"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХXIV сессиясының N 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 ақпандағы N 12 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 23 ақпанда N 10-4-169 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық Мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХХІV сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда 10-4-165 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 7-8 санында және 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 9-12 сандарында жарияланған) N 333 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
аталған шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын:
1) тармақшадағы:
"7 306 597" деген сандар "7 307 078" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 928" деген сандар "5 932" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 237 196" деген сандар "6 237 673" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"7 299 396" деген сандар "7 425 541" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"0" деген сандар "2 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "2 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-81 814" деген сандар "-209 478" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"81 814" деген сандар "209 478" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 3-1 тармағы:
11) тармақшасындағы:
"8 938" деген сандар "9 415" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешім мынадай мазмұндағы 3-31011 - тармақтармен толықтырылсын:
"3-3. 2011 жылы аудан бюджетіне республикалық және облыстық бюджеттерден бөлініп, пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердің облыстық бюджетке қайтарылатын сомасы 27 809 мың теңге көлемінде белгіленсін;
5-тармақтағы:
"7 730" деген сандар "21 244" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XXXXIV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 08 февраля 2012 года N 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 февраля 2012 года за N 10-4-169. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение ХХХХІV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-165) от 30 декабря 2011 года, опубликованы в газете "Қазалы" от 18 января 2012 года за N 7-8, от 21 января 2012 года за N 9-12) следующие изменения и дополнения:
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции;
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 306 597" заменить цифрами "7 307 078";
цифры "5 928" заменить цифрами "5 932";
цифры "6 237 196" заменить цифрами "6 237 673";
в подпункте 2):
цифры "7 299 396" заменить цифрами "7 425 541";
в подпункте 4):
цифры "0" заменить цифрами "2 000";
цифры "0" заменить цифрами "2 000";
в подпункте 5):
цифры "-81 814" заменить цифрами "-209 478";
в подпункте 6):
цифры "81 814" заменить цифрами "209 478";
пункт 3-1:
11) подпункте:
цифры "8 938" заменить цифрами "9 415";
дополнить пунктами 3-31011 следующего содержания:
"3-3. Установить сумму неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов выделенных из республиканского и областного бюджетов в 2011 году и подлежащих возврату в областной бюджет 27 809 тысяч тенге;
в пункте 5:
цифры "7 730" заменить цифрами "21 244";

10. 2012 жылдың 1-қаңтарына қалыптасқан бюджет қаражатының 99855 мың теңге қалдықтары төмендегі бағдарламаларға бағытталсын:
122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1 425 мың теңге;
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 15 428 мың теңге;
452-001 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 3 040 мың теңге;
122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасына 8 559 мың теңге;
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 642 мың теңге;
464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасына 778 мың теңге;
464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1 829 мың теңге;
467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 2 525 мың теңге;
467-020 "Тұрғын үй сатып алу" бағдарламасына 2 200 мың теңге;
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасына 12 221 мың теңге;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 7 013 мың теңге;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 6 028 мың теңге;
465-006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" бағдарламасына 621 мың теңге;
455-006 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" бағдарламасына 390 мың теңге;
473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 120 мың теңге;
473-009 "Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу" бағдарламасына 2 900 мың теңге;
463-004 "Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" бағдарламасына 6115 мың теңге;
468-003 "Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу" бағдарламасына 2 800 мың теңге;
452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасына 13 514 мың теңге;
458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 3 194 мың теңге;
452-014 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 2 000 мың теңге;
2011 жылғы орындалмаған міндеттемелерді қаржыландыруға 3 513 мың теңге, оның ішінде:
458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасына 1 353 мың теңге;

10. Распределить образовавшийся свободный остаток бюджетных средств на 1 января 2012 года 99 855 тысяч тенге по нижеследующим программам:
122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 1 425 тысяч тенге;
123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 15 428 тысяч тенге;
452-001"Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" 2 415 тысяч тенге;
452-002 "Создание информационных систем)" 625 тысяч тенге;
122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" 8 559 тысяч тенге;
464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 3642 тысяч тенге;
464-006 "Дополнительное образование для детей" 778 тысяч тенге;
464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" 1 829 тысяч тенге;
467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" 2 525 тысяч тенге;
467-020 "Приобретение жилья" 2 200 тысяч тенге;
123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 12 221 тысяч тенге;
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 7 013 тысяч тенге;
455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 6028 тысяч тенге;
465-006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 621 тысяч тенге;
455-006 "Функционирование районных (городских) библиотек" 390 тысяч тенге;
473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" 120 тысяч тенге;
473-009 "Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" 2900 тысяч тенге;
463-004 "Организация работ по зонированию земель" 6115 тысяч тенге;
468-003 "Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов" 2800 тысяч тенге;
452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 13514 тысяч тенге;
458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 3194 тысяч тенге;
452-014 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" 2000 тысяч тенге;
На финансирование по невыполненным обязательствам 2011 года 3513 тысяч тенге, в том числе:
458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 1353 тысяч тенге;

