"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті 47-сессиясының N 310 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 25 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 02 мамырда N 10-5-181 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 12 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013.01.30 N 12 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті 47-сессиясының N 310 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-5-173 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 6-7 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1), 2), 3) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 5 299 586 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 862 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 914 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 188 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4 431 551 мың теңге;
2) шығындар – 5 334 648 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 88 930 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 99 507 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 577 мың теңге;";
5), 6) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -128 392 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 128 392 мың теңге;
қарыздар түсімі – 99 507 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 577 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39 462 мың теңге.";
4-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке, банкілік қызметті қоса алғанда - 39 768 мың теңге;";
5-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в решение очередной 47-сессии Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 310 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27 апреля 2012 года N 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 мая 2012 года за N 10-5-181. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 января 2013 года N 12)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо  Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30.01.2013 N 12).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответсвии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной 47 сессии Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 310 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-173, опубликовано в районном газете "Кармакшы таны" от 13 января 2012 года N 6-7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2), 3) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 5 299 586 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 862 933 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 914 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 188 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 431 551 тысяч тенге;
2) затраты – 5 334 648 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 88 930 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 99 507 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 577 тысяч тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -128 392 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета   128 392 тысяч тенге;
поступление займов – 99 507 тысяч тенге;
погашение займов – 10 577 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39 462 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"3) на выплату компенсации взамен коммунальных услуг лицам, проработавшие в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее шести месяцев с учетом банковских услуг - 39 768 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 5 исключить;

мынадай мазмұндағы 2), 3), 4), 5) тармақшалармен толықтырылсын:
"2) "Қармақшы ауданы Ақжар елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасын қоса қаржыландыруға – 7045 мың теңге;
3) "Қармақшы ауданы Ақтөбе елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасын қоса қаржыландыруға – 9953 мың теңге;
4) Жосалы кентіндегі әкімшілік ғимараттың құрылысына – 50000 мың теңге;
5) Жосалы кентінде стадион құрылысын салуға – 100000 мың теңге.".
"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті 47-сессиясының N 310 шешімінің 14-қосымшалары осы шешімнің 12 - қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен
тыс 5-сессиясының төрағасы                    Н. Пірмантаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы                          М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2012 жылғы "27" сәуірдегі
кезектен тыс 5-сессиясының
N 25 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
кезекті 47-сессиясының N 310
шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

дополнить подпунктами 2), 3), 4), 5) следующего содержания:
"2) на софинансирование проекта "Строительство линии подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Акжар Кармакшинского района" – 7045 тысяч тенге;
3) на софинансирование проекта "Строительство линии подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Актобе Кармакшинского района" - 9953 тысяч тенге;
4) на строительство административного здания в поселке Жосалы – 50000 тысяч тенге;
5) на строительство стадиона в поселке Жосалы – 100000 тысяч тенге.".
приложения 14 решения очередной 47 сессии Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 310 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" изложить согласно приложениям 12 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
5-сессии Кармакшинского
районного маслихата                      Н. Прмантаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                      М. Ерманов
Приложение 1
к решению внеочередной 5-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "27" апреля 2012 года N 25
Приложение 1
к решению очередной 47 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "20" декабря 2011 года N 310
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

470
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14850
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14850
02
Қорғаныс
1679
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1679
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1351
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
328
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1514
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1514
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1514
04
Бiлiм беру
2961024
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2935024
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20402
003
Жалпы білім беру
2270455
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13893
006
Балаларға қосымша білім беру
101954
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
704
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
474707
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1570
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9719
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
1500
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9222
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1597
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
29301
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
26000
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
26000
05
Денсаулық сақтау
176
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
176
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

470
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14850
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14850
02
Оборона
1679
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1679
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1351
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
328
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1514
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1514
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1514
04
Образование
2961024
464
Отдел образования района (города областного значения)
2935024
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20402
003
Общеобразовательное обучение
2270455
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13893
006
Дополнительное образование для детей
101954
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
704
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
474707
012
Капитальные расходы государственного органа
1570
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9719
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
1500
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9222
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
1597
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
29301
467
Отдел строительства района (города областного значения)
26000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
26000
05
Здравоохранение
176
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
176
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

1080
Жосалы кентінде тұрмыстық қалдықтар тастайтын полигон құрылысына жоба-сметалық құжаттама әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізу
875
Қармақшы ауданы Жосалы кентінде әкімшілік ғимараты құрылысының мемлекеттік сараптамадан өткізілген жобалық-сметалық құжатын әзірлеу және құрылысы
50000
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
243820
Қармақшы ауданы Жосалы аудан орталығындағы суды алдын ала айдау станциясының құрылысы
4676
Қармақшы ауданы Ақжар елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы
128573
Қармақшы ауданы Ақтөбе елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы
91573
"Қармақшы ауданы Ақжар елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
7045
"Қармақшы ауданы Ақтөбе елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
9953
"Қармақшы ауданы Көмекбаев елді мекенінің сумен қамту жүйелерін қайта жаңғырту" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізу
2000
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
22580
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
142095
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
142095
008
Спорт және туризм объектілерін дамыту
142095
Қармақшы ауданының кент орталығына және ауылдық округтеріне спорт объектілерін (спорт алаңдарын) салу
35000
Қармақшы ауданының кент орталығында және ауылдық округтерінде спорт объектілерінің (спорт алаңдарының) құрылыс жұмыстарын аяқтауға
6648
Қармақшы ауданы Жосалы кентінде 300 орынға арналған стадион құрылысының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізу жұмыстарын аяқтауға
447
Жосалы кентінде стадион құрылысын салу
100000
09
Отын-энергетикалық кешені және жер қойнауын пайдалану
135
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
135
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
135
Қармақшы ауданы Төретам кентінің 250 кВА трансформаторымен КТПН-10/0,4 кВ жобасының құрылысы
135
13
Өзгелер
4400
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3700
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
3700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
700
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
700

1080
На разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на строительство полигона для выброса твердых бытовых отходов в поселке Жосалы
875
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы строительства административного здания в кенте Жосалы Кармакшинского района и строительство
50000
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
243820
Строительство станции подкачки в районном центре Жосалы Кармакшинского района
4676
Строительство линии подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Акжар Кармакшинского района
128573
Строительство линии подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Актобе Кармакшинского района
91573
Софинансирование проекта "Строительство линии подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Акжар Кармакшинского района"
7045
Софинансирование проекта "Строительство линии подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Актобе Кармакшинского района"
9953
Разработка проектно-сметной документации с государственной экспертизой на реконструкцию систем водоснабжения населенного пункта Т.Комекбаев
2000
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
22580
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
142095
467
Отдел строительства района (города областного значения)
142095
467
008
Развитие объектов спорта и туризма
142095
Строительство спортивных объектов (спортивных площадок) в райцентре и в аульных округах Кармакшинского района
35000
На завершение строительства спортивных объектов (спортивных площадок) в райцентре и в аульных округах Кармакшинского района
6648
На завершение разработки проектно-сметной документации с государственной экспертизой строительства стадиона на 300 мест в поселке Жосалы Кармакшинского района
447
Строительство стадиона в поселке Жосалы
100000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
135
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
135
019
Развитие теплоэнергетической системы
135
На строительство проекта "КТПН-10/0,4 кВ с трансформатором 250 кВА в поселке Торетам Кармакшинского района"
135
13
Прочие
4400
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3700
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических
лиц
3700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
700
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических
лиц
700