"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХXIV сессиясының N 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 26 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 10 мамырда N 10-4-174 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХХІV сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда 10-4-165 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 7-8 санында және 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 9-12 сандарында жарияланған) N 333 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 7 586 176 мың теңге;
салықтық түсімдер - 1 050 872;
салықтық емес түсімдер - 5 932;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12 601;
трансферттер түсімдері - 6 516 771 мың теңге;
2) шығындар – 7 704 639 мың теңге;";
3-тармақ:
үшінші тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке - 51 944 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы алтыншы тармақшамен толықтырылсын:
"6) Ғани Мұратбаев елді мекенін абаттандыруға - 200 000 мың теңге;";
4-тармақ:
екінші тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) "Бозкөл-Тасарық" аудандық маңызы бар автомобиль жолының жобалық сметалық құжатын түзетіп, мемлекеттік сараптама қорытындысын алу және қайта жаңғыртуға - 3 737 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы төртінші тармақшамен толықтырылсын:
"4) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік, инфрақұрылымды дамыту бағдарламасына 8 арендалық үйді сыртқы инженерлік желілерімен қамтамасыз етуге - 10 450 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение XXXXIV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2012 года N 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 мая 2012 года за N 10-4-174. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от  23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение ХХXХІV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-165, опубликовано в газете "Қазалы" от 18 января 2012 года за N 7-8, от 21 января 2012 года за N 9-12) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 7 586 176 тысяч тенге;
налоговые поступления - 1 050 872;
неналоговые поступления - 5 932;
поступления от продажи основного капитала - 12 601;
поступления трансфертов – 6 516 771 тысяч тенге;
2) затраты – 7 704 639 тысяч тенге;";
в пункте 3:
третий подпункт изложить в следующей редакции:
"3) на социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны – 51 944 тысяч тенге;";
дополнить подпунктом шесть следующего содержания:
"6) на благоустройство населенного пункта Гани Муратбаева – 200 000 тысяч тенге;";
в пункте 4:
второй подпункт изложить в следующей редакции:
"2) на корректировку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы и реконструкция автомобильной дороги районного значения "Бозкол-Тасарык" - 3 737 тысяч тенге;";
дополнить подпунктом четыре следующего содержания:
"4) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры строящихся 8 арендных домов - 10 450 тысяч тенге;";

460890
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
407133
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
82162
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, "Даңқ" Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
57
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17740
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17828
006
Тұрғын үй көмегі
21400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59703
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" Ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
408
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2753
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53492
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
122799
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
12908
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15883
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53757
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51559
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2198
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
923906
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65171
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және аббаттандыру
65171
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
69393
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
45018
020
Тұрғын үй сатып алу
2200
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту
22175
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

460890
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
407133
002
Программа занятости
82162
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
57
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17740
005
Государственная адресная социальная помощь
17828
006
Оказание жилищной помощи
21400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59703
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
408
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2753
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53492
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
122799
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12908
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
15883
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53757
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51559
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2198
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
923906
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65171
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
65171
467
Отдел строительства района (города областного значения)
69393
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
45018
020
Приобретение жилья
2200
022
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
22175
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)