"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 қыркүйектегі N 46 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 04 қазанда N 4318 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 ақпандағы N 40 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 06.02.2013 N 40 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1."2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті 41 сессиясының N 248 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-3-194 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 7 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 6 924 381 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 002 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9328 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 104 876 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 5 808 090 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі 4 448 823 мың теңге;
2) шығындар - 7 186 916 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 32 296 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 33 667 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1371 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- - 228056 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 228 056 мың теңге".
6–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 39 252 мың теңге көлемінде бекітілсін".
"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті 41 сессиясының N 248 шешімінің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 248 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 сентября 2012 года N 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 октября 2012 года за N 4318. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 06 февраля 2013 года N 40)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 06.02.2013 N 40).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной 41 сессии Аральского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 248 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-3-194, опубликовано в районной газете "Толқын" от 21 января 2012 года N 7) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 6 924 381 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 002 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 9328 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 104 876 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 808 090 тысяч тенге, в том числе субвенции – 4 448 823,0 тысяч тенге;
2) затраты - 7 186 916 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 296 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 33 667 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1371 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 228 056 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 228 056 тысяч тенге.".
Пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 39 252 тысяч тенге".
Приложения 14 решения очередной 41 сессии Аральского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 248 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" изложить согласно приложениям 12 к указанному решению.

3919294
003
Жалпы білім беру
3726197
006
Балаларға қосымша білім беру
153744
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
39353
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
191962
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
71101
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23790
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
21497
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
670
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16067
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9077
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
120861
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
120861
05
Денсаулық сақтау
917
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
917
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
917
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
917
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
488824
2
Әлеуметтік көмек
444073
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
444073
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
107094
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
20
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8232
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19526
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
27327
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

3919294
003
Общеобразовательное обучение
3726197
006
Дополнительное образование для детей
153744
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
39353
9
Прочие услуги в области образования
191962
464
Отдел образования района (города областного значения)
71101
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23790
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21497
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
670
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16067
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9077
467
Отдел строительства района (города областного значения)
120861
037
Строительство и реконструкция объектов образования
120861
05
Здравоохранение
917
9
Прочие услуги в области здравоохранения
917
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
917
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
917
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
488824
2
Социальная помощь
444073
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
444073
002
Программа занятости
107094
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
20
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8232
005
Государственная адресная социальная помощь
19526
006
Жилищная помощь
27327
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов