Біржолғы материалдық көмек көрсету туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 135 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 27 сәуірде N 10-4-172 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 02 шілдедегі N 229 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2012.07.02 N 229 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 57 баптарына, Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 5 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттік жәрдемақы туралы" Заңының 4 бабына сәйкес біржолғы материалдық көмек көрсету мақсатында, Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне 67 000 (алпыс жеті мың) теңгеден материалдық көмек берілсін.
2. Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға 25 000 (жиырма бес мың) теңгеден материалдық көмек берілсін.
3. 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемінде алты ай жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталмаған адамдарға 19 829 (он тоғыз мың сегіз жүз жиырма тоғыз) теңгеден материалдық көмек берілсін.
4. "Қазалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бастығы Ж. Жалғасбай) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Б. Жолтаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Ф. Қожабергенов

Об оказании единовременной материальной помощи
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 13 апреля 2012 года N 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 апреля 2012 года N 10-4-172. Утратило силу - Постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 02 июля 2012 года N 229
Сноска. Утратило силу - Постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 02.07.2012 N 229.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 57 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", статьей 4 Закона Республики Казахстан" от 5 апреля 1999 года "О специальном государственном пособии в Республике Казахстан" в целях оказания единовременной материальной помощи, акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить единовременную материальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак вдовам воинов погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне в размере 67 000 (шестьдесят семь тысяч) тенге.
2. Предоставить единовременную материальную помощь лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны в размере 25 000 (двадцать пять тысяч) тенге.
3. лицам проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны в размере 19 829 (девятнадцать тысяча восемьсот двадцать девять) тенге.
4. Государственному учреждению "Казалинский районный отдел занятости и социальных программ" (Ж.Жалгасбай) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Жолтаеву.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                                 Ф. Кожабергенов