"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХXIV сессиясының N 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қарашадағы N 63 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 05 желтоқсанда N 4355 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы ХХХХІV сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда 10-4-165 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 7-8 санында және 2012 жылғы 21 қаңтардағы N 9-12 сандарында жарияланған) N 333 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 803 522 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 150 705 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6 936 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 10 607 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 635 274 мың теңге;
2) шығындар – 7 916 905 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 98 723 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 106 788 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 065 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11 417 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 11 417 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 223 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 223 523 мың теңге.";
3-1 тармақ:
бірінші, екінші, төртінші, он төртінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 76 257 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение XXXXIV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 30 ноября 2012 года N 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 декабря 2012 года за N 4355. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение ХХXХІV сессии Казалинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 333 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-165, опубликовано в газете "Қазалы" от 18 января 2012 года за N 7-8, от 21 января 2012 года за N 9-12) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 803 522 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 150 705 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 936 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 607 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 635 274 тысяч тенге;
2) затраты – 7 916 905 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 723 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 106 788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 065 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 417 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 11 417 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 223 523 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 223 523 тысяч тенге;";
пункт 3-1:
абзацы один, два, четыре, четырнадцать изложить в следующей редакции:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 76 257 тысяч тенге;

орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 11 715 мың теңге;
жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге – 14 855 мың теңге;
"Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламасы бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 3865 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс IX сессиясының төрағасы               Б. Даулетияров
Аудандық мәслихат хатшысы                 Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы "30" қарашадағы
кезектен тыс Х сессиясының
N 63 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
ХХХХІV сессиясының N 333 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 11 715 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 14 855 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" – 3 865 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной X сессии Казалинского
районного маслихата                      Б. Даулетияров
Секретарь
Казалинского районного маслихата         Т. Боркулаков
Приложение 1
к решению внеочередной Х сессии
Казалинского районного маслихата
от 30 ноября 2012 года N 63
Приложение 1
к решению ХХХХІV сессии
Казалинского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 333
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

22679
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
120
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19430
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19430
2
Қорғаныс
27593
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2593
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2593
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
25000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
25000
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4941
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4941
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
4941
4
Бiлiм беру
4811825
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
521713
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
515298
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
6415
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4166877
003
Жалпы білім беру
3993774
006
Балаларға қосымша білім беру
132061
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
41042
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
123235
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25499
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18176
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
188
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
624
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

22679
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
120
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19430
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
19430
2
Оборона
27593
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2593
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2593
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
25000
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4941
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4941
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4941
4
Образование
4811825
464
Отдел образования района (города областного значения)
521713
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
515298
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
6415
464
Отдел образования района (города областного значения)
4166875
003
Общеобразовательное обучение
3993774
006
Дополнительное образование для детей
132061
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
41042
464
Отдел образования района (города областного значения)
123235
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25499
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18176
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
188
012
Капитальные расходы государственного органа
624
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

14855
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10141
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
53752
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
391716
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
338922
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
87285
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15820
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
351
006
Тұрғын үй көмегі
17352
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53831
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
408
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1966
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53493
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
75799
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
16019
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16598
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52794
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51423
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1196
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
175
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1042418
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65171
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және аббаттандыру
65171
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
79191
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
48416
020
Тұрғын үй сатып алу
8600
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту
22175
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

14855
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10141
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
53752
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
391716
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
338922
002
Программа занятости
87285
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15820
005
Государственная адресная социальная помощь
351
006
Оказание жилищной помощи
17352
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53831
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
408
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1966
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53493
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
75799
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16019
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16598
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52794
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51423
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1196
021
Капитальные расходы государственного органа
175
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1042418
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65171
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
65171
467
Отдел строительства района (города областного значения)
79191
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
48416
020
Приобретение жилья
8600
022
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
22175
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)