458-033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 351 мың теңге;
467-008 "Cпорт және туризм объектілерін дамыту" бағдарламасына 1 809 мың теңге;
11. 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 10629 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 10629 мың теңгеге көбейтілсін;
452-011 "Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" бағдарламасы 300 мың теңгеге азайтылып, 452-010 "Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу" бағдарламасы 300 мың теңгеге көбейтілсін;
451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 905 мың теңгеге, 467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 544 мың теңгеге, 469-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 943 мың теңгеге азайтылып, 122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 2 392 мың теңгеге көбейтілсін;
123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 9 567 мың теңгеге азайтылып, 458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасы 9 567 мың теңгеге көбейтілсін;
455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1005 мың теңгеге азайтылып, 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы 1 005 мың теңгеге көбейтілсін.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ІІ сессиясының төрағасы,
Аудандық мәслихатының хатшысы                  Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы "8" ақпандағы
кезектен тыс ІІ сессиясының
N 12 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
ХХХХІV сессиясының
N 333 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

458-033 "Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 351 тысяч тенге;
467-008 "Развитие объектов спорта и туризма" 1809 тысяч тенге;
11. Программу 123-022 "Капитальные расходы государственных органов" уменьшить на 10629 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 10629 тысяч тенге;
программу 452-011 "Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность" уменьшить на 300 тысяч тенге, программу 452-010 "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" увеличить на 300 тысяч тенге;
программы 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 905 тысяч тенге, 467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" на 544 тысяч тенге, 469-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" на 943 тысяч тенге уменьшить, увеличить программу 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" на 2392 тысяч тенге;
программу 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" уменьшить на 9567 тысяч тенге, увеличить программу 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на 9567 тысяч тенге;
программу 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" уменьшить на 1005 тысяч тенге, увеличить программу 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на 1005 тысяч тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
ІІ сессии районного маслихата,
Секретарь районного маслихата                     Т. Буркулаков
Приложение 1
к решению внеочередной ІІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 8 февраля 2012 года N 12
Приложение 1
к решению ХХХХІV сессии
Казалинского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 333
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19286
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19286
2
Қорғаныс
92519
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2253
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2253
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
90266
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
90266
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5015
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5015
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5015
4
Бiлiм беру
4721027
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
494316
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
487901
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
6415
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4155989
003
Жалпы білім беру
3986325
006
Балаларға қосымша білім беру
128622
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
41042
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
70722
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26762
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16176
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
188
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17455
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10141
5
Денсаулық сақтау
343
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
343
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
343
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19286
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
19286
2
Оборона
92519
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2253
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2253
122
Аппарат акима района (города областного значения)
90266
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
90266
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5015
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5015
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5015
4
Образование
4721027
464
Отдел образования района (города областного значения)
494316
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
487901
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
6415
464
Отдел образования района (города областного значения)
4155989
003
Общеобразовательное обучение
3986325
006
Дополнительное образование для детей
128622
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
41042
464
Отдел образования района (города областного значения)
70722
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26762
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района областного значения)
16176
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
188
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17455
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10141
5
Здравоохранение
343
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
343
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
343
6
Социальная помощь и социальное обеспечение

428761
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
375004
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
76005
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
57
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17740
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17828
006
Тұрғын үй көмегі
21400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33731
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
408
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2753
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53492
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
122799
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
12908
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15883
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53757
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51559
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2198
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
647760
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
58418
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
45018
020
Тұрғын үй сатып алу
2200
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту
11200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29496
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
19670
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
9826
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
439255
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту

428761
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
375004
002
Программа занятости
76005
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
57
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17740
005
Государственная адресная социальная помощь
17828
006
Оказание жилищной помощи
21400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33731
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
408
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2753
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53492
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
122799
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12908
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
15883
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53757
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51559
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2198
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
647760
467
Отдел строительства района (города областного значения)
58418
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
45018
020
Приобретение жилья
2200
022
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
11200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29496
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
19670
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9826
467
Отдел строительства района (города областного значения)
439255
005
Развитие коммунального хозяйства