012 жылға арналған қаражатты бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 461 қаулысына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті IIIL сессиясының N 330 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4282 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 239-240 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы  N 209-210 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2), 3) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 117 865 691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 578 041 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 445 985 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 800 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 107 837 865 мың теңге;";
"2) шығындар – 121 624 117 мың теңге;";
"3) таза бюджеттік кредит беру – 2 040 597 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2 695 176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 654 579 мың теңге;";
6-1-тармақтың он бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 379 471 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 6-5 тармақпен толықтырылсын:
"6-5. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте Қызылорда қаласының жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу 40 000 мың теңге сомасында қаралғаны ескерілсін.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кызылординской области от 08 мая 2012 года N 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 мая 2012 года за N 4302. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22 января 2013 года N 1-03-11/29М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22.01.2013 N 1-03-11/29М).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года N 461 "О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2012 год" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной IIIL сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4282, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2011 года N 239-240, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2011 года N 209-210) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 117 865 691 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 578 041 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 445 985 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 800 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 107 837 865 тысяч тенге;";
"2) затраты – 121 624 117 тысяч тенге;";
"3) чистое бюджетное кредитование – 2 040 597 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 2 695 176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 654 579 тысяч тенге;";
одиннадцатый абзац пункта 6-1 изложить в следующей редакции:
"на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" - 379 471 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-5 следующего содержания:
"6-5. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета местным исполнительным органам города Кызылорда в сумме 40 000 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Облыстың жергілікті атқарушы органдарының 2012 жылға арналған резерві 739 366 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті IIIL сессиясының N 330 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы кезектен тыс IIL сессиясының N 342 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4283 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы N 4-5 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы N 4 санында жарияланған) 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті IIIL сессиясының N 330 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4282 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 239-240 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы  N 209-210 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
"1) кірістер – 108 488 344 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 047 770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 298 689 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 800 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 101 138 085 мың теңге;
2) шығындар – 108 175 844 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 943 307 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2 568 739 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 625 432 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 312 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 312 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 943 307 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 943 307 мың теңге.".
3. "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті IIIL сессиясының N 330 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 10 қаңтардағы кезектен тыс 2 сессиясының N 10 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4295 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2012 жылғы 7 ақпандағы N 22 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2012 жылғы 7 ақпандағы N 20 санында жарияланған) 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

"8. Утвердить резерв на 2012 год местного исполнительного органа области в сумме 739 366 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Пункт 1 решения внеочередной IIL сессии Кызылординского областного маслихата от 23 декабря 2011 года N 342 "О внесении изменений и дополнений в решение очередной IIIL сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4283, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 10 января 2012 года N 4-5, областной газете "Кызылординские вести" от 10 января 2012 года N 4) изложить в следующей редакции:
"1. Внести в решение очередной IIIL сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4282, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2011 года N 239-240, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2011 года N 209-210) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
"1) доходы – 108 488 344 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 047 770 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 298 689 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 800 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 101 138 085 тысяч тенге;
2) затраты – 108 175 844 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 943 307 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 2 568 739 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 625 432 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 312 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 312 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 943 307 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 943 307 тысяч тенге.".
3. Пункт 1 решения внеочередной 2 сессии Кызылординского областного маслихата от 25 января 2012 года N 10 "О внесении изменений и дополнений в решение очередной IIIL сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4295, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 7 февраля 2012 года N 22, областной газете "Кызылординские вести" от 7 февраля 2012 года N 20) изложить в следующей редакции:

"1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті IIIL сессиясының N 330 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4282 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 239-240 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы  N 209-210 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 109 153 500 мың теңге, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер – 356 202 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 101 745 728 мың теңге;";
"2) шығындар – 109 500 329 мың теңге;";
"5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 602 636 мың теңге;";
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 602 636 мың теңге.";
6-тармақтың 3-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 165 408 мың теңге;";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Облыстың жергілікті атқарушы органдарының 2012 жылға арналған резерві 697 005 мың теңге.".
4. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
5-сессиясының төрағасы                     А. Әлназарова
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                      Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының

"1. Внести в решение очередной IIIL сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4282, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2011 года N 239-240, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2011 года N 209-210) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 109 153 500 тысяч тенге, в том числе по:
неналоговым поступлениям – 356 202 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 101 745 728 тысяч тенге;";
"2) затраты – 109 500 329 тысяч тенге;";
"5) дефицит (профицит) бюджета – -2 602 636 тысяч тенге;";
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 602 636 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"3) на развитие системы водоснабжения – 165 408 тысяч тенге;";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв на 2012 год местного исполнительного органа области в сумме 697 005 тысяч тенге.".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
5 сессии Кызылординского
областного маслихата                      А. Альназарова
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                      Б. Еламанов
Приложение 1
к решению внеочередной 5 сессии
Кызылординского областного маслихата

3 309 348
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 010
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
74 144
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
14 180
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
39 708
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
47 191
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
86 643
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
4 848
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
6 550
04
Бiлiм беру
22 630 194
261
Облыстың білім басқармасы
9 770 849
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 404
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
678 527
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17 042
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
125 828
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
455 432
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
161 927
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
98 928
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
173 996
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 265
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
46 789
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 319 723
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 082 150
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 119 840
029
Әдістемелік жұмыс
43 833
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

3 309 348
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 010
006
Капитальные расходы государственного органа
74 144
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
14 180
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
39 708
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
47 191
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
86 643
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
4 848
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
6 550
04
Образование
22 630 194
261
Управление образования области
9 770 849
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
103 404
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
678 527
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
17 042
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
125 828
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
455 432
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
161 927
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
98 928
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
173 996
013
Капитальные расходы государственного органа
3 265
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
46 789
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 319 723
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 082 150
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 119 840
029
Методическая работа
43 833
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

144 996
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
150 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
107 655
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
581 187
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
99 423
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 870 119
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
32 014
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
252 346
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 217 543
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 036 608
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
180 935
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
374 733
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
55 320
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
19 225
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
300 188
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
63 147
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
63 147
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 203 922
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 203 922
05
Денсаулық сақтау
21 808 721
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 133 985
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 131
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру

144 996
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
150 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
107 655
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
581 187
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
99 423
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 870 119
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
32 014
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
252 346
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 217 543
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 036 608
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
180 935
253
Управление здравоохранения области
374 733
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
55 320
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
19 225
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
300 188
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
63 147
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
63 147
271
Управление строительства области
11 203 922
037
Строительство и реконструкция объектов образования
11 203 922
05
Здравоохранение
21 808 721
253
Управление здравоохранения области
19 133 985
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
98 131
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения

228 910
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
90 515
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 877
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 057
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 518 040
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
7 494 143
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 358 502
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
821
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
24 904
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
644 136
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
21 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 092
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
24 369
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
137 066
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
50 916
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
41 105
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
78 921
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
865 383
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 074 310
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
22 608
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 208 073
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
49 174
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
176 802
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
788 612
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

228 910
006
Услуги по охране материнства и детства
90 515
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 877
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 057
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 518 040
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 494 143
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1 358 502
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
821
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
24 904
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
644 136
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
21 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 092
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 369
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
137 066
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
50 916
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
41 105
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
78 921
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
865 383
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 074 310
029
Областные базы спецмедснабжения
22 608
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 208 073
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
49 174
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
176 802
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
788 612
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов

15 518
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 674 736
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 674 736
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
3 160 966
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 595 915
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 526
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
199 200
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
177 630
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 560
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
415 257
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
280 120
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
272 017
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 221
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32 016
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелер желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 806
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
613 584
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
420 972
261
Облыстың білім басқармасы
320 232
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
275 381
037
Әлеуметтік сауықтандыру
44 851
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
21 920
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
21 920
271
Облыстың құрылыс басқармасы
222 899
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
222 899
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 106 170
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187

15 518
271
Управление строительства области
2 674 736
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 674 736
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 160 966
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 595 915
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
135 526
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
199 200
003
Социальная поддержка инвалидов
177 630
007
Капитальные расходы государственного органа
4 560
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
415 257
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
280 120
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
272 017
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
41 221
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
32 016
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
3 806
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
613 584
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
420 972
261
Управление образования области
320 232
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
275 381
037
Социальная реабилитация
44 851
265
Управление предпринимательства и промышленности области
21 920
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
21 920
271
Управление строительства области
222 899
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
222 899
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 106 170
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187

