"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХXIV сессиясының N 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 17 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 сәуірде N 10-4-173 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХХІV сессиясының N 333 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-4-165 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 7-8 санында және 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 9-12 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 7 366 017 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 6 296 612 мың теңге;
2) шығындар - 7 484 480 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 98 723 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 106 788 мың теңге;";
1-тармақтың 5), 6) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) - -219 186 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219 186 мың теңге;";
3-1-тармақ:
алтыншы, тоғызыншы, оныншы, он екінші абзацтары жаңа редакцияда жазылсын:
"Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға – 53 100 мың теңге;
мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 16 347 мың теңге;
эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге – 43 647 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредит – 106 788 мың теңге;
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға - 65 171 мың теңге;";
4-тармақ:
мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение XXXXIV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2012 года N 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 апреля 2012 года за N 10-4-173. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение ХХXХІV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-165, опубликовано в газете "Қазалы" от 18 января 2012 года за N 7-8, от 21 января 2012 года за N 9-12) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 7 366 017 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 296 612 тысяч тенге;
2) затраты – 7 484 480 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 723 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 106 788 тысяч тенге;";
подпункты 5), 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
5) дефицит (профицит) бюджета - -219 186 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 219 186 тысяч тенге;";
в пункте 3-1:
шестой, девятый, десятый и двенадцатый абзацы изложить в следующей редакции:
"на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 53 100 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов - 16 347 тысяч тенге;
на проведение противоэпизотических мероприятий – 43 647 тысяч тенге;
кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов - 106 788 тысяч;";
дополнить абзацем тринадцать следующего содержания:
на ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов – 65 171 тысяч тенге;";
в пункте 4:
дополнить абзацем три следующего содержания:

"Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға - 525 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ІІІ сессиясының төрағасы                  Қ. Әлімбай
Аудандық мәслихаттың хатшысы              Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы "13" сәуірдегі
сессиясының N 17 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
сессиясының N 333 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

"на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости-2020 - 525 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
ІІІ сессии Казалинского
районного маслихата                    К. Алимбай
Секретарь Казалинского
районного маслихата                    Т. Боркулаков
Приложение 1
к решению ІІІ сессии Казалинского
районного маслихата
от 11 апреля 2012 года N 17
Приложение 1
к решению ХХХХІV сессии
Казалинского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 333
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19286
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19286
2
Қорғаныс
92519
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2253
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2253
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
90266
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
90266
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5015
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5015
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5015
4
Бiлiм беру
4721027
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
494316
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
487901
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
6415
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4155989
003
Жалпы білім беру
3986325
006
Балаларға қосымша білім беру
128622
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
41042
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
70722
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26762
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16176
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
188
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17455
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10141
5
Денсаулық сақтау
343
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
343
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
343
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19286
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
19286
2
Оборона
92519
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2253
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2253
122
Аппарат акима района (города областного значения)
90266
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
90266
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5015
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5015
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5015
4
Образование
4721027
464
Отдел образования района (города областного значения)
494316
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
487901
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
6415
464
Отдел образования района (города областного значения)
4155989
003
Общеобразовательное обучение
3986325
006
Дополнительное образование для детей
128622
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
41042
464
Отдел образования района (города областного значения)
70722
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26762
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района областного значения)
16176
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
188
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17455
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10141
5
Здравоохранение
343
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
343
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
343
6
Социальная помощь и социальное обеспечение

434918
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
381161
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
82162
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
57
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17740
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17828
006
Тұрғын үй көмегі
21400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33731
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
408
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2753
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53492
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
122799
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
12908
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15883
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53757
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51559
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2198
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
713456
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65171
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және аббаттандыру
65171
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
58943
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
45018
020
Тұрғын үй сатып алу
2200
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту
11725
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

434918
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
381161
002
Программа занятости
82162
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
57
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17740
005
Государственная адресная социальная помощь
17828
006
Оказание жилищной помощи
21400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33731
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
408
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2753
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53492
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
122799
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12908
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
15883
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53757
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51559
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2198
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
713456
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65171
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
65171
467
Отдел строительства района (города областного значения)
58943
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
45018
020
Приобретение жилья
2200
022
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
11725
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)