Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 593 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 29 қазанда № 4330 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Дiни әдебиеттi және дiни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, дiни мақсаттағы заттарды тарату үшiн арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы қосымшаға сәйкес бекiтілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің бірінші орынбасары Р. Нұртаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда облысының әкімі Б. Қуандықов
Қызылорда облысы әкімдігінің
2012 жылғы "12" қазандағы
№ 593 қаулысына қосымша
Діни әдебиеттерді және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 28.06.2016 № 504 қаулысымен; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы әкімдігінің 15.02.2017 № 706 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Арнайы тұрақты
үй-жайлардың атауы
Арнайы тұрақты үй-жайлардың
мекенжайы
Қызылорда қаласы
1.
"Жамағат" дүкені
Әйтеке би көшесі, №10 үй
2.
"Жанұя" дүкені
А. Тоқмағамбетов көшесі, №2 үй, 2-пәтер
3.
"Жамағат" дүкені
Арай тұрғын ауданы, Ж. Әбдіреев көшесі, № 13 үй

Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление акимата Кызылординской области от 12 октября 2012 года № 593. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 октября 2012 года № 4330
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Кызылординской области Нуртаева Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Б. Куандыков
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от "12" октября 2012 года № 593
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 28.06.2016 № 504; с изменениями, внесенным постановлением акимата Кызылординской области от 15.02.2017 № 706 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Наименование специальных стационарных помещений
Адреса специальных
стационарных помещений
город Кызылорда
1.
Магазин "Жамағат"
улица Айтеке би, дом №10
2.
Магазин "Жанұя"
улица А. Токмагамбетова, дом №2,
квартира №2
3.
Магазин "Жамағат"
Жилой район Арай, улица Ж. Абдреева, дом № 13