2012 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 13 қарашадағы N 624 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 20 қарашада N 4340 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 04 сәуірдегі N 13-12/1690 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы әкімдігінің 04.04.2013 N 13-12/1690 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2012 год
Постановление Кызылординского областного акимата от 13 ноября 2012 года N 624. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 ноября 2012 года за N 4340. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского областного акимата от 04 апреля 2013 года N 13-12/1690)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского областного акимата от 04.04.2013 N 13-12/1690).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

Қазақстан Республикасының "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 2-тармағының 5-1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2012 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2012 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 2012 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері.

В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2012 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) размер подушевого финансирования на 2012 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) размер родительской платы на 2012 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің бірінші орынбасары Р. Нұртаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі                Б. Қуандықов
Қызылорда облысы әкімдігінің
2012 жылғы "13" қарашадағы
N 624 қаулысына 1-қосымша
2012 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
N
Аудандар, қала атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны
1
Арал ауданы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Кызылординской области Нуртаева Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области               Б. Куандыков
Приложение 1
к постановлению акимата Кызылординской области
от "13" ноября 2012 года N 624
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2012 год
N
Наименование районов, города
Количество детей, размещаемых в дошкольные организации за счет государственного образовательного заказа
1
Аральский район

13680
Қызылорда облысы әкімдігінің
2012 жылғы "13" қарашадағы
N 624 қаулысына 3-қосымша
2012 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
N
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының 1 айдағы мөлшері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының 1 айдағы мөлшері
1
Алты еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес
Он еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес

13680
Приложение 3
к постановлению акимата Кызылординской области
от "13" ноября 2012 года N 624
Размер родительской платы на 2012 год
N
Размер родительской платы в государственных дошкольных организациях в месяц
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному заказу в месяц
1
Не более шестикратного месячного расчетного показателя
Не более десятикратного месячного расчетного показателя