041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
261
Облыстың білім басқармасы
29 490
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 490
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
378 686
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
378 686
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 411 452
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 373 042
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
515 297
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 500 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
900 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
250 149
057
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
36 564
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
786 400
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 251 355
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 457
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
261
Управление образования области
29 490
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
29 490
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
378 686
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
378 686
271
Управление строительства области
5 411 452
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
50 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 373 042
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
515 297
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 500 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
900 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
250 149
057
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
36 564
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
786 400
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 251 355
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
87 457
005
Капитальные расходы государственного органа

42 811
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
104 445
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
21 622
035
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
751 141
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
90 867
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109 149
254
Облыстың табиғи ресурстарды және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
1 109 071
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 504
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
18 332
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
57 837
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
546 540
006
Жануарлар дүниесін қорғау
881
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
410 866
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 111
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
59 008
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 285
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 560
003
Жер қатынастарын реттеу
22 594
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
569
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
611 964
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
611 964
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
188 242
271
Облыстың құрылыс басқармасы
77 524
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 410
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 114
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
110 718
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 238
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді cызбаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
56 000

42 811
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
104 445
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
21 622
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
751 141
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
90 867
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
109 149
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 109 071
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
66 504
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
18 332
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
57 837
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
546 540
006
Охрана животного мира
881
008
Мероприятия по охране окружающей среды
410 866
013
Капитальные расходы государственного органа
8 111
251
Управление земельных отношений области
59 008
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
34 285
002
Создание информационных систем
1 560
003
Регулирование земельных отношений
22 594
010
Капитальные расходы государственного органа
569
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
611 964
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
611 964
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
188 242
271
Управление строительства области
77 524
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
74 410
005
Капитальные расходы государственного органа
3 114
272
Управление архитектуры и градостроительства области
110 718
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
35 238
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
56 000

003
Ақпараттық жүйелер құру
18 980
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
12
Көлiк және коммуникация
4 860 890
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 860 890
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 295
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
677 406
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
496 589
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
20 780
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
464 605
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 061 068
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 118
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және түзету және оның сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуге
19 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
58 029
13
Өзгелер
4 741 649
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
508 814
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 029
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 079
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
1 164
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
250 000
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
143 542
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
50 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
739 366
012
Облыстық жергілікті атқарушы органның резервi
739 366
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
54 382
020
Республикалық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 382
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 859 858
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 480 387
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері

003
Создание информационных систем
18 980
004
Капитальные расходы государственного органа
500
12
Транспорт и коммуникации
4 860 890
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 860 890
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
58 295
002
Развитие транспортной инфраструктуры
677 406
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
496 589
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
20 780
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
464 605
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3 061 068
011
Капитальные расходы государственного органа
5 118
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
19 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
58 029
13
Прочие
4 741 649
265
Управление предпринимательства и промышленности области
508 814
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
62 029
002
Капитальные расходы государственного органа
2 079
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
1 164
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
250 000
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
143 542
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
50 000
257
Управление финансов области
739 366
012
Резерв местного исполнительного органа области
739 366
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
54 382
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
54 382
271
Управление строительства области
2 859 858
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 480 387
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"

057
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
271
Облыстың құрылыс басқармасы
016
Мәдениет объектілерін дамыту
018
Мұрағат объектілерін дамыту
034
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету
12
Көлiк және коммуникация
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
13
Басқалар
271
Облыстың құрылыс басқармасы
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері

057
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, строительство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
030
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
271
Управление строительства области
016
Развитие объектов культуры
018
Развитие объектов архивов
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
007
Развитие теплоэнергетической системы
071
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
255
Управление сельского хозяйства области
037
Содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
12
Транспорт и коммуникации
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
271
Управление строительства области
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
077
Целевые транферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"

279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
033
Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiн кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту

279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
033
Увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
034
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц